Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgłupsze prezenty na komunię

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Najgłupsze prezenty na komunię

    Tego nie kupuj dziecku! Zobacz najgłupsze prezenty na komunię.

    Czy chciałabyś żeby twoje dziecko bawiło się zabawkowymi psimi odchodami?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

    tragedia te prezenty.....

    Skomentuj


      #3
      Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

      A najlepiej to kupić młodemu quada, niech się zabije na jakimś drzewie/rowie albo wiedzie w matkę z dzieckiem na spacerze ludzie nie mają wyobraźni. zamiast wykorzystać to święto do nauczenia czegoś dzieci - np przez Jana Twardowskiego, to wykorzystują to do prężenia swoich muskułów finansowych przed sąsiadami, dziećmi... przed samym sobą chyba!
      "Mężczyzn możesz analizować, kobiety tylko podziwiać." - Oscar Wilde

      Skomentuj


        #4
        Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

        masakra

        Skomentuj


          #5
          Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

          To nie tylko na komunię ale wogóle jako prezent.....sorki jak ale mnie to tylko chińczyk potrafi....porażka


          Skomentuj


            #6
            Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

            W tym roku nie powinno być takiego problemu, ponieważ nie ma komunii.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

              O matko co za prezenty :/ tego w ogóle na cokolwiek kupować nie warto ... kto to w ogóle wymyślił i dopuścił do sprzedaży ;p ja wolę już coś w stylu statuetek 3D

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

                Rozwaliła mnie ta lista. A gdzie można kupić takie zabaweczki ? Operacja plastyczna to jest dopiero głupota.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

                  Głupota i nieodpowiedzialność. Nie wiem, ile w tej liście jest prawdy, ale serdecznie dziękuję za takich bliskich, którzy fundują mojemu dziecku takie "prezenty". Jeden z niewielu powodów, kiedy cieszę się, że moja rodzina jest w miarę tradycyjna

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

                    To prawda, to co teraz wyprawiają rodzice nie mieści sie w głowie. Ja byłam w wielkim szoku kiedy nasi sąsiedzi kupili synowi quada. Kompletny brak wyobraźni. Z drugiej strony to ma się dziecku fajnie kojarzyć i syn czy córka powinni byc z prezentu zadowoleni. Niedawno widziałam komunijne ręczniki z haftem. Dla kogo to prezent to nie wiem, ale raczej nie dla dziecka.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

                      Quad to moim zdaniem olbrzymia przesada,aż strach pomyśleć że dorośli moga wykazać sie tak dużym brakiem wyobraźni i kupić dziecku coś takiego.. Może ten wątek ostrzeże pozostałych przed czymś podobnym.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

                        rzeczywiście okropne, straszne te zabawki, lalka barbie w wersji XXXXL, ech, barbie mogłyby być grubsze, ale bez przesady ;p. Coś takiego tylko azjaci wymyślają, nudzi im sie

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

                          OMG! Ale prezenty Rozumiem, że dzieci nie są tą grupą, do których kieruje się te "zabawki."

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

                            my z mężem siostrą jej narzeczonym i bratem moim kupiliśmy kuzynowi trampolinę za 750 zł, nie wiedzieliśmy ile dać w kopertę bo z tego co usłyszałyśmy z siostrą od mamy naszej 300 zł na komunię to wstyd.... aż się we mnie zagotowało, na wesele młodej parze daje się 400-500 zł a impreza ogromna i często dwudniowa a tu 8latkowi na komunię i to kuzynowi po 300 zł od pary to za mało... Ja mam dziecko w drodze, i masę innych ważniejszych wydatków co sądzicie??

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

                              Ja zawsze wolałam kupić prezent aniżeli dawać koperty zwłaszcza dzieciom, koperty dajemy jedynie na wesela. Z tymi prezentami komunijnymi, to faktycznie od kilku lat są nie lada wymyślne i kosztowne. Kilka lat temu chrześniak dostał od nas konsole ale teraz nie było by mnie na taki prezent stać, więc dostał by coś innego.
                              Za moich czasów prezenty były bardziej dostosowane do okazji biblia zegarek z kalkulatorem i słodycze, ciekawe jakie będą prezenty Kiedy córka będzie miała komunie, albo nasze wnuki

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X