Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwszy ząbek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    prosimy o głosiki

    kochane mamusie bardzo prosimy o głosiki



    http://www.enjoytheride.co.uk/2009/07/17/enjoying-a-fun-time-2/

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      nasz Kryspinek(7 miesięcy) ma już 2 ząbki- wyszły bezboleśnie. od wczoraj ma gorączkę, dziś doszła do 39 podczas drzemki, cały czas zbijamy. byliśmy z nim u lekarza i wszystko wskazuje że to ząbki myślałam że jak pierwsze wyszły spokojnie to tak będzie dalej a tu nic z tego nie chce nic jeść, najchętniej drzemie przy piersi, ale tylko póki ją ssie, tak to od razu się budzi. jestem już wykończona i zastanawiam się ile to potrwać może.
      jak to było u Was?

      Skomentuj


        #93
        Witam od pewnego czasu i my możemy się pochwalić dwiema ślicznymi dolnymi jedynkami W sumie moja córka zniosła wyżynanie się tych pierwszych ząbków bardzo dobrze. Zero gorączki i marudzenia non stop. Co prawda wpychała rączki do buzi i śliniła się na potęgę ale to jest teraz nie istotne najważniejsze jest to aby kolejne wyżynające się ząbki nie dały się jej we znaki. Przyznam że bardzo bałam się i nadal boję się tego ząbkowania bo to przecież początek drogi ale myślę że jakoś to przejdziemy
        Co prawda przygotowana jestem w razie co na gorączkowanie i opuchnięte dziąsełka ale tak na prawdę to moja niunia mimo że ma 9 miesięcy gorączkę podwyższoną miała tylko raz i to po szczepionce na pneumokoki także myślę że dam sobie radę.
        Drogie mamy życzę aby Wasze dzieciaczki ząbkowanie przeszły jak tylko to możliwe spokojnie i nie dawały Wam się we znaki. Pozdrowienia z Kielc
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          #94
          Odp: pierwszy ząbek

          Moja córeczka ma już mniej więcej połowę ząbków, większość tego okresu przechodziła dość spokojnie, chociaż zdarzały sie gorączka, i nieprzespane noce... Warto wypróbować preparaty na ząbkowanie jeżeli dziecko bardzo marudzi, u nas pomogła Camilia

          Skomentuj


            #95
            Odp: pierwszy ząbek

            cześć mój maluszek był marudny i niestety nie spał w nocy w trakcie ząbkowania wróciły bezsenne noce jak na początku z noworodkiem, to było straszne , ale szybko minęło

            Skomentuj

                   
            Working...
            X