Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Książki do czytania na dobranoc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Książki do czytania na dobranoc

    Hej!
    Mam wrażenie, że coraz bardziej odchodzi się od czytania dzieciom na dobranoc, a to według mnie jedna z najpiękniejszych chwil, którą mogę spędzić z moim trzylatkiem po całym dniu pracy. Moja biblioteczka jest dość bogata, a ostatnio zachwyciliśmy się książeczką pt.: "Tomek Łebski. Superferie. Kreacje i inne wariacje". Słyszałyście o niej? I czy macie może jakieś swoje ulubione propozycje?
  •    
       

    #2
    Odp: Książki do czytania na dobranoc

    Tak, mam tę książkę na półce i jestem nią zachwycona! ze swojej strony mogę polecić serię "Puk, puk! Otwórzcie drzwi!". Moja córa jest nią oczarowana!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Książki do czytania na dobranoc

      My codziennie staramy się czytać na dobranoc. Nie znamy akurat tej pozycji, ale osobiście polecamy ,,Tola na wsi", dzieciaki uwielbiają gdy jest kolej czytania przygód o Toli

      Skomentuj


        #4
        Odp: Książki do czytania na dobranoc

        Tez uważam, że to jedna z najpiękniejszych chwil, wieczorne czytanie to coś pięknego Aktualnie towarzyszy nam ,,Tola na wsi" znacie? Jest super!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Książki do czytania na dobranoc

          Witajcie, dla młodszych maluszków polecam MIASTECZKO MAM OKO jest to książeczka bez tekstu mająca wielu bohaterów powiązanych ze sobą. Dziecko wybiera sobie jednego z nich i na podstawie tego jak jest przedstawiony - samo strona po stronie wymyśla sobie historię. A dla starszaków - dziecka (najlepiej chłopca) który właśnie jest w pierwszej klasie polecam książeczkę KORNISZONEK - uśmiejecie się do łez. Wieczorem jak czytaliśmy ją z moim synkiem ja płakałam ze śmiechu a on ze mnie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Książki do czytania na dobranoc

            Chętnie skorzystam z waszych propozycji, bo właśnie planuję zamówić kilka książeczek dla mojego dziecka

            Skomentuj

                   
            Working...
            X