Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przed kolejką?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: przed kolejką?

    Ja pamiętam jak dwa miesiące temu chyba byliśmy zmuszeni zabrać Majuchę na ostry dyżur bo kaszlała jak palacz z 40- letnim stażem, w kolejce czekaliśmy 4 godziny i wszyscy, którzy byli w kolejce za nami byli zbulwersowani, że tyle musimy czekać, ale nikt przed nami się nie odezwał. A nie będę ukrywała, że bałam się o małą, bo na izbie siedzieli ludzie w każdym wieku i każdy kichał, kaszlał, a pośrodku tego wszystkiego moje niespałna 7 miesięczne dziecko...

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: przed kolejką?

      Kiedys to ludzie byli bardziej życzliwi i pmocni, teraz każdy zabiegany i widzi tylko czubek własnego nosa niestety taka rzeczywistość.

      Skomentuj


        #18
        Odp: przed kolejką?

        majowa mama - czytałam to na blogu okropne zachowanie
        i to jeszcze w szczególności tych starszych pań co tak niemiło komentują to
        był też kiedyś przypadek gdzie pewna babcia pyta czy starszego pana czy może wejść przed nim bo się śpieszy na różaniec czy na kółko rózańcowe to facet powiedział że on też się na to śpieszy a jak ona nie zdąży to może i w domu się pomodlić !
        Też kiedyś stałam z dzieckiem nikt mnie nie przepuścił a potem się mnie pyta pielęgniarka czemu ja stoje z chorym dzieckiem wciąż na korytarzu ???!!!! pytanie...

        Skomentuj


          #19
          Odp: przed kolejką?

          ja wlasnie nie kumam tych babc - zawsze dołoża swoje cztery grosze, choc powiem Wam ze mnie strasznie wkurzają ludzie w kosciele - my z mezem zawsze sobie stoimy, Zosiek z nami i zawsze ale to zawsze ktos chce na siłe nam zrobić miejsce - jak ktos wstaje to ja dziekuje z usmiechem i mowie nie dziękuję - są czesto osoby co odzwajemnią usmiech i siadają - ale jest grono co 50 razy powie aby usiasc z dzieckiem - ale ja nie chce wole postac zreszta Zosia tez nie usiedzi i mija sie to z celem

          Skomentuj


            #20
            Odp: przed kolejką?

            najgorsza sytuacja jaka mnie spotkała to chyba w tramwaju, jedno miejsce wolne idę spokojnie usiąść i przed samym miejscem babka mnie od tyłu popchnęła i zaczęła gadać że chce usiąść, ja z brzuchem a ta mnie popycha, na szczęście się nie przewróciłam tylko wpadłam na to wolne miejsce. Odwróciłam się do babska i jej powiedziałam że w ciąży jestem i pozwolę sobie usiąść. No tak mnie zdenerwowała że miałam ochotę ją wyzwać od najgorszych bo mogłam się przewrócić czy uderzyć w brzuch a skoro miała siłę biegiem z przystanku ruszyć do wolnego miejsca to powinna mieć siłę żeby stać. Komentarze nawet przy kasach pierwszeństwa też już usłyszałam typu "za moich czasów to ... bla bla bla"

            Skomentuj


              #21
              Odp: przed kolejką?

              To myślenie im się nie zmieni niestety I gdzie tu wyrozumiałość kobiety Mam nadzieję że ja w ich wieku nie będę tak się zachowywać jak te stare babcie Wszystkie takie pobożne ale dogadać potrafią

              Skomentuj


                #22
                Odp: przed kolejką?

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                To myślenie im się nie zmieni niestety I gdzie tu wyrozumiałość kobiety Mam nadzieję że ja w ich wieku nie będę tak się zachowywać jak te stare babcie Wszystkie takie pobożne ale dogadać potrafią
                tak w tygodniu to niejednemu by nóż w plecy wbiły, żeby tylko im lepiej było a w niedzielę w kośiele pewnie krzyżem leżą, nienawidze czegoś takiego!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: przed kolejką?

                  to kolejny przypadek trochę śmieszny Moja siostra była ostatnio w ciucholandzie a że ludzi dużo to jak zawsze Kolejki były do przymierzalni to siostra sobie swoje rzeczy położyła tak na tych wieszakach i jedna starsza facetka przyszła i jej jedną koszulę wzieła a to było ewidentnie widać że to były odłożone rzeczy i kobieta chyba sobie musiała tą samą rzecz upatrzeć wykorzystała sytuacje i już

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: przed kolejką?

                    Z uprzejmością to chyba odwieczny problem i już nie chodzi tutaj o kobiety ciężarne ale w ogóle o uprzejmość ludzi w stosunku do siebie.
                    Natomiast większą uprzejmość ludzi zauważam w okresie przed swiątecznym głównie na gwiazdkę, zabiegani czesto przemęczeni a jednak wtedy najbardziej zauważam życzliwość ludzi

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: przed kolejką?

                      Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                      Z uprzejmością to chyba odwieczny problem i już nie chodzi tutaj o kobiety ciężarne ale w ogóle o uprzejmość ludzi w stosunku do siebie.
                      Natomiast większą uprzejmość ludzi zauważam w okresie przed swiątecznym głównie na gwiazdkę, zabiegani czesto przemęczeni a jednak wtedy najbardziej zauważam życzliwość ludzi
                      coś w tym jest Inna już atmosfera ludzi życzliwsi ale potem wszystko wraca do normy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: przed kolejką?

                        Niestety tak, ja tylko się czasami zastanawiam, jak uczyć własne dziecko do tolerancji starszych, skoro nie zawsze oni są tolerancyjni to nas a czasami nawet do dzieci, chociaż nie mówię że wszyscy

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: przed kolejką?

                          JA nie korzystałam z tego przywileju bo nie chciało mi się słuchać pretensji tych co stoją w kolejce.... Ale ostatnio byłam w sklepie świadkiem sytuacji gdzie mama z małym dzieckiem prawie pobiła mocno zaawansowaną ciężarną za to, że chciała z jedną rzeczą wejść przed nią do kolejki....

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: przed kolejką?

                            Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                            JA nie korzystałam z tego przywileju bo nie chciało mi się słuchać pretensji tych co stoją w kolejce.... Ale ostatnio byłam w sklepie świadkiem sytuacji gdzie mama z małym dzieckiem prawie pobiła mocno zaawansowaną ciężarną za to, że chciała z jedną rzeczą wejść przed nią do kolejki....
                            Annaniol ludziom często brakuje empatii dla kobiet w ciąży. Najgorzej było na początku ciąży, bo brzuszka jeszcze nie widać a czasem robiło mi się słabo. W takiej sytuacji przydatne są znaczki typu: "więcej zrozumienia dla kobiet w ciąży".


                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: przed kolejką?

                              podczas ciąży 2 razy spotkałam się z faktem, że zostałam obsłuzona poza kolejką, zawsze czekałam spokojnie. raz widziałam gdy czekałam na badanie juz w ciąży bez kolejki weszła cieżąrna do gabinetu chyba o coś spytac to ludzie czekający w kolejce mało jej nie zjedli ze złości

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: przed kolejką?

                                Ja póki sama nie poprosiłam, czy nie zwróciłam uwagi to nie spodziewałabym się, aby ktoś mnie przepuścił czy ustąpił miejsca. Dosłownie raz czy dwa mi się zdarzyło bez proszenia. Przykre.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X