Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    witaj
    Carin trzymam kciuki pisz koniecznie,czekam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Nie ma na co czekać :-(. Dostałam @! W 28 dniu cyklu! :-(
      I to jakiś masakryczny! Topie się normalnie, ale mnie nic nie boli...

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witajcie dziewczyny.
        Przeglądam to forum już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać. Razem z mężem staramy się o bąbelka, co prawda dopiero pierwszy cykl, ale zobaczymy z jakim skutkiem. Na chwilę obecną jestem w epicentrum płodności, ale nie nastawiam się że tak od razu zaskoczę. Nie może być tak łatwo.

        Carin głowa do góry. Następny raz będzie tym szczęśliwym i trafionym

        A wszystkim dziewczynom które już zaskoczyły GRATULUJE!!! Żeby za Wami pojawiły się kolejne fasoleczki
        27.11.2012r. - Nasz Aniołek (7 tc)

        "Pozytywne myślenie drogą do sukcesu..."


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Przy Kubie udało się nam za pierwszym razem dlatego teraz każdy kolejny miesiąc przyprawia mnie o spory zawód :-(.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            carin nie lam sie ja sama dobeze wiem jak to jest.jak na hustawce radosci nadziejei i rozczarowan.przeciez sama o mala staralam sie 4 lata teraz poszlo troxhe szybciej ale i tak bylo ciezko.dzidzia sama znajdzie odpowiedni czas albo i najbardziej nieodpowiedni kiedy sie pojawi.bedzie dobrze grunt to sie niepoddawac hociaz wiem jak to wkor.....jak wkolo zachodza a ty nie.
            [/url[/
            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Carin kochana szkoda ze nie wyszlo. aktycznie juz troche to trwa ze 2 lata chyba juz sie staracie, pamietam jak Kubus byl maly to zaczynaliscie.
              A robilas jakies badania w miedzyczasie, albo moze niech Twoj armie przebada?


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                carin głowa do góry
                wiem po sobie jest strasznie ciężko ale w sercu gdzieś się tli
                rozumiem cie i jestem z tobą
                ja jestem na końcówce cyklu i też już świruje tym bardziej że ostatni cykl był z testami owulacyjnym więc większa nadzieja i strach ogromny

                może by tak zatestować sprawdzić?

                witam nowe staraczki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                  Carin kochana szkoda ze nie wyszlo. aktycznie juz troche to trwa ze 2 lata chyba juz sie staracie, pamietam jak Kubus byl maly to zaczynaliscie.
                  A robilas jakies badania w miedzyczasie, albo moze niech Twoj armie przebada?
                  No dość wcześnie się zdecydowaliśmy, ale wtedy to tak jak nam się chciało miesiąc się staraliśmy miesiąc nie, raczej tak na wielkim luzie, a teraz bardziej przycisnęło, bo Kubiak już ma 3 lata :-O

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Carin obys nie miala psychy zblokowanej ze za bardzo chcesz!!!bo wowczas ciezko zaskoczyc....widocznie tak musi byc moze musisz na drugie sobie poczekac by wiecej czasu poswiecic Kubie?? albo by bardziej docenic to drugie bebe? teraz widzisz ze zaciazyc to nie takie proste Carin glowa do gory,moze jakies hobby sobie znajdz? badania zrobilas ? poziom hormonow itd?
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      dotka a jak Ty sie czujesz??
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        a więc dotka na pierwszej wizycie byłam w 4 tyg lekarz powiedziała że mam przyjść za dwa tygodnie ponieważ widzi ciążę ale bardzo małą pokazała mi fasoleczkę i dała pierwsze zdjęcie na razie nie zakładał karty i nie zlecał badań powiedziała że to za wcześnie wrażenia super dwa w jednym ogromna radość i zaskoczenie

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Miss u mnie ok wiecej wiesz gdzie sie dowiedziec haha oby tak zostalo juz


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            ja kochane teraz 4.06, jadę na te badania prenatalne i nie wiem czemu ale się boję nie wiem na czym polega takie badanie jak je się wykonuje i boję się że coś może być nie tak

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                              Carin obys nie miala psychy zblokowanej ze za bardzo chcesz!!!bo wowczas ciezko zaskoczyc....widocznie tak musi byc moze musisz na drugie sobie poczekac by wiecej czasu poswiecic Kubie?? albo by bardziej docenic to drugie bebe? teraz widzisz ze zaciazyc to nie takie proste Carin glowa do gory,moze jakies hobby sobie znajdz? badania zrobilas ? poziom hormonow itd?
                              No właśnie jeszcze żadnych badań nie robiłam.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Carin to na cud czekasz?? nawet jak planujesz drugie bebe to dobrze jest zrobic szereg badan
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X