Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    hej
    Marika gratuluje) super wieści Dbaj o siebie!
    Mi własnie się okres skończył i trzeba zacząć próbować, bo może poprostu nie trafiamy w płodne. Ja niemam żadnych objawów dni płodnych więc może mam poprostu w inny dzień. Staranek nigdy za wiele
    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Tulipanek ja używam do ustalania płodnych mikroskopu Donna, początkowo popierałam testami owu i się pokrywało, więc teraz już polegam wyłącznie na Donnie :-).

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Carin a jak to działa i ile to kosztuje?
        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Zacznę od tego, że Donna jest wielkości szminki i osoba postronna tak ją właśnie postrzega. Kosztuje około 90zł już z wysyłką na Allegro. Można trafić również w aptece, ale cena jest zatrważająca! U nas to koszt 160zł...
          Żeby zrobić badanie odkręcasz szkiełko i pocierasz nim język aby została na nim ślina (nie za dużo, nie za mało), nie można nic jeść ani pić na co najmniej 2h przed badaniem... Jak ślina już porządnie wyschnie przystępujesz do badania.
          Wychodzi coś w ten deseń:

          Piszę "w ten deseń", bo raz tych "paprotek" jest mniej raz więcej, ale podczas owulacji nie ma "kropek" tylko właśnie same takie "robaczki" przed owulacją są kropki i robaczki, a w niepłodne są tylko kropki i to nieliczne. Po owulacji dzień jest za do MNÓSTWO KROPEK właściwie jedna na drugiej na całym szkle.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            hejka
            nie wiedzialam ze takie cos istnieje fajna sprawa.u mnie coraz gozej chyba grypa mnie bieze w glowie sie kreci i brzuch nadal boli.pogoda taka sobie bo zimny wiatr.i faktycznie przynajmiej teraz nie musze se zawracac glowy odchudzaniem.
            [/url[/
            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Carin niezle to cudo mikroskopowe. No i wielokrotnego uzytku.

              Marika wszystko było przewidziane. Zle sie możesz czuc bo temperatura wzrasta na poczatku ciązy. Ja tak miala w pierwszej i myslalam ze chora jestem bo mnie trzepało zimno. A to fasolka była.



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Mnie chyba coś bierze, bo wczoraj mi było ciągle zimno i spać się chciało, a wieczorem się popłakałam, bo było mi ani źle ani dobrze tak dziwnie...
                A rano rzygać się chciało, ale sobie wypiłam napój energetyczny i jest lepiej...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  hej kochane DOTKA ja miałam tak że bite 9 tygodni miałam mdłości i rano wymiotowałam masakra ale już na szczęście przeszło za to nie raz bardzo bolą mnie piersi a tak ogółem biorąc jest ok oby tak do końca . no to laski która następna w kolejce??

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    kameleonka25 U mnie się rozstrzygnie już niedługo ;-). Z pierwszego na drugiego czerwca w nocy powinnam dostać @. Ale czuję, że lipa będzie :-(.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ja od wczoraj zacząłem starać się o bobaska, chociaż sytuacja w kraju do tego nie zachęca
                      Last edited by countryman21; 04-06-2012, 13:02.
                      sex Kraków sex Kraków
                      roksa roksa

                      fotka fotka
                      sympatia sympatia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        witaj countryman21 rzeczywiście masz rację ale cóż zrobić jak się pragnie życzę powodzenia

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Kameleonka no to faktcznie Cie wymeczylo, u mnie cisz nie wymiotuje, ani specjalnie tez nie mdli, moze mnie te atrakcje omina

                          napisz w ktorym tyg bylas dokladnie na wizycie i jak bylo, co zoaczylas, co ci powiedzial zlecil i ogolnie jakie wrazenia?

                          Carin trzymm &&&&
                          Country witam na forum


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Byłam na badaniu BETA HCG. O 16 wynik... Zobaczymy co w trawie piszczy...

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              carin to chyba dobre wiesci no bo jesli by sie nic nie dzialo to wynik powinien byc 00
                              wiec trzymam kciukasy.u nas chorobska ja zapalenie gardla i straszny kaszel a mala ma ropna angine.wiec nie ciekawie.ale zato pogoda dopisuje.pozdrawiam was kochane.
                              witam nowego staracza..
                              [/url[/
                              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Carin trzmam &&&, koniecznie napisz wynik popoludniu


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X