Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Bry laseczki
    pogoda u nas się zepsuła pada deszcz i zimno sie zrobiło...mnie jakaś zamułka dopada byłam w sklepie wypiłam kawe posiedziałam troche i poszłam spać gdyby M nie dzwonił to nie wiem o której bym wstała
    a jeszcze sprzątanie mnie czeka
    marika współczuje wyjazdu męża no niby kaski zarobi ale...wiem jak było u mnie strasznie tęskniłam a pozatym żeby nie autokar szkolny to ciężko by było bo ja nie mam prawka.A na jak długo wyjeżdża?trzymaj się kochana
    na kawusie wpadać





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej u nas też zimno i pada cyprian w nocy goraczki dostał teraz katar ma i chrypke.

      em wczoraj zrobił nam niespodzianke młody dostal samochód ja sukienke

      co 36 wyjazdu jak dobrze pójdzie to za rok em na 2miesiace jedzie na szparagi chociaż część remontu pokryjemy





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hej
        wyjezdza na dwa mniesiace i dwa tyg urlopu w polce jeszcze niewiem jak dlugo tam bedziezobaczymy czy wytrzymamy i czy sie oplaca. u nas zimno w kazdym razie mi bo chyba grypa mnie bierze.sorki za bledy i pisanie ale strasznie glupio pisze sie z komorki buziaki.a co tu takie pustki?!
        [/url[/
        [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hej
          myslalam ze ja tu teraz bede zadko a tu niespodzianka widac ze wlasciwie tu strona widmo sie robi.co porabiacie ?????
          wpadac na kawusie i meldowac com slychac.
          [/url[/
          [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hej u mnie zimno że nic się nie chce a dodatkowo @ przyszła brzuch boli tak jak jeszcze nigdy wcześniej wzięłam już no spe ale nie bardzo pomaga no nic może jakoś przeżyję.




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Bry laseczki
              u mnie w miare ciepło więc byłam na rowerze
              właśnie przyprowadziłam dziecia i zamierzam walnąc jakąś kawusię
              u mnie @ jutro zapewne przylezie..łojjjj będzie nie wygodnie jezdzic rowerem





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                hej kochane u nas też zimno ja dziś leżę w łóżku coś mnie gardło drapie i głowa boli wolę poleżeć a i byłam wczoraj u lekarza jest między 9 a 10 tygodniem dzidzia dużo urosła ma 2,3cm więc wszystko w porządku ogólnie czuję się dobrze tylko te mdłości i wymioty mnie wykańczają ale muszę dać radę mam nadzieję że nie długo to minie pozdrawiam serdecznie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  cześć dziewczyny, u nas też strasznie zimno byłyśmy dzisiaj z małą trochę na dworze ale zaraz wołała do domu bo bubu...a ja też się jakoś dziwnie czuję raz mi zimno raz ciepło, mała też mi ostatnio katar i kaszel złapała po woli z tego wychodzi....a ogólnie to nudno i strasznie mnie bolą plecy dzisiaj tak na dole wogóle odkąd urodziłam małą to co jakiś czas tak mnie boli że nie mogę się schylać ani nic dźwigać za bardzo...
                  kameleonka wiesz musisz przetrwać i powiem ci że pewnie nie jedna z nas chciałaby być na twoim miejscu i przechodzić to co ty odpoczywaj i jeszcze raz dbaj o siebie:*
                  miłego zimnego dnia laski

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    hej
                    rafiania a moze u ciebie fasolka rosnie jak ci tak na zmiane zimno i cieplo!?
                    ja mam 18 dostac @ i mam nadz.ze nie przyjdzie.
                    my z mala tez sie nudzimy w domu bo nadwozu zimno
                    kameleonka dobrze ze z fasolka wszystko ok.ty nasza szczesciaro dbaj o siebie
                    niunia szalejeaz na tym roweze podziwiam
                    [/url[/
                    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej!
                      U nas również chłodno, w nocy lał deszcz.
                      Wczoraj była dość możliwa pogoda więc byliśmy z M i młodym na dłuuuuugim spacerze.
                      Ostatnio Kubul rozpędził się i z impetem dostałam z pięści w okolice jajników. Kuło mnie tak, że usiąść nie mogłam przez dłuższy czas, a później jeszcze podczas najdelikatniejszego dotyku...
                      Kameleonka Super, że z maleństwem wszystko dobrze, faktycznie przy takich milimetrowych rozmiarach nie trudno o pomyłkę.
                      Marika Obyś jej nie dostała! :-D U mnie jeszcze kaaaaawał cyklu, ale w tym miesiącu się zupełnie nie nastawiam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        hej dziewczyny nie bylo mnie troche, ale wpadam z super nowina zafasolkowalam zrobilam bete 2 razy, przyrost jest wiec chyba wszystko ok tak ssie ciesze


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dotka gratulacje!!! Nareszcie sie udalo!! Bardzo bardzo sie ciesze i zycze spokojnych 9 miesiecy :************************************************
                          Dzis mnie tknelo, zeby poczytac co u staraczek, chyba mialam jakies przeczucie

                          Pozdrawiam reszte dziewczyn, chociaz widze, ze ze starych staraczek nie ma juz prawie nikogo


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Promesse Ty sie udzielasz na tym wątku? pisalam do Ciebie pare razy na priv i nigdy nie odpowiedzialas, odezwij sie i napisz co u Ciebie, prosze


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Nie udzielam sie Dotka, bo sie juz nie staram - na Boze Narodzenie zrobilam test i pod choinke dostalam dwie kreski
                              Jesli Bog pozwoli 10 sierpnia zostane drugi raz mama chlopca

                              Nie logowalam sie tutaj od listopada chyba, nie czytalam wiadomosci na priv a na skrzynke mailowa nie zagladalam juz ponad rok - taka mala terapia odnowy psychologicznej, jak widac przyniosla efekty.
                              Narazie wszystko jest na dobrej drodze.
                              Obym tylko dotrwala do porodu


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Osz Ty to super wiesci, a nawet sie nie pochwalilas :P
                                To trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo wporzadku
                                Pozdrowienia dla Twojego Italiano


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X