Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    hej moje kochane dziewuszki u nas też upały my z m właśnie wróciliśmy z grilla u teściowej było super ale jestem już taka zmęczona że zaraz się kładę czuję się dobrze . luteina mi się skończyła ale idę do lekarza w piątek to mi pewnie przepisze chyba nic nie będzie jak te parę dni nie wezmę pozdrawiam was kochane i odpoczywajcie na maxa

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej kobietki jestem

      goście to potrafią wymęczyća najgorsi to ci którzy przychodzą i odchodzą bo całe sprzątanie spada na NAS, ci co nocują to troszkę pomogą i jakoś leci

      kameleonka cieszę się że u ciebie ok

      to prawda pogodę mamy cudna i na podwórku się przebywa jak najdłużej

      co do wagi to słyszałam że dobry jest chrom bo na słodycze działa i sprawdza się bo łykałam kiedyś i działa
      wpadajcie na kawusię

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witam,
        dziewczyny powiedzcie czy tyłozgięcie macicy przeszkadza w zajściu w ciążę?

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witajcie Kobietki,

          wpadam do Was po prośbie. Biorę udział w konkursie brzuszkowym i bardzo potrzebuję głosików. Głosuje się na Facebooku prze "Lubię to"
          Moje zdjęcie to zdjęcie nr 4 (mam fioletową bluzeczkę i włosy w kok(:P))
          Proszę, zajmie Wam to chwilkę a dla mnie jest to ważne!!!


          http://www.facebook.com/media/set/?s...0580161&type=1

          Z góry bardzo dziękuję.
          :enceinte:
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            cześć dziewczyny, ale mnie tu dawno nie było....i widzę że bardzo dużo się działo....
            kameleonka kochana ja wiedziałam że wszystko będzie dobrze trzeba zawsze myśleć pozytywnie i nie poddawać się przecież my staraczki wiemy to najlepiej ale wiem też że jak lekarz zasieje ziarnko złego to zaczynamy myśleć czy aby na pewno nie ma on racji ale na całe szczęście wszystko ok, teraz odpoczywaj.
            carin ja niestety ci nie pomogę ale na pewno jakaś z nas wie coś na ten temat.
            bajtelku masz rację fajnie jest mieć gości ale gorzej jest później po nich sprzątać

            a ja dziewczyny przez te upały to mam tak ramiona spieczone że szok dzisiaj walczyłam z chwastami i porządkiem na podwórku....masakra a to jeszcze nie koniec...weekend jakoś zleciał @ była dzisiaj sobie pojechała M był ale ze starań nici no bo jak?? i wróci na następny weekend może wtedy??

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              hej
              ja mam tylozgiecie macicy podejzewam ze moze to byc jakies male utrudnienie ,ale mam cureczke wiec napewno mozna
              ja tez jestem opalana- najlepsze solarium to ukladanie drzewa
              naszczescie mam juz najwazniejsze zrobione teraz tylko drobne sprawy jak koszenie trawy.dzis wsadzilam pomidorki do szlarni i papryke
              u mnie tez narazie nici ze staranek bo m w pracy.
              [/url[/
              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hello laseczki
                jak wam minął weekend? ja wczoraj się grillowałam było super no i troszku se popiłam hehehe
                B dzisiaj nie poszedł do szkoły bo jakoś nie za dobrze sie czuje
                wpadać na kawusię





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witam! :-)
                  My również byliśmy wczoraj na grillu. W nocy z 1. na 2. maja przyszła @ i czuje się półżywa :-(.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    A ja wczoraj byłam na zabawie dzisiaj nic mi się nie chce, cieplutko jest.




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hejka
                      u nas padalo ale na wieczor sie wypogodzilo,jutro tez ma padac
                      chce jechac w niedziele do zoo w oliwie ale jeszcze musze to obggadac z m jak wruci .buziaki kobitki i owocnego wekendu wam zycze
                      [/url[/
                      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Bry lasencje
                        u nas troche chłodniej się zrobiło po wczorajszej burzy i deszczu...no ale jeszcze wczesna pora zobaczymy co dalej...
                        marika to super weekend Wam się zapowiada
                        a reszta lasek to gdzie?trzezwieją po majówce??eee??
                        na kawe wpadac..marsz!!!!





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          witam
                          niestety ale nie bylismy w zoo poniewa pogoda byla straszna padalo i zimno a moja mala sie rochorowala - katar no i straszny kaszel i to mi brzmi jak na oskrzela
                          ale jest tez plus siedzielismy w domku i nadrabialismy z m stracony czs hihi
                          moze w tym razem naszych staranek cos wyniknie.
                          szczere muwiac jestem troche zawiedziona myslalam ze jak jednej z ns sie uda i przelamnie te zla passe to fasolki sie posypia albo przynajmiej podwoja bo przeciez one lubia w parach....atu zonk
                          [/url[/
                          [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Bry dziewczęta
                            boziuuuu jak zimno u nas z B chodziliśmy rano na przystanek w kurtkach jesiennych...a ja miałam rowerkiem pojezdzic a tu lipa za zimno
                            marika szkoda że nie wypalił wypad do zoo...życze szybkiego powrotu do zdrówka dla córeczki
                            a gdzie wszystkie się podziewają tylko my z Mariką tu zaglądamy?szkoda...





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Nie no jestem i ja tylko czasem nie ma co pisać.
                              A mam takie pytanie bo biorę luteinę i w razie gdyby się udało to jak szybko powinnam ją zacząć brać dalej??
                              Zostało mi 2 dni brania i potem czekać na @ ale może jej nie być więc trzeba będzie zrobić test i tu drugie pytanie kiedy zrobić ten test tzn po jakim czasie od skończenia brania luteiny??




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                hej kochane wróciłam od gin i mnie znowu zaskoczyła stwierdziła że to 9 tydzień i że zarodek ma 1,1 cm. i że jest ciąża zagrożona bo zarodek jest za mały a ciałko żółte duże kurcze nie wiem co mam myśleć tamten lekarz stwierdził w Lubaniu tydzień temu że to nie cały 7 tydzień i że jest ok ta teraz mi mówi że to 9 tydzień i że nie jest ok kurcze ja to mam pecha nie wiem co mam robić

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X