Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    hej,

    już troszkę lepiej się czuję, dziękuję dziewczyny..

    mój brzuszek z dzisiaj
    Attached Files
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

      cześć Dziewczyny!

      Cichutko tu dzisiaj. Pewnie ta pogoda nie sprzyja wizytom na forum

      A ja jestem po wizycie u gina. Maleństwo rośnie zdrowo. Ma obecnie 550 g Ale podobno należy do kruszynek Na usg pokazała nam język, a później zakryła buźkę rączką pokazując środkowy palec! Ma charakterek

      Wypytałam lekarza o te wczorajsze skurcze i prawdopodobnie były to przepowiadające.
      Tylko niestety prawdopodobnie mam problem z nerką Ostatnio kilka razy czułam mocne kłucie w okolicy lewej nerki, szczególnie w nocy przy spaniu na lewym boku... I chyba macica uciska na nerkę. Na razie muszę brać urosept, a jeśli w miarę upływu czasu i rośnięcia macicy nadal będą te bóle, to będzie trzeba mocniejsze leki Ostateczność to udrożnianie nerki, ale sam opis tego zabiegu zmroził mi krew w żyłach, więc nie chcę nawet dopuszczać takiej myśli do siebie. Trzeba być dobrej myśli!

      dobranoc


      Skomentuj


        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

        Witajcie, Faktycznie cichutko dzisiaj i tak pewnie będzie przez weekend majowy bo mamy piękną pogodę w końcu

        Adagama super, dziewczynka ma charakterek heh
        Na razie nie przejmuj się, będzie dobrze i ból przejdzie, właśnie bądź dobrej myśli a wszystko będzie OK.

        No a mnie czeka dzisiaj sprzątanie, szczerze to nie chce mi się ale trzeba : mało tego bo tylko kurze, odkurzanie i mycie podłóg a no i łazienka ale jak patrze za okno to jest tak ślicznie i cieplutko no ale cóż ruszam do sprzątania





        Skomentuj


          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

          Hej hej,

          Adagma, to Wam pokazała, że łatwo nie będzie, hi hi! Super, że zdrowa, a z nereczką, może się uspokoi bo macica zmienia swoje ułożenie z dzidziusiem - tego życzę gorąco!!!

          Judi, znam te lenie, ale ja ostatnio jakoś mimo, że mi się nie chce, to taka podenerwowana jestem, że wszystkiego nie zrobię, przed narodzinami malutkiej Więc latam.

          Wczoraj byłam w Gdańsku na tych warsztatach mody na brzuszek - dostałam sporo próbek, pogadałam z innymi dwupakami na żywo, poćwiczyłam reanimację, wiązanie chusty... było super, bo zupełnie inny dzień!!! Za to dziś odsypiałam do 9:30, bo po całym dniu drogi i latania, jakoś mi moc odeszła i troszku nogi spuchły...

          Narwana, ja brzuszka pokaźnego też nie mam. Wystartował szybko, a teraz jakoś się zatrzymał - ale są i jasne strony sytuacji - chodzę w swoich ciuszkach nieciążowych (no poza spodniami) no i mniejsze szanse na rozstępy Uszki do góry!!!
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

            hej!

            Ale pięknie na zewnątrz! Zazdroszczę wszystkim posiadaczom ogrodów... Ja co najwyżej mogę wychylić się przez okno Ale za to byłam na długim, leniwym spacerze... Teraz sobie leżakuję po obiadku, a za chwilę wielkie przetrząsanie szafy w poszukiwaniu ciuszków na weekendowy wyjazd. Póki co, prócz spodni i bardzo obcisłych bluzek, większość nieciążowych ciuchów jest ok, ale trzeba poszperać i wybrać najwygodniejsze.

            Judi, nie daj się lenistwu! Na sprzątanie lepszy będzie pochmurny dzień, a w taki jak dziś, to najlepiej załóż okulary przeciwsłoneczne na nos i uciekaj z domu

            A dziewczyny, czy waszym zdaniem w ciąży konieczna jest jakaś mocniejsza ochrona przeciwsłoneczna? Nie planuję opalania, ale jednak spacerując po słońcu też łatwo złapać promienie i tak się zastanawiam, czy wystarczą takie filtry jak w zwykłych kremach do twarzy, czy mocniejsze?


            Skomentuj


              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

              Hej laseczki

              Jestem po ponowenj gluzkozie i tym razem dałyśmy rade wytrzymalam bez wymiotów

              Aaaa i w sklepie C&A bylam maja na wszystko -20% ja chciałam kupic spioszki z kaftanikiem ale juz wykupili, jednak okazało się ze na stronie internetowej tez jest ta promocja i darmowa dostawa: wiec spioszki zamówione
              http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/pr...lęta//Odzież dla noworodka/Zestawy śpioszków/75873/1
              takie kupilam i z pszczółką i z krówką - 23 zl wyszlo wiec mysle ze fajnie sie oplaca

              Skomentuj


                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                Ada ja wczoraj bylam u rodziców i wyszlam przed dom na godzinke posiedziec w sloneczku - efekt taki ze caly dekolt czerwony mam, a nigdy tak mnie szybko nie lapalo?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                  Właśnie, słyszałam, że słońce bardzo szybko łapie kobiety w ciąży i trzeba uważać, żeby plamy na skórze nie powstały, ale nie wiem, czy majowe słońce wymaga dodatkowych filtrów...


                  Skomentuj


                    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                    Dziewczynki kremy z filtrem są niezbędne nawet zima!

                    Skomentuj


                      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                      Hejki, jestem zmęczona straszetnie. Niby nie jestem jeszcze duża, ale upał dzisiejszy dał mi w kość.
                      Kremy z filtrami ja stosuję w takie dni jak dziś, bo boję się przebarwień, bo podobno później ciężko je zwalczyć.
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                        Czyli lepiej jednak działać z filtrami Dzięki dziewczyny za potwierdzenie


                        Skomentuj


                          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                          Dziewczyny, a teraz z innej beczki troszkę...

                          Czy słyszałyście o istnieniu strony www.*********************************.pl ? Po rejestracji na tej stronie, można wziąć udzaiła w różnych kampaniach promocyjnych, głównie związanych z wprowadzaniem na rynek nowych produktów przez renomowane firmy. Mnie dotychczas udało się uczestniczyć w czterech kampaniach - dwie były wyjątkowo miłe, bo dotyczyły ... alkoholu Kampanie są zupełnie bezpłatne. Jedyne zadanie eksperta, to wypróbować produkt, podzielić się nim ze znajomymi, jeśli jest taka możliwość, zbierać opinie na jego temat i przesyłać krótkie raporty z rozmów za pomocą formularza na stronie *********************************.

                          Obecnie uczestniczę w kampanii dot. elektrycznej szczoteczki do zębów Oral-B. W jej ramach dostałam do przetestowania za darmo taką szczoteczkę (jej wartość rynkowa to ok. 150 zł, więc to nie lada gratka) i testuję sobie.

                          Chciałam Was prosić o zerknięcie na ulotkę promocyjną, którą załączam i ewentualnie o napisanie, czy spotkałyście się wcześniej z tą konkretną szczoteczką i co o niej sądzicie. A jeśli nie słyszałyście o niej, to napiszcie mi proszę króciutko, czy używacie w ogóle szczoteczek elektrycznych, czy takich zwykłych i dlaczego taki wybór. Ja pierwszy raz teraz używam elektrycznej, zawsze wydawały mi się zbytecznym wydatkiem, ale trochę zmieniłam zdanie

                          Będę Wam bardzo bardzo wdzięczna za każdą, choćby najkrótszą opinię. Z góry dziękuję
                          Attached Files


                          Skomentuj


                            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                            Nie dam rady wkleić linka do konkretnej strony, ale na ulotce jest podana jej nazwa (Street...), więc dla zainteresowanych szczerze polecam rejestrację!! Można naprawdę fajne rzeczy dostać (kosmetyki, kawy, alkohol, słodycze, środki czystości, a nawet ekspresy do kawy!!) POLECAM


                            Skomentuj


                              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                              Cisza majowa

                              Udanej majówki Kochane





                              Skomentuj


                                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                                Cichutko i to bardzo

                                Dzięki Judi, Tobie i reszcie Mamusiek też życzę udanej majówki


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X