Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy miałyście botoks na zmarszczki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy miałyście botoks na zmarszczki

    Czy któraś z Was miała wykonany botoks na zmarszczki? Sama poważnie zastanawiam się nad zapisaniem sie na zabieg.... Nie wiem jednak czy nie jest to groźne.
  •    
       

    #2
    Odp: Czy miałyście botoks na zmarszczki

    Bezpośrednio po zabiegu może dojść do powstania drobnych siniaczków, obrzęku, wysypki oraz stanu zapalnego skóry. Niekiedy w sporadycznych przypadkach dochodzi również do problemów z oddychaniem oraz omdleń. Wówczas należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem.

    Nie ma jednak obaw jeśli zabieg zostanie wykonany przez doświadczonego lekarza
    http://supernowosci24.pl/toksyna-bot...ek-mimicznych/

    Nie powinno się na pewno na tym oszczędzać i powinno sie wybrać do kogoś kto posiada odpowiednie przeszkolenie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy miałyście botoks na zmarszczki

      Też już jakiś czas noszę się z myślą żeby zafundować sobie botox ale jeszcze się nie zdecydowałam. Znalazłam co prawda profesjonalną klinikę z dobrymi opiniami (https://naleczclinic.pl/medycyna-estetyczna/botox/), ale jeszcze na sam zabieg się nie zapisałam. A niestety codziennie patrząc w lustro widzę coraz więcej i coraz głębsze zmarszczki. Szczególnie czoło niestety już nie wygląda tak jakbym sobei tego życzyła...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy miałyście botoks na zmarszczki

        Wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym temacie. Myślę, że mi się przydadzą.
        niejeden filozof twierdził, że pod twardymi warstwami, które składają się na zbroję dorosłości, całe życie pozostajemy dziećmi.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy miałyście botoks na zmarszczki

          Moja znajoma redukowała zmarszczki za pomocą botoksu, ogolnie wyglada to naturalnie aczkolwiek wiedzialam ja ze zmarszczkami wiec tak ciezko jest mi sie przyzwyczaic.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czy miałyście botoks na zmarszczki

            ja sie zastanawialam nad botoksem ale jednak ostatecznie zdecydowalam sie na laser.. wybralam w Katowicach klinikę Dermed z polecenia ciotki ktora regularnie poprawia tam urode

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czy miałyście botoks na zmarszczki

              Ja nie, ale moja dobra znajoma zdecydowała się na botoks jednej partii (kurze łapki) w jednej z bardziej cenionych klinik - Magicznej Klinice w Warszawie akurat, ale maja inne lokalizacje w kraju, poszukaj na stronie. Jak chcesz to dowiem się więcej.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czy miałyście botoks na zmarszczki

                Ona akurat zniosła zabieg bardzo dobrze, na konsultacjach powiedzą Ci co można a czego unikać przez jakiś czas przed zabiegiem by ograniczyć ryzyko krwiaków czy znamion po nakłuwaniu. Nie jest to bolesne, ale tez do przyjemnych nie należy, coś tam poczujesz ale lekarze zagadają Cię na tyle, by nie było to niekomfortowe. Stosuj się do ich rad dotyczących okresu po zabiegu także, lepiej zniesiesz i szybciej wrócisz do życia po Nie ma tragedii podobno, warto wytrwać. Efekty utrzymują sie nawet ponad pół roku, potem działanie stopniowo spada, ale można powtarzać bez ryzyka.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czy miałyście botoks na zmarszczki

                  Mnie znowu kusi lipoliza. Mam gdzieniegdzie trochę tłuszczyku i chciałabym się go pozbyć a ten zabieg nie jest inwazyjny. Można powiedzieć, że za pomocą zastrzyku usuwa się tkankę tłuszczową. Podobno efekty są naprawdę super... Chciałabym spróbować.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czy miałyście botoks na zmarszczki

                    abednarz, potwierdzam - warto. Sama skusiłam się na lipolizę właśnie w Magicznej Klinice i wreszcie mogę cieszyć się płaskim brzuchem i wyszczuplonymi nogami. Zabieg nie jest inwazyjny i to jest największy plus. Mają tam świetnych specjalistów z wiedzą i doświadczeniem więc nie trzeba się obawiać, że coś pójdzie nie tak.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czy miałyście botoks na zmarszczki

                      Ja jeszcze nie, ale w maju planujemy z koleżankami wyjażd do Good Time Day Spa w Poznaniu i zobaczymy jakie zabiegi zostaną mi zaproponowane. Nie chciałabym bardzo ingerować w ciało. Ale jeśli kosmetolog zaproponuję coś to pewnie się zgodzę.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Czy miałyście botoks na zmarszczki

                        Sama przeszłam zabieg z użyciem kwasu hialuronowego, pomimo pewnych obaw jestem jak najbardziej zadowolona! Miejsca gdzie wcześniej były zmarszczki wygładziły się, dzięki czemu czuję się młodsza o kilka dobrych lat Przyjemnym dodatkiem jest to, że sama mogłam sobie wybrać który z preparatów użyje, wybrałam https://hyaloo.pl/pl/p/Amalian-SF-20-medium-1ml/50 , ale każdej z nas może odpowiadać inna formuła! Jedym słowem, polecam!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Czy miałyście botoks na zmarszczki

                          Jeszcze nie

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Czy miałyście botoks na zmarszczki

                            Nie, nigdy. Ani nigdy nie miałam, ani nigdy nie zamierzam mieć. Wprowadzanie sztucznie jakichś dziwnych substancji w skórę, nie. A poza tym botoks jest widoczny i wygląda sztucznie, paskudnie. Wolę naturalne zmarszczki bez botoksu. Poza tym są na to kremy, które można stosować.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Czy miałyście botoks na zmarszczki

                              Moja ukochana jakiś czas temu skorzystała z zabiegu na zmarszczki, ale z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, zdrowiej, bezpieczniej zabieg przeprowadzała w Gdyni, w http://www.hevena.pl

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X