Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaki fason spódnicy do szerokich bioder?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jaki fason spódnicy do szerokich bioder?

    Drogie mamy! Zachorowałam na pewną spódniczkę GaPa, i bardzo chcę ją kupić, ale po porodzie zostały mi bardzo szerokie biodra i ciągle nie wiem, czy ten fason będzie dobry. Jak ją mierzyłam to sama już nie wiedziałam, czy ten fason jest dla mnie korzystny czy wybrać raczej coś innego. Proszę Was on radę. A to zdjęcie spódnicy:
    Attached Files
  •    
       

    #2
    Odp: jaki fason spódnicy do szerokich bioder?

    Jak na mój rozum, to te zaszewki-pliski poszerzą w biodrach, zamiast je ukryć.
    Choć oczywiście wszystko zależy czy te szerokie biodra to nadal rozmiar 36, 38, czy może już wiecej. Jesli wiecej, to ja bym nie ryzykowała.
    Ale trudno tak teoretycznie stwierdzić, czy tobie będzie dobrze.
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj


      #3
      Odp: jaki fason spódnicy do szerokich bioder?

      No niestety te moje biodra to już rozmiar 40. A ja właśnie myślałam, że te zaszewki będą je maskować trochę. Bo chyba gorzej wyglądałabym w takiej klasycznej spódnicy jak np. ta: (nad nią też się zastanawiam)
      Attached Files

      Skomentuj


        #4
        Odp: jaki fason spódnicy do szerokich bioder?

        To tak jak i mój rozmiar. Ja osobiście szukam spódnic o kroju A lub proste, nie zwężające się w kolanach. Ale ja nie jestem specjalstką w tej dziedzinie. Bardziej ufam swojej intuicji, co nie znaczy, że mam rację.
        Łukasz 11.10.2007

        Skomentuj


          #5
          Odp: jaki fason spódnicy do szerokich bioder?

          Dokładnie tak samo robiłam do tej pory, ale mam już pełno takich fasonów w szafie i chciałam teraz spróbować czegoś nowego, dlatego weszłam do Gapy i wypatrzyłam tą sukienkę ze zdjęcia. Co Ty byś zrobiła na moim miejscu, skoro już mamy podobne bioderka? Zainwestowałabyś w nią, czy bałabyś się, że Cię powiększy?

          Skomentuj


            #6
            Odp: jaki fason spódnicy do szerokich bioder?

            Na odległość, wirtualnie nie ryzykowałabym, ale Ty ją mierzyłaś, a ja nie.
            Łukasz 11.10.2007

            Skomentuj


              #7
              Odp: jaki fason spódnicy do szerokich bioder?

              Powiem Ci, że wydaje mi się że wyglądałam w niej nie najgorzej. Ale może mi się tak tylko wydawać. Właściwie to jakbym połączyła ją z taką marynarką jak ta, trochę dłuższą, to myślę, że te moje biodra nie rzucały by się w oczy
              Attached Files

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: jaki fason spódnicy do szerokich bioder?

                Nie wiem czy ta spódnica to taki zły pomysł. Często marszczenia tuszują. Popatrz na niektóre sukienki. Proste gładkie noszą tylko bardzo szczupłe kobiety. Te które mają bardziej obfite kształty często wybierają marszczone sukienki. Ale to tylko takie luźne dywagacje.
                Last edited by nojaka; 27-12-2012, 13:09.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: jaki fason spódnicy do szerokich bioder?

                  do szerokich bioder to spódnica ołówkowa pasuje...
                  Żadnych plisek na biodrach na brzuchu tak, aby odciągnąć opięty materiał od fałdek a tym samym ich nie podkreślać.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jaki fason spódnicy do szerokich bioder?

                    Też mi się wydaje, że ten fason może bardziej poszerzyć biodra niż to i owo ukryć.
                    Czasem warto poczytać sobie rady stylistów co do ubierania się (zostawiam linka) i kupowac rzeczy, które wskazują (oczywiscie jako radę, a nie konkretną markę czy tam kieckę).

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X