Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Pupil mojego dziecka"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Pupil mojego dziecka"

    Weź udział w naszym konkursie i wygraj film na DVD "Żółwik Sammy"!

    Zadanie konkursowe:
    Napisz jakie zwierzątko chciałoby mieć Twoje dziecko i dlaczego wybiera właśnie to?


    Autorki najciekawszych wpisów nagrodzimy filmem "Żółwik Sammy"!




    Nagrody zdobywają użytkowniczki o nickach:

    1. ja-mamusia
    2. jorunn2010
    3. majajula
    4. qotek
    5. ewelka21

    Gratulujemy!
    Laureatki proszone są o sprawdzenie skrzynki profilowej na www.ja.w.polki.pl




    UWAGA!!!
    posty konkursowe zamieszczamy jako posty a nie nowe wątki



    Nagradzamy 5 odpowiedzi



    Konkurs trwa od 02.02 do 16.02.2011 roku!

    Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi najpóźniej 21.02.2011 roku.

    Życzymy przyjemniej zabawy.



    ZASADY KONKURSU:

    1. Konkurs "Pupil mojego dziecka" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl

    2. Zostanie wybranych 5 najciekawszych wpisów, których autorzy otrzymają film na DVD "Żółwik Sammy"

    3. Wypowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl. oraz polki.pl

    4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.

    5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie 02.02 do 16.02.2011 roku.

    6. Jury podejmie decyzję do 21.02.2011 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na www.ja.w.polki.pl, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców najpóźniej 90 dni po rozwiązaniu konkursu.

    7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.

    8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.

    9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.

    10. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.

  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Pupil mojego dziecka"

    Moja córeczka uwielbia wszystkie małe zwierzątka - przede wszystkim chomiki, króliczki-miniaturki, pieski, kotki itp. Myślę, że po prostu większych zwierząt się boi. A te w/w kojarzą jej się z pluszakami, przytulankami, które jej nie zranią. Ja i mąż jednak zdecydowaliśmy się kupić jej kotkę - głownie ze względu na to, że według nas sprawia najmniej kłopotu. Latem jest cały czas na dworze, zostawione ma jedzenie, picie, w razie potrzeby prosimy sąsiadów o dokarmianie (np. gdy mamy wrócić późno lub wyjeżdżamy). Zimą, kiedy większość czasu kotka siedzi w domu, nie brudzi, nie musimy pamiętać o wyprowadzaniu jej na spacer. Jest towarzyska, chętnie się bawi, nie drapie. Córeczka ją uwielbia - najbardziej, kiedy razem oglądają bajki albo bawią się kłębkami wełny

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Pupil mojego dziecka"

      To w koncu ma byc zwykla wypowiedz czy wierszyk?


      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



      ---------------------------------------------------

      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Pupil mojego dziecka"

        Moja Córeczka o Króliczku marzyła
        Tak wspominala, tak męczyła
        Że trudno już było odmawiać
        I w inny sposób ja zabawiać
        Jako prezent na Imieniny
        Od czałej naszej Rodziny
        Dostała swojego Przyjaciela
        I nam się Jego urok udziela
        Jest kochany i mięciutki
        Dla nas słodni i śliczniutki !
        Attached Files

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Pupil mojego dziecka"

          Mój córeczka Wikusia bardzo lubi wszystkie zwierzątka, ale najbardziej chciała mieć pieska. Więc razem z mężem postanowiliśmy jej kupić wymarzonego psa. Jest szaro-brązowo-czarny, jego półdługa sierść ślicznie błyszczy. Wiemy kiedy o coś prosi kiedy jest zadowolony albo smutny. Wychodzimy z nim na długie spacery. Gdy tylko widzi, że ktoś z domowników się ubiera natychmiast staje przy drzwiach i jest gotowy do wyjścia. Nasz pies jest zwierzakiem bardzo wesołym, jest szczeniakiem bardzo lubi się bawić piłką lub swoim pluszowym misiem. Bardzo lubimy swojego psa, sprawie nam ogromną radość gdy budzi Wikusie każdego ranka. Bardzo lubi się z nim bawić i chodzić na spacery. Myślę, że jest to zwierze bardzo mądre. Nasza córeczka zabieram wszędzie swojego pupilka gdzie tylko może jest jej wiernym towarzyszem.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Pupil mojego dziecka"

            teście mają kota i mój Maciej bardzo też chce kotka w domu ale niestety mąż ma alergię i dziecko tłumaczy wszystkim że nie może mieć prawdziwego kotka bo tata ma alergię ale za to ma swojego pluszaka którego też kocha
            Attached Files

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Pupil mojego dziecka"

              Marcelek uwielbia zwierzątkadla niego nie ma znaczenia czy jest małe czy duże, po prostu kocha wszystkie. Decyzję o zakupie zwierzątka podjęliśmy, gdy przechodząc obok sklepu zoologicznego zatrzymaliśmy się, żeby pokazać Małemu zwierzątka. Był po prostu zachwycony, aż oczka mu się świeciły. W domu stwierdziliśmy, że musi to być przynajmniej na razie małe stworzonko, które nie będzie sprawiało wielu kłopotów, które w razie wyjazdu można ze sobą zabrać. Myśleliśmy nad króliczkiem, chomikiem... W dzień zakupu Marcel podchodząc do szybki za którą były zwierzątka wypatrzył sobie rudą morską świnkę Gdy ją zobaczył zaczął pokazywać rączką i krzyczeć " ten da, ten da". Nie było wyjścia, skoro "ten da" to tata "ten da".

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs "Pupil mojego dziecka"

                Moja córeczka Natalia ostatnio u koleżanki zobaczyła malutkiego pieska białego jak śnieg i od tamtej pory cały czas o nim opowiada i męczy mnie prośbami o takiego samego zwierzaczka. Nie miałam pojęcia, że potrafi operować tak wymyślnymi argumentami za kupnem szczeniaczka. Obiecuje, że będzie się nim zajmowała, karmiła i wychodziła na spacery nawet w brzydką pogodę- oczywiście pod naszą opieką. Ciągle rysuje małego pieska, a gdy tylko gdzieś zobaczy podobnego w telewizji od razu prośby się nasilają. Postanowiliśmy, że jak tylko mama pieska koleżanki urodzi jakiegoś szczeniaczka to ten na pewno będzie jej. Od tamtej pory z naszej córeczki jest taki aniołek, że babcia nie może się nadziwić. Miejsce dla pieska już czeka...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs "Pupil mojego dziecka"

                  Moja 4 letnia córeczka marzy, a właściwie to tata jej podsunął super pomysł na wiosnę, a mianowicie CHOMIK! Wow, by ktoś powiedział, ale to jeszcze nie wszystko, bo ten wymarzony wiosenny chomiczek, ma mieć mega wypasioną różową 3 piętrową klatkę, z mega fajnymi gadżetami, pt. zjeżdżalnia, domek, kołowrotek itp. i wszystko ma być oczywiście w kolorze różowym. Ufff...... dobrze, że chomików nie ma w tym kolorze, bo pewnie by był różowy zakup.
                  Takie ma marzenie Nasza 4 letnia córcia.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs "Pupil mojego dziecka"

                    Moja córeczka bardzo lubi zwierzątka i ma dosyć ciekawe marzenia w tej sferze. Jakiś czas temu (dokładnie po obejrzeniu programu Martyny Wojciechowskiej "Kobieta na krańcu świata" - odcinek o sierocińcu dla małp) - stwierdziła, że właśnie chce mieć taką MAŁPKĘ. Na nic się zdają nasze tłumaczenia, że raczej u nas w Polsce posiadanie małpki jest mało realne. Chce i już i twierdzi, że musi trochę podrosnąć, bo tylko dorośli mogą mieć małpki (na tyle zdają się nasze tłumaczenia

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs "Pupil mojego dziecka"

                      Moja niespełna 3-letnia córcia ostatnio uparła się na kurczaczka lub kaczuszkę Prosząc mnie o to zwierzątko tłumaczy, że przecież jest takie malutkie, milutkie i robi małą kupkę i siusiu Ona bedzie o nie dbała, kupi mu smycz, miseczkę i łóżeczko. A jak kaczuszka lub kurczaczek będą duże to urodzą dzieci i będzie można sprzedać je innym dzieciom
                      ach ta wyobraźnia


                      O kurczaczku lub kaczuszce
                      nasza córcia marzy,
                      mówi, że przecież
                      takie zwierzątko dużo nie waży.
                      Jest milutkie i mięciutkie
                      i dwie nóżki ma,
                      kupke robi małą
                      więc się sprzątnąć szybko da!
                      Zbiera już pieniążki,
                      wszystko kupić chce
                      smycz i miskę, i łóżeczko
                      błagalnie patrzy w oczy me.
                      Jak kurczaczek lub kaczuszka
                      duże bądą już
                      i juz dzieci będą miały
                      to sprzeda je pod blokiem tuż.
                      Tak więc myślę i się głowie
                      co ja zrobić mam
                      czy kupić czy też nie,
                      wymyśliłam, że na razie maskotki jej dam!
                      Last edited by ja-mamusia; 15-02-2011, 19:35.


                      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                      ---------------------------------------------------

                      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs "Pupil mojego dziecka"

                        W naszej "końskiej" rodzince (ja i mąż mamy z nimi wiele wspólnego) nic dziwnego, że 5-letnia Majka chce mieć kucyka
                        Od dziecka sporadycznie zabierałam ją do stajni, dużo wie o tych zwierzętach, był czas, że bawiła się tylko konikami i w koniki, miała chyba z 2 lata a mnie bolały plecy, bo pól dnia udawałam konia!
                        Sprecyzowała swoje marzeenie do tego, że kucyk będzie kasztanowatej maści i woli klacz od ogiera.Niestety narazie nie ma warunków -czasowo-finansowych, ale przecież podobno marzenia się spełniają

                        A jeszcze jedno, chyba mam dejavu, pierwsze "słowo" mojej drugiej córki, 16mies. teraz Alicji brzmiało "ihaaaaa"




                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs "Pupil mojego dziecka"

                          "(...) świnkę morską mamo chcę,
                          bo ma oczka jak paciorki,
                          takie czarne jak ja
                          Kolorową łapkę ma i dziwnie nie ma ogonka.
                          Kwiczy głośno, bo do mnie chce iść, poznać Franka i naszego dziadka.
                          Kupmy mamo tę świnkę włochatą,
                          będę dla niej najlepszym bratem".

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs "Pupil mojego dziecka"

                            W poniedziałek, tuż po szkole
                            Szymon taki pomysł ma,
                            i od progu głośno woła
                            -Mamo! Mamo! chcę mieć psa.

                            A we wtorek, przy śniadaniu
                            Ala smutną minkę ma.
                            Ja się pytam co się dzieje,
                            ona na to - chcę chomiczka!

                            Przyszła środa, dzień uroczy.
                            Zanim otworzyłam oczy
                            mąż już kawkę mi serwuje
                            i akwarium mieć planuje.

                            Minął czwartek. Myślę sobie:
                            - może im przyjemność zrobię?
                            Nic strasznego myślę tak,
                            przydał by się jakiś ptak!

                            Jest już piątek, wcześnie rano.
                            Każdy minę ma zaspaną,
                            nagle przeraźliwy pisk -
                            kupmy kota, w domu jest mysz!

                            Weekend mamy, koniec pracy
                            ja chcę wszytkim wytłumaczyć,
                            że wrażenie takie mam
                            wrkótce chyba z ZOO zamieszkam.
                            Last edited by kinga_ww; 08-02-2011, 13:50.
                            http://suwaczki.slub-wesele.pl/200008304670.html

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs "Pupil mojego dziecka"

                              Moje dziecko marzy o syrykatkach. Amelka porozumiewa się ze mną za pomocą pojedynczych słów i gestów. Pewnego dnia, siedząc sobie przed telewizją i oglądając reklamy Amelka bardzo się ucieszyła na nową reklamę Wedla z owymi zwierzętami. Co reklama się załącza, to córka staje na środku pokoju i tańczy – bierze ręce do góry i wykonuje dziwne ruchy ale najwidoczniej jej się podoba. Ostatnio, będąc na zakupach była promocja firmy Wedel i obok stał metrowy zwierzaczek, nie mogłam odciągnąć Amelki stamtąd, dziewczyna mądra i skojarzyła fakty, że ten stojący zwierzaczek to ten sam, co tańczy w reklamie. Teraz staję na głowie, szukam znajomości żeby zdobyć dla niej pluszową surykatkę ; )

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X