Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Prawo na co dzień
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Prawo na co dzień Poznajcie swoje prawa i możliwości

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 05-12-2018, 11:24
emmaz's Avatar
emmaz emmaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emmaz.polki.pl

Domyślnie Konto osobiste jaki bank

Dziewczyny w jakim banku warto jest otworzyć sobie konto osobiste?Na co warto jest tutaj zwrócić uwage?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-12-2018, 13:20
markietanka's Avatar
markietanka markietanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
markietanka.polki.pl

Domyślnie Odp: Konto osobiste jaki bank

Polecam szukac promocji bankowych. Wydawałoby się, że bonusy do rachunków bankowych dostępne są tylko w droższych ofertach – w rzeczywistości nawet wśród najtańszych kont można znaleźć takie, na których będzie można zarobić.

Zerknj sobie tutaj:

Promocje konta bankowe - na stronie jest zestawienie promocji na konta bankowe w poszczególnych firmach.

Bardzo dobrą promocje na otwarcie konta ma ing bank sląski. 140 zł za załóżenie u nich konta osobistego
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-01-2019, 20:42
marzenawroc marzenawroc jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marzenawroc.polki.pl

Szczerze to sama nie wiem...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-01-2019, 22:13
katarinazet katarinazet jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
katarinazet.polki.pl

Z jednej strony to dobrze bo ofert na rynku jest duzo .. z drugiej strony utrudnia to wybor ze wzgledu na konkurencyjnosc niektorych. Trzeba troche poszperac zeby znalezc w pelni bezpłatne konto. W wielu przypadkach jest tak, ze trzeba spelnic mase wymagan aby dana oferta byla naprawde za 0 zł . Niestety wiekszosc ludzi nie ma czasu na dokladne czytanie calego regulaminu - a pozniej sa zdziwieni bo chcieli miec konto z ktorego zrobia sobie zakupy internetowe raz na miesiac .. a ukradkiem wkradaja sie oplaty Trzeba na to byc wyczulonym i wybierac oferty najwiekszych bankow. Konto bankowe Nest Bank - https://www.nestbank.pl/indywidualny...est-konto.html moze sie tutaj okazac zbawieniem dla wielu osob. Jest w pełni darmowe - bez ukrytych oplat, a dodatkowo mozna korzystac z bankomatow na terenie calego kraju w ten sam sposob. Zreszta sami sprawdzcie na ich stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-01-2019, 22:39
n0wa n0wa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
n0wa.polki.pl

Dobry wybor.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-01-2019, 07:01
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

Ja mam konto w mBanku i w Millenium, w obu przypadkach nic nie płacę, więc polecam. Dodatkowo oba te banki mają świetne aplikacje mobilne, czego nie można już powiedzieć np. o ING - doprowadza mnie do szału korzystanie z tej aplikacji na telefonie mojego narzeczonego. Dodatkowo tutaj https://hotmoney.pl/bankowosc-mobiln...st-bezpieczne/ możecie ogólnie poczytać o bankowości mobilnej i sprawdzić, czy to jest bezpieczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-01-2019, 19:54
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Kwestia tego, jakie konkretnie macie potrzeby. Pod tym kątem powinniście wybrać dla siebie konto. Wiem, że wielu osobom pomagają takie zestawienia jak te wykonane w https://www.konto-w-banku.pl Być może i dla Was będzie to bardzo pomocna rzecz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-01-2019, 08:40
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Ja konto mam od lat w jednym banku, jeszcze jak byłam nastolatką, a teraz widzę, że w życiu dorosłym ludzie nie potrafią konta założyć...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-01-2019, 20:14
mamka4 mamka4 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mamka4.polki.pl

Sporo bankow ma dzisiaj dobre oferty zalozenia sobie konta. Nie jest to z reguly drogie, ale i tak warto poczytac o tym, jakie opcje sa najfajniejsze. Mozna tu http://bankowe-konta.info/ sie o tym dowiedziec.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-04-2019, 11:22
osorio osorio jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
osorio.polki.pl

Ja mogę polecić Toyota Bank, bardzo dobry bank - szczególnie dla kierowców. Mają nie dość, że bardzo korzystne normalne instrumenty finansowe ale też właśnie dodatkowe dla zmotoryzowanych. Moim zdaniem idealny bank dla kierowcy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania