Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Programy paradokumentalne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Programy paradokumentalne

    Czy zdarzało lub zdarza Wam się oglądać programy paradokumentalne? Co one wnoszą? Moja kuzynka namiętnie ogląda "Szpital" mówiąc, że jest tam wiele ciekawostek medycznych.

    Jakie są inne takie programy i co wam dają?

  •    
       

    #2
    Odp: Programy paradokumentalne

    Ja nie przepadam za tego typu programami...

    Skomentuj


      #3
      Odp: Programy paradokumentalne

      Nie lubię to mało powiedziane ;p Te programy mnie po prostu drażnią i dziwię się jak mogą mieć tak dużą oglądalność, dla mnie to głupoty i zaśmieacnie programu w tv

      Skomentuj


        #4
        Odp: Programy paradokumentalne

        Nie oglądam tych programów ze względu na to że one są takie sztuczne Jedna z koleżanek ogląda tego typu programy właśnie "Szpital " czy "Szkoła" aby się dowiedzieć więcej w kwestii medycyny lub też zachowań nastolatków w szkole
        Chociaż ich nie oglądam to chyba muszą jednak mieć dużą oglądalność skoro tak długo już trwają i to powstają coraz nowe programy

        Skomentuj


          #5
          Odp: Programy paradokumentalne

          Zdarzyło mi się popatrzeć, ale to sa tzw mózgo*********y więc nie polecam

          Skomentuj


            #6
            Odp: Programy paradokumentalne

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            Nie oglądam tych programów ze względu na to że one są takie sztuczne Jedna z koleżanek ogląda tego typu programy właśnie "Szpital " czy "Szkoła" aby się dowiedzieć więcej w kwestii medycyny lub też zachowań nastolatków w szkole
            Chociaż ich nie oglądam to chyba muszą jednak mieć dużą oglądalność skoro tak długo już trwają i to powstają coraz nowe programy

            Hmm aby się doszkolić w kwestii medycyne to chyba wolałabym obiejrzeć np: " Na dobre i na złe" niż te paradokumenty ;p

            Skomentuj


              #7
              Odp: Programy paradokumentalne

              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
              Hmm aby się doszkolić w kwestii medycyne to chyba wolałabym obiejrzeć np: " Na dobre i na złe" niż te paradokumenty ;p
              Na dobre i na złe to ja akurat lubię Nie wiem czy dużo wnoszą te programy bo ich nie oglądam jedynie urywki jak się trafi albo jak pójdę do mamy ale najbardziej to mnie drażniły "Pamiętniki z wakacji"
              Szkoda że TV zasypuje nas takimi programami zamiast nadać coś naprawdę lepszego

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Programy paradokumentalne

                hehe ja też lubię dlateog napisałam ten tytuł
                Moim zdaniem mogli by puszczać w tv jakieś filmy albo po prostu programy popularnonaukowe a nie zaśmiecać ludziom głowę ;/

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Programy paradokumentalne

                  Oglądałam chłopaków do wzięcia. Raczej śmieszne, chociaż lubiłam to oglądać, bo pokazywali taką prawdziwą wieś, a taką trudno teraz gdzieś zobaczyć.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Programy paradokumentalne

                    Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                    Oglądałam chłopaków do wzięcia. Raczej śmieszne, chociaż lubiłam to oglądać, bo pokazywali taką prawdziwą wieś, a taką trudno teraz gdzieś zobaczyć.
                    Nawet niedaleko nas w pewnej miejscowości szukali chętnych do tego programu ale nie dało im sie

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X