Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wyprawka.

    A ja zastanawiam się jakie termometry są dobre dla dziecka? Żeby były dokładne, ale przyjazne. Wybieram między takimi do uszu lub bezdotykowymi. Koleżanka poleciła mi tego producenta https://megamedic.pl/termometry macie jakieś zdanie na ten temat?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wyprawka.

      Możesz śmiało wybrać termometr bezdotykowy, który też ma dokładny pomiar i w żaden sposób nie przeszkadza, wszystko odbywa się szybko i bezboleśnie.

      Skomentuj


        Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

        osobiście proponuję zamaist podpasek jednorazowe figi poporodowe, jak dla mnie świetna strawa, u mnie sprawdziły się świetnie dały poczucie komfortu...

        dla mojej Julci miałam jeszcze aspirator do nosa, dostałam na baby shower i wzięłam ze sobą, tak na wszelki wypadek i się przydał bo jeszcze jakieś wody płodowe miała w nosku

        w razie czego tutaj przykładowe linki:
        http://www.e-****************************/pielucho...doroslych.html
        http://www.e-****************************/aspirato...-1-sztuka.html

        Skomentuj


          Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

          W szpitalu, w którym rodziłam musiałam mieć wszystko swoje. Nawet dla synka musiałam mieć wszystkie kosmetyki, ubranka, pieluszki swoje. szpital nic od siebie nie daje. Jak jechałam to torbę miałam tak napakowaną, ze szok, ale pampersy i podkłady poporodowe trochę zajmują miejsca. Ja spakowałam torbe do szpitala jakoś dwa miesiace przed terminem porodu.

          Skomentuj


            Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

            Ja w swoim szputalu też niestety musiałam mieć wszystko swoje, łącznie z papierem toaletowym i podkładami poporodowymi na łóżko. To jest aż przykre że tyle płacimy różnych skłądek a w wielu Państwowych szpitalach takie są warunki.

            Skomentuj


              Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

              u nas swój papier toaletowy to też podstawa. W szpitalu co rodziłam to nawet mleka nie mieli. A przecież nie zawsze jest tak, że matka od razu ma pokarm. Bida w tym szpitalu.

              Skomentuj


                Odp: Wyprawka.

                Tak, w pierwszej kolejności trzeba zrobić sobie listę, co będzie na pewno potrzebne, a z czym można poczekać i kupić dopiero jak okaże się, że jednak warto kupić. Ja tak zrobiłam i uniknęłam niepotrzebnego wydatku.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                  No to nie, u nas chociaż mieli mleko dla dzieci już takie gotowe, rozrobione mieszanki w małych zamkniętych pojemniczkach, myślę że dostają te mleka za darmo od firm lub aptek

                  Skomentuj


                    Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                    U nas pewnie dostawali za darmo, ale wszystko było pod wydzial. Biedny szpital. Praktycznie to nic w nim nie ma. ALe cóż zrobić trzeba było sobie radzić samemu.

                    Skomentuj


                      Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                      Z tym lekiem w moim szpitalu było znowu tak że raz np było bebiko a za dwa dni już mówili że się skończyło i dawali mieszankę innej firmy więc dla dziecka to też nie dobrze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wyprawka.

                        Powiedzcie mi dziewczyny- na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka dla dziecka? Przejrzałam wózki na: http://mamokupmi.pl/ i totalnie zgłupiałam. Co powinnam wziąć pod uwagę przy wyborze wózka?

                        Skomentuj


                          Odp: Wyprawka.

                          https://www.youtube.com/watch?v=AuztbH-SXq4

                          obejrzyj może ci pomoże w wyborze
                          ja już upatrzyłam sobie kilka modeli, ale za to zastanawiam się czy kupić przez internet, bo boję się że jak okaże się nie taki dobry jak myślałam to długo może zająć wymiana.

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy dla Maleństwa

                            mama_dzidzi, ja polecam kupno wózka przez Internet z prostego względu - jest nie raz dużo taniej. Ale sprawdzona metoda: Iść najpierw do sklepu, obejrzeć, podotykać i wybrać konkretny model. A potem ten model kupić taniej przez Internet. Tak samo z fotelikiem samochodowym, w niektórych sklepach nawet możesz przymierzyć do swojego samochodu.

                            Skomentuj


                              Odp: Wyprawka.

                              My tez tak zrobiliśmy Sprawdziliśmy wózek w sklepie i kupiliśmy online.
                              na pewno przydadzą ci się też body dziecięce i śpiochy. Kup tego spora ilość bo wierz mi będziesz je najchętniej dziecku zakładała. Ja miałam dla małej jeansy, sweterki, sukienusie a i tak cały czas w bodziakach była.

                              Skomentuj


                                Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                                Do szpitala warto zabrać rożek, śpiochy, body dziecięce i łapki niedrapki. Ja dodatkowo miałam mleko modyfikowane, laktator i podgrzewacz, no i pieluszki. Bo szpital przydzielałam 5 na dobę :/ Z mlekiem MM też był problem więc wolałam zabrać swoje.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X