Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Disneyland

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Disneyland

    Byłyście? Ja bardzo bym chciała.
  •    
       

    #2
    Odp: Disneyland

    Paryski-przejezdzałam.Chyba nigdy nie będzie mnie stac
    Ale nasze atrakcje w Inwałdzie czy pod Kielcami w Bałtowie są tez super
    Last edited by koliberek71; 15-03-2013, 15:09.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Disneyland

      byłam raz, w sumie fajnie, ale tylko dla dzieci, dla dorosłych nie za bardzo jest się czym tam cieszyć, no i dzieci lepiej by były trochę starsze, 5 -10 lat, bo inaczej nie doceniają tego co tam jest

      Skomentuj


        #4
        Odp: Disneyland

        oj Disneyland to moje marzenie jeszcze z dzieciństwa i mam nadzieję że się spełni. Czekam aż synek podrośnie i na pewno się tam wybierzemy

        Skomentuj


          #5
          Odp: Disneyland

          Od dziecka to jest chyba moje marzenie... Kiedyś to najbardziej pragnęłam spotkać prawdziwą Myszkę Miki

          Skomentuj


            #6
            Odp: Disneyland

            ojej marzenie każdego dziecka aby móc na żywo zobaczyć bohaterów bajek Disneya. Ja nie byłam ale czy będę hmmm życie pokaże na chwilę obecną raczej nie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Disneyland

              Ja Wam powiem że wyzyta w Disneylandzie to jest marzenie też często dorosłych- na przykłąd to moje marzenie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Disneyland

                miło tak zamienić się w dziecko i oderwac od codzienności tez chciałabym pojechać do pięknego świata bajek

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Disneyland

                  Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
                  miło tak zamienić się w dziecko i oderwac od codzienności tez chciałabym pojechać do pięknego świata bajek
                  Świat bajek to raz ale mnie fascynują też te artakcje z wesołego miasteczka, karuzele itp. Istne szaleństwo

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Disneyland

                    Jest to moje marzenie od dziecka...mam nadzieję, że jeszcze się spełni Moja córka ma zaproszenie od rodziny i kiedyś jak młodszy synek będzie w odpowiednim wieku to na pewno się tam wybierzemy. Moje siostry tam były mamy mnóstwo zdjęć i już tylko odliczmy czas Dla dzieci to szczyt marzeń

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Disneyland

                      Nigdy nie byłam, ale jako dziecko bardzo chciałabym. Teraz marzę, by moje dzieci miały szansę pojechać i zobaczyć to cudo

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X