Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ranking najlepszych komedii?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ranking najlepszych komedii?

    taka i śmieszna i w temacie dzieci - porodów, "jak urodzić i nie zwariować", serdecznie polecam, całkiem niezła obsada aktorska i dialogi

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ranking najlepszych komedii?

      Również polecam "Kocha, lubi, szanuje" oglądałam właśnie ostatnio ten film i zrobił na mnie całkiem dobre wrażenie Jeśli chodzi o coś polskiego to raczej klasyka typu Sami swoi czy Kogel mogel

      Skomentuj


        #18
        Odp: Ranking najlepszych komedii?

        Są takie komedie, na których można się zdrowo pośmiać i nie są przy tym wulgarne, są po prostu ładne. Kojarzą mi się przynajmniej dwie, z takiej klasyki: Nie wierzcie bliźniaczkom i Pamiętnik księżniczki

        Skomentuj


          #19
          Odp: Ranking najlepszych komedii?

          Ja mam kilka ktore lubie ale mysle ze postawię na "zakochana złościa", i może na "szkola uczuć "

          Skomentuj


            #20
            Odp: Ranking najlepszych komedii?

            Stare polskie komedie, można je oglądać po kilka razy, zaczynając od jak rozpętałem drugą wojnę światową, po killera i Lejdis.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ranking najlepszych komedii?

              Jest ich tak dużo, że nie jestem w stanie podać jednej komedie to mój ulubiony rodzaj filmów, które mogłabym oglądać zawsze kiedyś jeszcze były horrory ale teraz jakoś nie mogę ich oglądać..

              Skomentuj


                #22
                Odp: Ranking najlepszych komedii?

                Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                Jest ich tak dużo, że nie jestem w stanie podać jednej komedie to mój ulubiony rodzaj filmów, które mogłabym oglądać zawsze kiedyś jeszcze były horrory ale teraz jakoś nie mogę ich oglądać..
                A ja nigdy nie lubiłam horrorów, zwłaszcza amerykańskich, bo są po prostu idiotyczne. Jeżeli już to dobre thriller. A z komedii polecam też "Ted".

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Ranking najlepszych komedii?

                  Ja lubiłam oglądać horrory bo trzymały w napięciu, teraz już chyba za dojrzała jestem na taki rodzaj filmów Komedie zawsze rozbawią i poprawią humor.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X