Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mam dlugi i nie wiem co robić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

    Niefajna sytuacja, możesz skorzystać z pomocy firmy na pewno coś dla Pani wymyślą. Mają bardzo dobre opinie, profesjonalną obsługę i każdy ciężki przypadek to dla nich wyzwanie które chce ukończyć.
    Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:27. Powód: reklama

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

      Zgłoś się do niezależnego doradcy finansowego.
      Pomogli mi wyjść z długów, całkowicie za darmo.
      Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:27. Powód: reklama

      Skomentuj


        #18
        Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

        Również polecam zacząć od profesjonalnego doradcy kredytowego i rozpocząć starania o kredyt konsolidacyjny .
        Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:26. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

          Uważam że najlepiej skorzystać z pożyczki dla zadłużonych z gwarantem dlatego że jest na dobrych warunkach i można dostać bez zbędnych problemów.
          Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:25. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

            Współczuje... udało Ci się jakoś wybrnąć z tej sytuacji? Może powinnaś mu założyć sprawę w sądzie, żeby to on zajął się spłatą waszej pożyczki, dopytaj się prawnika. Zobacz sobie ranking pożyczek może to będą pomocne informacje dla Ciebie. Nie mam wystarczającej wiedzy, żeby Ci radzić. Mam nadzieję, że wszystko się u Ciebie ułożyło.
            Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:25. Powód: reklama

            Skomentuj


              #21
              Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

              Warto rozważyć konsolidację kredytów, dzięki czemu zobowiązania zostaną połączone i będzie jedna rata, wydłuży się okres kredytowania.
              Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:24. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

                Najlepiej iść do doradcy finansowego

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

                  Tak jak kolega wyżej napisał. Ja korzystałem z pomocy doradców kredytowych i bardzo pozytywnie oceniam współpracę. Bardzo wielu rzeczy też się dowiedziałem z bloga specjalistów kredytowych
                  Polecam.
                  Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:24. Powód: reklama

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

                    Popadanie w coraz to większe długi należy jak najszybciej skrócić, zacznij od spłacenia tych najważniejszych zadłużeń całą swoją nadwyżkę finansową przeznaczaj tylko na to, postaraj się zarobić więcej pieniędzy, bierz nadgodziny, dorywcze prace itd. Kolejną rzeczą jest odwiedzenie firmy antywindykacyjnej która pomaga wyjść ze spirali zadłużenia, tego typu firmy często robią to z darmo.
                    Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:23. Powód: reklama
                    (...) człowiekowi nie pozostaje na koniec nic innego, jak tylko z tego, co najgorsze, porządnie się zaśmiać.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

                      Widzieliście najnowsze newsy nt. tych pożyczek na raty? Ciekawe, że można tak łatwo je otrzymać. Do niedawna tylko na 4 lata, a teraz już nawet i na 5. Chcą zadłużyć nas ci złodzieje, 500+ coraz mniej warte, a ludzie się zadłużają bez liku. Ale kto głupiemu zabroni?
                      Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:23. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Mnie też komornik ścigał za jakąś śmieszną pożyczkę. Na szczęście mojego konta nie udało mu się zająć. Warto wiedzieć jak się uchronić przed wejściem na swoje oszczędności. xxx Warto znać swoje możliwości w tej kwestii.
                        Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:22. Powód: reklama

                        Skomentuj


                          #27
                          jest taki program splacamswojedlugi (.pl) który pomaga zredukować zadłużenie. dzwonią do windykacji i negocjują wysokość długu, dzwonią do wszystkich wierzycieli i rozmawiają w twoim imieniu (trzeba ich upoważnić). bo przeważnie te długi nie są takie wysokie jak się nam wydaje...

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X