Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mały okruszek:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mały okruszek:)

    Jestem mamą. Jestem z tego dumna. Do tej pory nie martwiłam się o siebie. Nie myślałam, że muszę o siebie dbać bo jestem komuś potrzebna. A teraz muszę zakładać czapkę w zimie by nie zachorować i dać dziecku przykład. Musze zdrowo gotować, muszę chodzić co dzień na spacerek, muszę powstrzymywać złe nawyki...muszę- ja chce!! Chce być lepsza dla mojego dziecka. Moje dziecko daje mi uśmiech co rano. Daje mi radość gdy widzę jak szybko się uczy i gdy widzę w nim prace jaką wkładam w jego wychowanie. Wojtuś zmienił moje relacje z otoczeniem. Inaczej spostrzegam innych i inaczej podchodzę do problemów. Myślę że wiem co w życiu jest ważne. Ważna jest rodzina. Ciesze się z życia, które dzięki dziecku bardziej mnie zaskakuje.
    Kiedy widzę jego oczka kiedy próbuje mi coś powiedzieć lub gdy widzę jego minę gdy nad czymś pracuje moje problemy stają się mniej ważne. Ważne jest że On jest przy mnie i to do mnie przychodzi gdy stłucze kolanko bym go utuliła. Zapomniałam ze całus w takie miejsce ma właściwości przeciwbólowe Teraz jestem z tej drugiej strony i to ja całuje. Lubie spoglądać na zdjęcia męża gdy był malutki (i na swoje) i doszukiwać się podobieństw. Lubie słuchać gdy moja mama opowiada mi jaka ja byłam w wieku Wojtusia. Dzięki niemu wracają chwile z dzieciństwa. Przy nim mogę beztrosko huśtać się na huśtawce, kręcić się na karuzeli, podjadać kaszkę malinową i malować kredą po chodnikach
    Last edited by SyEla; 18-05-2009, 21:27.
       
Working...
X