Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wysypka na plecach i rączkach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wysypka na plecach i rączkach

    Hej!
    Synek ma 7 miesięcy, karmię piersią, od kilku dni ma czerwoną wysypkę na plecach, rączkach i troche na brzuchu, na dodatek szorstkie plecki jakby mu miała skóra schodzić. lekarz stwierdził że to na coś alergia, dał fenistil w żelu, stosuję 3 dzień i nic nie daje więc kazał kupić w kroplach. Dowiedziałam się w aptece że to rozwala od żołądka po wątrobę. co robić? może ktoś poleci jakąś maść lub krem? oilatum i emolium też nie pomogło.
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!
  •    
       

    #2
    To moze idz z malym do dermatologa ? Bo bylas u pediatry tak ?
    Bo faktycznie wyglada to na alergie - moze jakas kontaktowka ? Zmienilas proszek ? Plyn do plukania ?

    Skomentuj


      #3
      A jak myślisz czy dzidzię to swędzi czy raczej nie? Jak nie to może niczym nie smarować, tylko zastanowić się od czego to uczulenie i wyeliminować. A jak swędzi to do dermatologa lub alergologa. Nie miałam takich problemów to nie wiem, ale fenistyl do chyba tak od trzeciego roku można stosować...

      Skomentuj


        #4
        Cholerka właśnie nic nie zmieniłam, ani proszku, ani jedzenia nowego, a faktycznie byłam u pediatry. dzieki.
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #5
          Odp: wysypka na plecach i rączkach

          A może mały ma alergię na pylenie jakiś roślin? Szczególnie w tym okresie jest to bardzo możliwe :-) Sprawdziłabym mimo wszystko to jednak u dermatologa, ponieważ skoro nie zmieniałaś żadnych proszków do prania itp. to jest to naprawdę bardzo dziwne. Mojemu dziecku wyskakuje taka wysypka po jednym płynie do prania. A może pojawiło się to po jakiś lekach lub szczepieniu?

          Skomentuj


            #6
            Odp: wysypka na plecach i rączkach

            U mojej córci jak miała 8 miesięcy też wyskoczyła taka wysypka, ale nie zwróciłam uwagi, żeby ją to swędziało jakoś. Byliśmy u dermatologa, dał jakiś krem ale nic to nie dawało. Po jakimś tygodniu wysypka sama zniknęła, a ja nawet nie mam pojęcia jaki był powód jej pojawienia...

            Skomentuj

                   
            Working...
            X