Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ogródki działkowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ogródki działkowe

    Macie ogródki działkowe? Sadzicie na nich jakieś warzywa czy raczej stawiacie na krzewy i kawałek zieleni w ramach opalania się?
  •    
       

    #2
    Odp: Ogródki działkowe

    nikt nie ma działki?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ogródki działkowe

      Jak mieszkałam w mieście to miałam działkę i to dość pokazną a na niej drzewka owocowe i krzewy z jednej strony a z drugiej warzywka- wszystkie możliwe sadziłam i siałam.Miałam tez oczywiście kawałek trawki do opalania i na grilla.Nie wyobrażałam sobie mieć działkę nie mieć swoich warzyw.Teraz wyprowadziłam się z mężem i dzieckiem na wieś i mam jeszcze większy warzywniak i drzewka ,a w tym roku liczę że doczekam się jeszcze szklarni.
      Jak ktoś lubi grzebać w ziemi to gorąco polecam.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ogródki działkowe

        Ja mieszkam na wsi gdzie mam duży sad bo ok 25 drzewek owocowychdo tego miejsce na pietruszkę sałate rzodkiewkę selera pora i szczypiorNo i oczywiście moje ukochane kwiatuszki na skalniaczku i pod płotem gdzie nie ma drzew tylko kawałe trawnika i raj dla mojego prawie trzylatkaPozdrawiam
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ogródki działkowe

          Teraz będą ponoć jakieś zmiany i częśc ogródków bedzie likwidowana

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ogródki działkowe

            Moja mama prowadzi taką swoją małą działeczkę. Ale ma tam przede wszystkim krzewy i drzewka owocowe - to bardziej miejsce do takiego odpoczynku i rekreacji niż do uprawiania warzyw itp. Za to ojciec ma pole do popisu, bo może sobie różne sprzęty kupować i wykorzystywać na działce. Jego ostatni nabytek to jakieś wypasione nożyce.
            A co do tej likwidacji ogrodów działkowych - jak zwykle w Polsce - nikt nic nie wie, a później dadzą ludziom miesiąc na opuszczenie działki i to pewnie jeszcze w trakcie sezonu.
            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 25-06-2014, 11:58.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ogródki działkowe

              Ja mam mały ogród z warzywami

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ogródki działkowe

                też bym chciała mieć piękny duży zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale niestety, na razie tylko mam balkonowy ogród, muszę jeszcze kilka lat poczekać na ten wymarzony

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ogródki działkowe

                  i ja należę do osób które uwielbiają wypoczynek na łonie natury! z mężem kupiliśmy działkę na mazurach i postawiliśmy tam mały domek drewniany tutaj http://drewneo.pl/2019/09/drewniane-...m-balcewiczem/ macie opisane zalety domków drewnianych SZCZERZE WAM MÓWIĘ domek z drewna to gwarancja udanego wypoczynku z rodziną, dziećmi, znajomymi, niespotykany klimat i wiele wiele korzyści dla zdrowia!

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X