Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zniszczone włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zniszczone włosy

    spróbujcie sobie Seboradin ten z naftą mi szczególnie pomaga, włosy po nim są mocniejsze, lśniące i nie wypadają mi jak wcześniej garściami
    Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:37. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zniszczone włosy

      Ja miałam bardzo zniszczone włosy po ciąży i karmieniu. Lekarz zalecił mi wtedy witaminy. Teraz gdy widzę, że coś się dzieje z moimi włosami, to oprócz kosmetyków stosowanych zewnętrznie sięgam właśnie po witaminy. A ostatnio trafiłam na kompleks witamin i minerałów w formie żelek Są specjalnie dobrane, by skutecznie pomagać w problemach z włosami.
      Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:37. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Zniszczone włosy

        Czasem jest tak, że ani szampon, ani odżywka sobie nie poradzą z suchymi włosami, więc trzeba pomyśleć o zmianie suszarki. Spróbuj sobie kupić taką z czujnikiem temperatury, która nie będzie Ci przegrzewać włosów, więc nie będą zniszczone.

        Skomentuj


          Odp: Zniszczone włosy

          Loreal ma bardzo dobre farby do włosów.

          Skomentuj


            Odp: Zniszczone włosy

            Dlatego ja nie farbuję w domu kiepskimi farbami z drogerii tylko chodzę do fryzjera gdzie mają dobre farby, bardzo na to zwracam uwagę. Już dawno przy wyborze salonu zatrzymałam się naxxx bo tam najlepiej dbają o moje włosy, mają właśnie dobre farby, włosy są zadbane a nie przesuszone jak po niektórych innych wizytach i fryzjerów.
            Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:38. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Zniszczone włosy

              Domowe sposoby sprawiają, że niszczymy włosy. Nie mniej jak najbardziej jakieś dobre suplementy pomogą tylko wymaga to czasu. Ja byłam u Pani Marzeny Ziętary i ona mi pomogła. Śliczniutko zagęściła mi włosy. Te włosy które użyła nie matowieją nie niszczą się jest dobra jakość. Od lat się ty zajmuje i wie co robi.
              Wiesz jak ważna impera rodzinna jest przed tobą a chcesz dobrze wypaść nie zwlekaj z decyzją działaj
              Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:39. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Zniszczone włosy

                Myślę, że to nie kolor farby ma znaczenie, a jej skład. Te naturalne mniej niszczą włosy, no i też może chodzić o moc utleniacza, silniejsze bardziej wysuszają włosy. No ale ja włosów nie farbuję ostatnio, ewentualnie robię delikatne refleksy, a włosy i tak miałam w opłakanym stanie. Moim problemem była prostownica, zdecydowanie. Dosłownie jakby mi paliła włosy. Jak wymieniłam ją na nową babyliss to problem minął. Dostałam od męża kaskę na urodziny i miałam sobie kupic, co chcę. No i padło na prostownicę, czytałam o tym digital sensor i stwierdziłam, że to coś dla mnie. Także ostatni raz jakiś miesiąc temu podcięłam końcówki i teraz wreszcie zapuszczam włosy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zniszczone włosy

                  Są jeszcze przecież do sprawdzenia nowe opinie stąd xxx albo z innych źródeł. Co jak co, ale lepiej nie podejmować pochopnie decyzji. Taka jest moja opinia w tym temacie.
                  Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:35. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Zniszczone włosy

                    witaminy i maseczki. mi bardzo pomógł wax angielski, ale również skrócenie włosów.

                    Skomentuj


                      Odp: Zniszczone włosy

                      U mężczyzn jak mamy problem z włosami to warto we Wrocławiu odwiedzić salon fryzjerski . Wiele ofert mają ciekawych i dobry cennik. Każdy będzie zadowolony z tego typu usług.
                      Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:35. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zniszczone włosy

                        Ja muszę w końcu wybrać się do fryzjera. Moje końcówki są już w tragicznym stanie.

                        Skomentuj


                          Odp: Zniszczone włosy

                          A korzystał ktoś z preparatów takich jak princess hair Jakie są wasze doświadczenie, bo czytałam wiele pozytywnych opini
                          Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:36. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Zniszczone włosy

                            u mnie włosy zaczęły się łamać, jak rozpoczęłam regularne farbowanie włosów... musiałam malować włosy, ponieważ było widać u mnie siwe pasemka... pewnego dnia koleżanka poleciła mi farbę do włosów marki Color&Soin to właśnie ona odmieniła moje włosy! Stały się miękkie i nawilżone - to naturalna farba, która skutecznie pokrywa siwe włosy i doskonale dba o ich strukturę!

                            Skomentuj


                              Odp: Zniszczone włosy

                              Prawda jest niestety taka, że jest wiele czynników, które mają negatywny wpływ na nasze włosy. Są to farby do włosów, słońce,kosmetyki do włosów czy ich suszenie. Używanie suszarki przez niejedną osobę każdego dnia znacznie osłabia ich stan.
                              Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:36. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Zniszczone włosy

                                To jest to że fryzjer robi różne stężenie farbie a kurka wodna taka woda utleniona w farbie ze sklepu zazwyczaj jest baaardzo mocna przez co wysusza wlosy. o blondzie to juz w ogóle nie mówię

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X