Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

specjalny odkurzacz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: specjalny odkurzacz

    Pytanie do osób, które używały odkurzacze z nowej linii Boscha (ProPower zdaje się). Czy one spełniają oczekiwania rodziców alergików? :>

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: specjalny odkurzacz

      Napisane przez kru_kar Pokaż wiadomość
      Pytanie do osób, które używały odkurzacze z nowej linii Boscha (ProPower zdaje się). Czy one spełniają oczekiwania rodziców alergików? :>
      Tak Ten model od Boscha ma klasę reemisji kurzu na poziomie A. Co w praktyce przekłada się na czystsze powietrze, które odkurzacz wydmuchuje.

      Skomentuj


        #18
        Odp: specjalny odkurzacz

        Ja szukam właśnie nowego odkurzacza bo mój padł jak mucha

        Skomentuj


          #19
          Odp: specjalny odkurzacz

          Napisane przez benialina Pokaż wiadomość
          Tak Ten model od Boscha ma klasę reemisji kurzu na poziomie A. Co w praktyce przekłada się na czystsze powietrze, które odkurzacz wydmuchuje.
          O, super, dziękuję Ci! To pewnie zdecyduję się na zakup, bo teraz mają promocję - sprzęt tańszy o VAT.

          Skomentuj


            #20
            Odp: specjalny odkurzacz

            Ja mam obecnie odkurzacz Hoovera. Jak kupowałam nie patrzyłam się tyle na cenę co na moc. Niestety ale wiele tanich odkurzaczy ma kiepską moc tak wiec nie radzą sobie z dokładnym odkurzaniem kurzu oraz roztoczy. Poza tym jest moda na dywany shaggy ( sama takie mam w domu) oraz w kudłaczach może być ukrytych sporo pyłków, takie dywany o wiele szybciej się brudzą. Wybrałam model Hoover oraz jestem zadowolona. Odkurzacz ma dużą moc oraz jest ma funkcję prania, z której raz na jakiś czas korzystam.
            Możecie sobie zajrzeć na stronę:
            http://www.hoover.pl/maly_sprzet

            Oraz przejrzeć sobie ich modele.

            Skomentuj


              #21
              Odp: specjalny odkurzacz

              U nas nikt nie ma alergii, ale przydałby się nowy odkurzacz. Najlepiej lekki i cichy. Niestety jeszcze nie znalazłam ideału.

              Skomentuj


                #22
                Odp: specjalny odkurzacz

                W zasadzie trudno doradzić - wszystkie odkurzacze są niemalże takie same. Po prostu sprawdź moc i hałas, jaki emituje. Tutaj: http://www.zadowolenie.pl/agd-male/a...-do-odkurzaczy możesz też zakupić worki do odkurzaczy. Z pewnością Ci się przydadzą.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: specjalny odkurzacz

                  Według mnie warto zajrzeć choćby tutaj https://www.metroone.pl/odkurzacz-bezworkowy/ Jest tam dużo porad w tym temacie
                  Los jest naszym wrogiem, ale prawdziwie niebezpieczny jest czas

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: specjalny odkurzacz

                    Też zastanawiam się nad takim odkurzaczem centralnym.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: specjalny odkurzacz

                      U mnie też problem alergii nie występuję, ale widziałam kiedyś w sklepie taki odkurzacz dla alergików.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: specjalny odkurzacz

                        Też mam alergię na kurz, ale odkurzam normalnym odkurzaczem

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: specjalny odkurzacz

                          Nie wiem co dla Was oznacza specjalny odkurzacz, ale dla mnie najważniejsze jest to żeby nie był głośny, dobrze odkurzał i nie emitował kurzu. Taki właśnie jest odkurzacz który sobie zamówiłam na https://www.zadowolenie.pl/agd-male/...wielofunkcyjny i spełnia on wszystkie moje oczekiwania. Cenowo wyszłam na duży plus bo w sklepach stacjonarnych praktycznie go nie było.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: specjalny odkurzacz

                            Teraz to w sumie każdy odkurzasz na rynku jest "specjalny" :P. W ten sposób się wszystko reklamuje tak naprawdę :P.
                            enova365

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: specjalny odkurzacz

                              Widziałaś kiedyś coś takiego jak odkurzacz beam? To jest dopiero maszyna do zadań specjalnych. Dla niego żaden domowy syf to nie problem. Jak szukasz czegoś specjalnego to nada się idealnie

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: specjalny odkurzacz

                                Pytanie, czy ktoś ma aż taki syf w domu. A tak serio, wiadomo, ze każdy szuka pod swoje potrzeby. Jak u nas nie ma dywanu czy wykładzin, to nie kupowaliśmy odkurzacza do dywanów tylko takiego tefala https://www.ceneo.pl/54253531 do twardych powierzchni.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X