Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy dla Maleństwa

    Ja mam już prawie całą wyprawkę skompletowaną. Zastanawiam się tylko czy warto kupować przewijak...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy dla Maleństwa

      Moim zdaniem warto Nie będzie cię bolał kręgosłup od nachylania się podczas przewijania maluszka Ja zostanę mamą w sierpniu i planuję zakup przewijaka. Pierwsze dziecko przebierałam na łóżku i powiedziałam sobie, że przy kolejnym nie popełnię tego błędu.

      Skomentuj


        Odp: Wyprawka.

        Nie... Myślała, że to zbędna rzecz i przebierałam córę na łóżku. Teraz spodziewam się drugiego dziecka i chcę kupić przewijak - nigdy nie zapomnę bólu kręgosłupa przy przewijaniu małej na kanapie. Nie wiem co mnie wtedy pokusiło by odpuścić zakup przewijaka.

        Skomentuj


          Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

          Moja małżonka korzystała sobie włąśnie z takich majtek i chwaliła bardzo ))))

          Skomentuj


            Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

            Napisane przez a_grestowa Pokaż wiadomość
            A wkładki laktacyjne jakie jej wziąć? Jak radzicie?
            Kup tak jak ja wszystko sobie z canpolu, robią naprawdę dobre produkty za niewielkie pieniądze. Wkładki laktacyjne są fajnie wyprofilowane, mają pasek z klejem, dzięki czemu nie będą się przemieszczać i każdy krążek jest pakowany oddzielnie w foliowe opakowanie, co pozwoli na noszenie pojedynczych sztuk np.w torebce i nie będą się brudzić.

            Skomentuj


              Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

              A mają jakieś fajne butelki tylko o pojemności mniejszej takiej od 100ml w góre?

              Skomentuj


                Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                Napisane przez ja29 Pokaż wiadomość
                A mają jakieś fajne butelki tylko o pojemności mniejszej takiej od 100ml w góre?
                Easy Start ma pojemność 120 ml. I super kolorystyka.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                  U mnie też sprawdził się canpol. Też nosiłam ze sobą w torebce, tek w razie czego. Warto wypróbować.

                  Skomentuj


                    Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                    To zależy co kto lubi. Ja wolę aventa :P

                    Skomentuj


                      Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                      Napisane przez ninoczka90 Pokaż wiadomość
                      To zależy co kto lubi. Ja wolę aventa :P
                      No mi avent i tommee tippee butelki szybko się odbarwiły, teraz mam z canpolu easy start z serii owoce i butelka trzyma się jak nowa, nie odbarwia i nie chłonie zapachów, a do tego ceną bije na głowę inne butelki.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                        Ja od wielu osób słyszałam opinię że własnie te nowe butelki z canpol babies się nie odbarwiają, nie żółkną jak inne co mnie bardzo cieszy

                        Skomentuj


                          Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                          Mogę to potwierdzić, bo mam na bieżąco u siostry. Naprawdę solidne butelki.

                          Skomentuj


                            Odp: Wyprawka.

                            Teraz można kupić go w stosunkowo niższej cenie bo przecież mamy szereg różnych promocji w sklepach internetowych. Przewijak bardzo się przydaje,wiem to z własnego doświadczenia.

                            Skomentuj


                              Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                              Powiedzcie mi, które butelki canpolu kupowałyście jeśli chodzi o objętość i czy cenowo rosną ? Właśnie o cenę mi chodzi żeby mieć rozeznanie bo sprawdziła się ta 120 ml i badam grunt jak z resztą.

                              Skomentuj


                                Odp: Wyprawka.

                                Ja zakupy zrobiłam na algobaby.pl wszystko poszło szybko i sprawnie. Pracownicy tego sklepu byli bardzo pomocni.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X