Wróć   Forum Mamotoja.pl > Konkursy, Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla mamy Odpowiednia pielęgnacja skóry jest ważna na każdym etapie życia kobiety. Ciąża i połóg to czas intensywnej opieki nad dzieckiem, nie można jednak zapominać o pielęgnacji własnego ciała. W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla kobiet.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-07-2018, 10:59
Sonne820 Sonne820 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Sonne820.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

U mnie zdecydowanie spisuje się tolpa - tutaj znajdziecie ich produkty https://tolpa.pl/. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, skład kosmetyków jest świetny, generalnie mogę polecić. Widać efekty już po kilku tygodniach w przeciwieństwie do tych kosmetyków z drogerii, które nic nie dają.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-08-2018, 13:34
diwisibla diwisibla jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
diwisibla.polki.pl

Jak któraś ma problemy z łojotokowym zapaleniem skóry, to gorąco polecam przyjrzeć się produktom La Roche Posay - do tej pory nie znalazłam lepszych kosmetyków-leków na tą chorobę skórną, a ta marka ma produkty specjalnie przeznaczone dla łojotokowców. Wiele razy ratowały mnie z opresji
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-08-2018, 11:06
annastaros annastaros jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
annastaros.polki.pl

Ja najczęściej korzystam z naturalnych rozwiązań oraz tych od Ziaji. Bardzo lubię olejki, bo naprawdę są efekty po regularnym stosowaniu są widoczne. Fajna jest ta seria kosmetyków - https://e-ziaja.com/pl/blog/5_CUPUAC...NERACJI-S.html. Korzystalyście z któregoś z produktów serii cupuacu? Jestem ciekawa Waszych opinii.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-08-2018, 11:28
joannawojda joannawojda jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
joannawojda.polki.pl

Duż kobiet ma problem w znalezieniu dobrego brązera do ciała. Ja Was doskonale rozumiem, bo sama miałam z tym ogromny problem i naprawdę już mi się odechaiło szukać. Pod choinkę dostałam zestaw cupuacu i tam był ten krem odżywczy, który miał właściwości brązujące. Ha! To był strzał w dziesiątkę, naprawdę jest dobry.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-10-2018, 12:48
alasobot alasobot jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
alasobot.polki.pl

Ostatnio spodobał mi się cleaner do rzęs, kórego używała moja kosmetyczka w trakcie zabiegu zagęszczania włosków - pięknie pachniał truskawkami!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-12-2018, 20:41
KatarzynkaM KatarzynkaM jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
KatarzynkaM.polki.pl

Polecam markę botame. Chyba wszystko, używałam juz kremu, masła do ciała, szamponu, mam swiece do masażu i olejki etertczne
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-01-2019, 19:24
terat83 terat83 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
terat83.polki.pl

Ja lubię kosmetyki naturalne. Mam wrażliwą skórę i stosowanie typowych kosmetyków ją podrażnia, dlatego też polecam kosmetyki z Hildegard Braukmann nawet podstawowe takie jak żel pod prysznic 7 ziół tej marki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-01-2019, 11:46
Basia_Wesolutka Basia_Wesolutka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Basia_Wesolutka.polki.pl

Z mojej strony polecam rozświetlacze do ciała i do twarzy oraz fluidy marki Fenty Beauty, które są marki Rihanny - drogie bardzo, ale są niezwykle trwałe. Tak jak właśnie piszę o nich m.in. portal modowy Modny Blog https://modny-blog.com/styl-gwiazd/f...etyki-rihanny/ . Poza tym tego rodzaju kosmetyki są wegańskie takie jak spod marki znajdującej się w Sephorze - Kat Von D. Czy nawet sprowadzane z Holandii - Jeffrey Star.
Wegańskie jak do tej pory były dla mnie odpowiednie, dlatego, że mam bardzo wrażliwą skórę i potzebuję hipoalergicznych kosmetyków. Poza nimi korzsytam na codzień z kosmetyków Ziaji i AA.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-01-2019, 13:09
mojo10011's Avatar
mojo10011 mojo10011 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mojo10011.polki.pl

Dzięki wielkie za interesujące porady. Na pewno mi się przydadzą
Nieprzeczytane 06-02-2019, 13:04
pani_ola pani_ola jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pani_ola.polki.pl

zamawiam sobie kosmetyki zazwyczaj w internecie nie oszukujmy się tam po prostu są tańsze. Mam stronkę https://warsztatpiekna.com.pl/ gdzie mają kosmetyki do ciałą do twarzy, maseczki, kremy itd. Wszytko jest. Jeśli bym miała wybrać ulubiony kosmetyk to żel pod prysznic z aloesem! Jak dla mnie najlepszy, dobrze nawilża skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania