Wróć   Forum Mamotoja.pl > MamoToJa.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Szyjemy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Szyjemy dla dzieci Przytulanka, czapeczka, pluszowy miś, a może mata edukacyjna? Szycie jest znów bardzo modne, będziemy więc szyć razem z Wami! Zasięgnijcie porady gdzie najlepiej kupić materiały albo jaka krawcowa jest najlepsza w Waszej okolicy.

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-01-2016, 21:26
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Domyślnie Odp: Szyjemy!!!

Beata dziękuje za tak miłe słowa ogromnie się cieszę, że Ci się podoba jeszcze nie trafiła do małej właścicielki - bo poleci do Belgi za jakiś czas - mam nadzieje, że Lence przypadnie do gustu, moja Zosia ma inną nie wiem czy Wam pokazywałam? ale oczywiście powiedziała mi, że pociąg jej muszę zrobić taki cham - czytaj taki sam , przy tej kreatywnej rzeczywiście zeszło mnie trochę długo - ale kilka razy robiłam coś w niej na nowo bo mi nie pasowało - ale podoba mi się efekt końcowy
Nieprzeczytane 19-01-2016, 21:50
mama_dzidzi mama_dzidzi jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama_dzidzi.polki.pl

Miasto: Toruń

Ta "aktywna książeczka" jest świetna. Pomyślałam od razu o dzieciaczkach z autyzmem z którymi pracuję ( tzn już nie bo obijam się na zwolnieniu
tak mi się podoba jak ktoś sam coś robi i to jeszcze tak ładnie
Nieprzeczytane 08-07-2017, 16:28
malwinakot malwinakot jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
malwinakot.polki.pl

ja kupiłam swoją pierwszą w życiu maszynę postawiłam na galerialucznik.pl spodobały mi się ich modele Teraz czeka mnie nauka i mam nadzieję, że za jakiś czas będę w stanie uszyć coś dla maleństwa. Czytam wszystkie komentarze i porady bo jednak ja amator, to wszystkie informacje się przydadzą
Nieprzeczytane 10-04-2018, 10:14
zuzka77 zuzka77 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zuzka77.polki.pl

W Krawgors kupuję różne fajne dodatki, chodzi o galanterię metalową. Z pomocą takich rzeczy łatwo można wyczarować nowy strój ze starego, ja lubię tak podkręcać ubrania.
Nieprzeczytane 22-02-2019, 22:08
AniaOs AniaOs jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
AniaOs.polki.pl

Jakbyście nie wiedziały gdzie szukać dobrej jakości maszyn to zajrzycie do sklepu online xxx Znajdziecie tam spory wybór maszyn, części zamiennych i akcesoriów. Mają też dobrej jakości nici. Jak wahacie sie nad kupnem to firma wynajmuje też maszyny.
Nieprzeczytane 20-03-2019, 11:55
Miraz9 Miraz9 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Miraz9.polki.pl

Ojej, mnie jeszcze czeka dużo ćwiczeń, ale w końcu mi się uda
Nieprzeczytane 09-09-2019, 10:41
sabina-85 sabina-85 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sabina-85.polki.pl

Też długo nie mogłam znaleźć dobrej jakości, w miarę tanich tkanin bawełnianych, dresowych i wyrobów pasmanteryjnych. Od jakiegoś czasu zamawiam je tylko online ze względu na dużą oszczędność czasu i szybką wysyłkę. Polecam wszystkim pasmanterię internetową KASMANTERIA. Tam znalazłam wiele ciekawych tkanin i dodatków krawieckich.
Pozdrawiam
Nieprzeczytane 31-12-2019, 08:36
rozowa_pantera11 rozowa_pantera11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rozowa_pantera11.polki.pl

No wlaśnie sama chciałabym zacząć szycie ubranek dla dziecka. W sklepach mało co mi sie podoba i chciałabym zdecydować sie jedynie na naturalne tkaniny a nie na poliestry, które są powszechne w sklepach dziecięcych.

Dziewczyny na początek mozecie doradzić najlepszą maszynę do szycia?

Dodam ,ze nie mam doświadczenia tak wiec najlepiej jakby maszyna była prosta jeśli chodzi o użytkowanie.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania