Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-03-2019, 17:18
donat_ka's Avatar
donat_ka donat_ka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donat_ka.polki.pl

Domyślnie Gliwice medycyna estetyczna

Może ktos jest z Gliwic i ma namiary na dobry gabinet medycyny estetycznej? mam problem z opadaniem kącików ust. I ogólnie widzę, ze robia mi się chomiki na twarzy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-03-2019, 06:46
markietanka's Avatar
markietanka markietanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
markietanka.polki.pl

Domyślnie Odp: Gliwice medycyna estetyczna

Cytat:
Napisał donat_ka Zobacz post
Może ktos jest z Gliwic i ma namiary na dobry gabinet medycyny estetycznej? mam problem z opadaniem kącików ust. I ogólnie widzę, ze robia mi się chomiki na twarzy
No niestety ale grawitacja działa.... Sama do 30stki jeszcze myślałam, że największym problemem w starzeniu się sa zmarszczki.Jednak nie. Nie wzięłam pod uwagę opadania twarzy a to właśnie opadanie twarzy moim zdaniem najbardziej zdradza wiek.
Mi pomógł zabieg z zastosowaniem nici. Znacznie podniósł policzki, tak, że twarz wygląda o wiele młodziej.

W Gliwicach możesz zapisać się na zabieg do Arte Clinic https://arteclinic.pl/medycyna-estetyczna - na stronie jest kontakt. Mają tam bardzo wiele różnego rodzaju zabiegów tak wiec najlepiej bedzie, jeśli tam Ci po prostu doradzą co będzie odpowiednie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-10-2019, 08:34
osylwik osylwik jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
osylwik.polki.pl

Ja w Gliwicach szukam gabinetu, w którym realizowano by zabieg laserowej korekcji powiek. W Warszawie tutaj robią takie zabiegi, ale do tej kliniki mam niestety trochę daleko
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-02-2020, 06:26
medycynaestetyczna medycynaestetyczna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
medycynaestetyczna.polki.pl

A zobacz sobie może tutaj na stronie o medycynie estetycznej https://medycynaestetyczna.waw.pl/ bo masz fajny opis a też listę gabinetów z Warszawy i okolic
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania