Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy, wiadomości
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy, wiadomości Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-07-2015, 08:37
mendroa mendroa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mendroa.polki.pl

Domyślnie Firmowe imprezy integracyjne

Hej dziewczyny,

jakie jest Wasze nastawienie do firmowych imprez integracyjnych? Lubicie na nie chodzić? Chodzicie, bo musicie? Czy w ogóle Was to nie kręci i nie chodzicie na tego typu meetingi?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-07-2015, 06:13
donat_ka's Avatar
donat_ka donat_ka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donat_ka.polki.pl

Domyślnie Odp: Firmowe imprezy integracyjne

Oczywiście,że tak ! Sama pracuję od jakiegoś czasu w większej firmie i tam bardzo często organizowane sa takie imprezy.Zresztą sama jestem w komitecie organizującym tego typu spotkania. I to,że dzieją się tam różne rzeczy nie jest prawdą. U nas większość osób jeździ z małzonkami.
Powiem Wam,że fajne imprezy integracyjne w Wielkopolsce organizowane są w hotelu Atut - jest to duże centrum konferencyjne o bardzo dobrym standardzie. Znają się tam na rzeczy.

Położenie jest bardzo fajne, w pobliżu jeziora licheńskiego.Można również zapewnić nocleg dla wszystkich.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-07-2015, 07:33
eugeniuszka eugeniuszka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
eugeniuszka.polki.pl

Impreza integracyjna na której byłam ostatnio była bardzo udana a to z powodu doskonałego cateringu, który przygotowała firma, http://www.party.com.pl/oferta/bankiety/ , potrawy były doskonałej jakości i bardzo smaczne, estetycznie podane .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-07-2015, 20:47
sylwusia8 sylwusia8 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
sylwusia8.polki.pl

Dla mnie również podstawą udanej imprezy integracyjnej jest dobry catering, świetnie sprawdza się np. Powozownia, polecam zapoznać się z portfolio na http://www.powozownia.pl/galerie/eventy-galeria/ , mają już na swoim koncie duże masowe imprezy, jak i wiele małych eventów firmowo rodzinnych, ponadto mają też swoją siec lokali
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-07-2015, 09:48
wenquem wenquem jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
wenquem.polki.pl

Ja bardzo lubię, bo nasz szef wymyśli zawsze coś fajnego w zeszłym roku byliśmy na spływie pontonowym po przełomie Bardzkim, organizowała firma http://www.ski-raft.pl/wybraliśmy opcję z szukaniem skarbów, świetna zabawa
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-07-2015, 12:48
estera27 estera27 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
estera27.polki.pl

Nigdy tego nie lubiłam i nie do końca rozumiem tę modę...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-07-2017, 07:10
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Macie tutaj w zasadzie wszystko - https://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php Kort, plażę, saunę, basen i mnóstwo atrakcji dodatkowych - za małą kasę. Integracja nie musi wiele kosztować, a przede wszystkim chodzi o zrobienia pozytywnego wrażenia na pracownikach. Zrobiliście je?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-08-2017, 19:14
arletkawis1987 arletkawis1987 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
arletkawis1987.polki.pl

Jeśli szukacie dobrego miejsca na imprezę integracyjną z możliwością wypadu do stolicy, to wiele osób na forach poleca https://www.hotelponiatowski.pl/. Przeglądałam stronkę i mi najbardziej podoba się ciekawy pałacowy wystrój. Od lat organizują imprezy integracyjne i różnego rodzaju eventy, więc na pewno mają w tym doświadczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-08-2017, 09:22
motinka84 motinka84 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
motinka84.polki.pl

Od stolicy to raczej ludzie uciekają
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-08-2017, 19:46
misia229 misia229 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
misia229.polki.pl

Mam wrażenie, że ludzie nie tylko uciekają od stolicy, ale i w ogóle z kraju Ale nie ma co się dziwić. Porównując np propozycje imprezy integracyjnej w 1szym lepszym barze a oferty starannie przez kogoś przygotowane (dla przykładu strona http://snowevents.pl/ organizuje wyjazdy grupowe, w tym właśnie integracyjne na narty i snowboard w Alpy, moim zdaniem BARDZO interesująca alternatywa) tak, aby każdy uczestnik integracji odnalazł w niej coś dla siebie i zapamiętał to doświadczenie jako jedno z tych pozytywnych - wybór wydaje się być dość oczywisty. Wiadomą sprawą jest, że obie opcje znacząco mogą różnić się ceną, jednak w wielu przypadkach ( np. wyżej wspomniana) firmy oferują zniżki dla grup, także w ostatecznym rozrachunku koszty mogą okazać się małym minusem w porównaniu z całym wachlarzem atrakcji jakie nas czekają
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania