Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przedszkole językowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Przedszkole językowe

    Angielski, ale po kilka godzin dziennie, od samego początku.
    Kiedy szukaliśmy miejsca dla naszego dziecka, też mieliśmy mnóstwo wątpliwości, ale decyzja była dobra. Wiem ile potrafią dzieci znajomych, z przedszkoli publicznych. 15 minuty tygodniowo z językiem raczej wiele nie daje.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Przedszkole językowe

      Ale gdzie chodzi dokładnie Twoje dziecko, w jakim mieście?

      Skomentuj


        #18
        Odp: Przedszkole językowe

        Jeśli szukacie przedszkola w Warszawie to zerknijcie na ofertę Akadero http://www.akadero.pl/ . To przedszkole polsko-angielskie więc nauka jezyka tam to podstawa. Mają tez sporo innych zajęc dla maluchów. Ja mojego małego tam pośle jak tylko przyjdzie czas na przedszkole.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Przedszkole językowe

          Napisane przez macinka Pokaż wiadomość
          Ale gdzie chodzi dokładnie Twoje dziecko, w jakim mieście?
          Częstochowa, Grabówka, Przedszkole Sowa. Najlepiej poczytaj - http://przedszkolesowa.pl/ A jeśli jesteś z Czewy to chyba optymalnie po prostu zobaczyć jak to wygląda od środka.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Przedszkole językowe

            Im wcześniej dziecko zacznie uczyć się języka tym lepiej, a dzieciaki bardzo szybko przyswajają.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Przedszkole językowe

              Teraz również jestem tego zdania, ale początkowo miałam wątpliwości, bo to jednak w dalszym ciągu zdecydowana nowość. Z moich koleżanek, które znam z poza przedszkola, żadna nie ma dziecka w przedszkolu językowym. Inna sprawa, że to jest organizowane wyłącznie prywatnie. Publicznie dzieci mają 15 minut języka dziennie.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Przedszkole językowe

                Też jestem zdania, że lepiej zacząć z językiem jak najwcześniej. Kiedyś nawet o tym czytałam w sieci i nie znam osób, które miałyby problem...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Przedszkole językowe

                  Dlatego poszliśmy w tym kierunku. Zakładam, że nasze dziecko będzie językowo wyprzedzało rówieśników zdecydowanie przez kilka lat. Trudno powiedzieć jak będzie podchodziło do tej nauki, ale jeśli to wciągnie, to pewnie osoby zaczynające normalną naukę od podstawówki, nigdy nie dojdą do tego poziomu.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Przedszkole językowe

                    To prawda - teraz znajomość języków bardzo się przydaje , a podobno dzieci najszybciej uczą się języków właśnie kiedy są najmłodsze także przedszkole z kilkoma językami jest świetnym pomysłem

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Przedszkole językowe

                      Wiadomo, że dobrze jak dzieciaki zaczną się uczyć juz na etapie przedszkola, bo wtedy dużo szybciej można przyswajać wiedzę. Natomiast to nie jest tak, że idealne rozwiązanie to przedszkole prywatne, a państwowe jest niedobre, Poczytajcie sobie ten artykuł - http://www.tatento.pl/a/600/rodzice/...dszkole-wybrac ogólnie cały portal dla rodziców dzieciaków w wieku okołoprzedszkolnym jest bardzo przydatną skarbnicą wiedzy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Przedszkole językowe

                        Nasza córka 3 rok od września będzie chodziła do przedszkola językowego Sowa w Częstochowie. Znacie? Ogromny postęp językowy. Zna wiele słów, których my nie znamy - poważnie. Mam też porównanie w stosunku do dzieci naszych znajomych, ale trudno oczekiwać, żeby ten poziom był choć minimalnie zbliżony.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Przedszkole językowe

                          Nasza również chodzi do przedszkola językowego i był to bardzo dobry krok, bo dzięki temu po prostu wyprzedza swoich rówieśników. Koleżanki, które chodzą do publicznych nie sa w stanie wymienić z nią prostego zdania po niemiecku...

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Przedszkole językowe

                            Po niemiecku? A czasami nie po angielsku? Nasze dziecko również nie zna niemieckiego. To w przedszkolach publicznych jest taki język? Pierwsze słyszę ;-)

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Przedszkole językowe

                              Ja o tym by w przedszkolach publicznych był taki język nie słyszałam.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Przedszkole językowe

                                Oczywiście, mój błąd - po angielsku ;-) Mogłam zapisać dziecko w Sowie na drugi język, ale wydawało mi się, że to przesada.
                                Najważniejsze, żeby sobie z tym jednym językiem dziecko w miarę radziło.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X