Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak się dostać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak się dostać?

    Może jest ktoś w stanie mi pomóc. Potrzebuję dostać się z Wrocławia na lotnisko we Frankfurcie. Czy macie jakieś propozycje czy można się tam dostać?
    Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
  •    
       

    #2
    Odp: Jak się dostać?

    Z Wrocławia jeździ bardzo dużo przewoźników. Osobiście jeździłam z http://www.busy-wroclaw.com.pl/przew...o-niemiec.html
    Szybko, busy są klimatyzowane, jest dosyć dużo miejsca więc jak ja to mówię - europejskie standardy
    http://forum.mamotoja.pl/

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak się dostać?

      to zależy czy sama, czy jedziesz z kimś, ile bagaży. może kokazać się, że taniej wyjdzie Ci wynajęcie busa z kierowcą
      szukasz kosmetyczki ? kosmetyczka szczecin

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak się dostać?

        Chciałabym się wybrać z synkiem do męża który jest w Monachium w pracy, ale busy odpadają bo wydaje mi się że raz niewygodnie dwa to brak toalety, a synek ma 2,5roku więc też musi mieć wygodnie. Czy ktoś jeździł z eurobus-eurolines.pl ?? Bo w moim miasteczku jest firma z autobusami ale oni na UK jeżdżą, więc odpadają. Jak ktoś tą firmą to proszę o informacje na temat komfortu, toalety, czy są przystanki? Bo autkiem podróż odpada bo nie ma kto z mężczyzn ze mną jechać, a niech mi się autko rozkraczy na autostradzie...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak się dostać?

          Masz racje autem to zbyt duże ryzyko, ale tutaj chyba nie bardzo ma kto doradzić. Może zajrzyj w google na jakimś innym forum coś napisza ciekawego. Albo napisz bezpośrednio do firmy pytania też powinni Ci coś odpowiedzieć.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak się dostać?

            Napisane przez 22nika27 Pokaż wiadomość
            Chciałabym się wybrać z synkiem do męża który jest w Monachium w pracy, ale busy odpadają bo wydaje mi się że raz niewygodnie dwa to brak toalety, a synek ma 2,5roku więc też musi mieć wygodnie. Czy ktoś jeździł z eurobus-eurolines.pl ?? Bo w moim miasteczku jest firma z autobusami ale oni na UK jeżdżą, więc odpadają. Jak ktoś tą firmą to proszę o informacje na temat komfortu, toalety, czy są przystanki? Bo autkiem podróż odpada bo nie ma kto z mężczyzn ze mną jechać, a niech mi się autko rozkraczy na autostradzie...
            maż jeździł eurobusem nigdy nie narzekał ,kiedyś było mało osób więc przystanków mało i szybko dojechali
            moglabyś się zapytać jak to z dziećmi jest
            W autokarach za to łazienki są

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak się dostać?

              Może są busy przewożące ludzi? Sprawdz bo to jena z tanszych opcji

              Skomentuj

                     
              Working...
              X