Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Usuwanie kamienia z zębów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Usuwanie kamienia z zębów

    Polecam udać się na zabieg do impladent.szczecin.pl
    Last edited by disne; 18-06-2020, 11:53. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Usuwanie kamienia z zębów

      a ja uzywam tego urządzenia polerującego z iWhite. Tooth Poliser , bardzo łatwe w obsłudze a przy tym niesłychanie skuteczne, jest do tego taka specjalna pasta polerująca, świetna rzecz, daje rade, usuwa też przebarwienia z kawy, papierosów. W moim przypadku sprawdza się doskonale, jest bezpieczne dla szkliwa

      Skomentuj


        #93
        Odp: Usuwanie kamienia z zębów

        Rok temu byłam pierwszy raz na usuwaniu kamienia. Miałam złe wspomnienia związane z tym zabiegiem i bólem jaki wywołał. Dlatego odwlekałam powtórzenie zabiegu do czasu aż koleżanka poleciła mi swojego dentystę. Odważyłam się pójść i nie było tak źle jak to wspominałam za pierwszym razem. Do tego, od tej wizyty postanowiłam, że będę teraz tam chodzić na wizyty, bo dentysta dokładnie rozumie ból, który może towarzyszyć w czasie zabiegu i stara się robić wszystko, aby go zminimalizować. Jak jesteście z Gdańska to polecam Wam podralscy.pl.
        Last edited by disne; 18-06-2020, 11:54. Powód: link

        Skomentuj


          #94
          Odp: Usuwanie kamienia z zębów

          Fajnie, że wpadłaś na pomysł usunięcia kamienia, ale to nie wystarczy. Jeśli nie będziesz odpowiednio dbać o jamę ustną, to za pół roku i tak problem powróci. Najlepiej jest zakupić szczoteczkę elektryczną - znacznie lepiej oczyszcza ona zęby od tej tradycyjnej. Na tym blogu szczoteczka-elektrycznaznajdziesz wszystkie informacje na temat szczoteczek elektrycznych i kompleksowej higieny jamy ustnej
          Last edited by disne; 18-06-2020, 11:55. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: Usuwanie kamienia z zębów

            Czy to nie niszczy zębów?

            Skomentuj


              #96
              Odp: Usuwanie kamienia z zębów

              Dobrym rozwiązaniem jest przejść się do sprawdzonego dentysty, ten na pewno wykona taki zabieg profesjonalnie. Ja ostatnio natrafiłem na dentysta bemowo i jestem zadowolony, dokładnie tutaj byłem kristalum.pl stomatologia-warszawa-bemowoi naprawdę usługi najwyższej klasy
              Last edited by disne; 18-06-2020, 12:00. Powód: link

              Skomentuj


                #97
                Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                Coś takiego to by mi się przydało, bo bardzo dużo pije i kawy i herbaty, a to też zabarwia zęby

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                  Na usuwanie kamienia można iść na NFZ. Tak tylko mówię, bo i tak chodzę prywatnie

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                    Pod Krakowem w Niepołomicach jest super dentysta, wszystko sprawnie, koszty akceptowalne, sam gabinet jak nowy
                    Kamień usuwam regularnie, leczę też dzieciacki StomatologiaRynek24 Dentysta Niepołomice ew na stronie jest więcej info rynek-24.pl
                    Last edited by disne; 18-06-2020, 12:01. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                      Ja regularnie zdejmuje kamień, robię piaskowanie i fluoryzację profilaktyka jest mega ważna i pomaga nam utrzymać nasze zęby i dziąsła w dobrym stanie przez długi czas
                      Last edited by disne; 18-06-2020, 12:02. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                        Prawie każdy gabinet dentystyczny wykona czyszczenie zębów z kamienia, nie jest to zabieg bolesny ale dość nieprzyjemny warto wcześniej przygotować sobie dobry balsam do ust, w przeciwieństwie do zębów które po zabiegu wyglądają pięknie, usta już nie koniecznie o makijażu nie wspomnie

                        Skomentuj


                          Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                          W każdym gabinecie wykonasz scalling zębów, bo tak nazywa się profesjonalne usuwanie kamienia. Dodatkowo warto wykonać piaskowanie zębów żeby pozbyć się osadu i przebarwień. Po zabiegu dziąsła będą podrażnione, będą lekko krwawić. Żeby się szybko wygoiły i zregenerowały to smaruj często żelem Oreel.

                          Skomentuj


                            Odp: Usuwanie kamienia z zębów

                            A w skali od 1 do 10 to bardzo boli?

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X