Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nieprzespane noce..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nieprzespane noce..

    dziewczyny, może był już podobny wątek ale ja naprawdę mam problem..
    Moja Mała budzi się ostatnio średnio co 1,5 godziny, rzuca się w łóżeczku, budzi się z płaczem, nie da się jej w żaden sposób uspokoić, tylko pierś.. ja jestem wykończona, sama nie wiem jak sobie i Małej pomóc?!
    w tym wieku nie dość, że nie powinna budzić się i spać całą noc to już nie powinna jeść tak często, prawda?
    może to jakieś nerwy, bądź jakieś stany lękowe? dodam, że Viburcol nic nie pomaga..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56


    #2
    Odp: nieprzespane noce..

    myślę, że w tym wieku może to być związane z pojawieniem się marzeń sennych u dziecka, ale skoro budzi się często i z krzykiem to może odreagowuje jakieś napięcie z minionego dnia, może jest coś czego się dziecko boi, albo przeżywa jakąś sytuację, myślę, że warto zadbać, aby dziecko wieczorem przed snem się wyciszyło,
    mój synek też w pewnym okresie życia miał problem ze snem w nocy, pani w aptece poradziła mi abym podawała mu melisę, zaparzałam torebkę w niewielkiej szklance i juz po południu podawałam małemu, do wieczora ją wypijał, trochę to pomagało, pozdrawiam



    Skomentuj


      #3
      Odp: nieprzespane noce..

      dzięki magdalena za Twoją odpowiedź..
      dałam Małej melisę dziś w nocy i jakby trochę lepiej, zobaczymy jak będą mijały następne nocki..
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        #4
        Odp: nieprzespane noce..

        nie wiem skąd my mamy mamy na to siłę, tyle nocy wstawać co dwie godziny, ja te czasy wspominam z dreszczami , nie dało się nic robić

        Skomentuj

               
        Working...
        X