Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 25-11-2016, 11:03
bertelen's Avatar
bertelen bertelen jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
bertelen.polki.pl

Domyślnie Jak znaleźć dobra pracę

Cześć. Już dość mam pracowania za najniższą krajową. Czy orientujecie się jak można skutecznie podnieść swoje kwalifikacje i znaleźć nieco lepszą pracę?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-2016, 08:29
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Domyślnie Odp: Jak znaleźć dobra pracę

Z pewnością przydałyby się jakieś szkolenia czy też kursy, to na pewno. Oprócz tego warto też sporządzić porządne cv z uwzględnieniem całego doświadczenia i pokazania się od najlepszej strony.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-2016, 11:39
Mantaryka Mantaryka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Mantaryka.polki.pl

Żeby dostać dobra pracę ,niestety trzeba mieć dobre predyspozycje i wykształcenie. Wiem,że to okrutne,ale niestety prawdziwe. Wybierając studia zarządzanie
W przeszłości teraz miała byś szansę na wysokie stanowisko i dobrą pracę. Teraz pozostają ci jedynie szkolenia,pozostaje dokształcanie się i praktyka,wtedy jest spora szansa na lepsze zarobki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-2016, 08:19
faworytka faworytka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
faworytka.polki.pl

Przede wszystkim wiele osób popełnia błąd i od razu po liceum idą na studia. W tej chwili dużo możliwości dają studia policealne. Ciekawym zawodem jest optyk. Warto zajrzeć na stronę Piko i popatrzeć na ich ofertę kształcenia. Na pewno wiele osób zainteresuje takie rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-01-2017, 14:16
kiwi2 kiwi2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kiwi2.polki.pl

Mogą w tym pomóc dobre studia i dodatkowo znajomość języków obcych.
Jeśli chodzi o studia to nawet studia licencjackie stanowią duży plus w poszukiwaniach lepszej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-02-2017, 10:05
wanda19 wanda19 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wanda19.polki.pl

A ja mam poważny problem. Mam siostrzenicę, która... boi się iść do pracy. Jest niesłychanie ambitna i zdolna, ale kontakt z ludźmi powoduje u niej paraliżujący strach. Jak mogę jej pomóc?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-02-2017, 08:49
rammonka rammonka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rammonka.polki.pl

Może warto byłoby ją zapoznać z takimi artykułami lub wysłać na jakiś kurs? Nie wiem, może jej to pomoże...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-03-2017, 18:47
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Czasem warto iść na różne szkolenia, dzięki którym podniesiemy swoje kwalifikacje. Akademia Gnatyshyn w Warszawie oferuje bardzo ciekawe kursy kursy fryzjerskie. Może warto pomyśleć o zmianie branży? O kursach więcej poczytacie tutaj: http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-03-2017, 19:01
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Żeby znaleźć dobrą pracę trzeba przede wszystkim ciągle się szkolić - ja chodzę na kursy. Nikt teraz nie przyjmuje pracowników do dużych firm bez papierka, a studia już nie wystarczą. Warto zapisać się na szkolenia do soyer ​http://www.soyer.edu.pl/ bo dzięki nim łatwiej będziesz mógł sięgnąć po wymarzoną karierę. Mają dobrych wykładowców a certyfikaty są bardzo wartościowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-03-2017, 22:25
manowa manowa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
manowa.polki.pl

Blog Entries: 1

Niestety ale dzisiaj studia mają dość znikome znaczenie w kwestii atrakcyjności dla pracodawcy nie licząc zawodów, w których są wymagane. Znacznie bardziej liczy się doświadczenie i umiejętności.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania