Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szyjemy!!!

Collapse
Przypięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szyjemy!!!

    majowa mama - kolejna świetna rzecz Super słonik Widać masz do tego smykałkę Życzę dalszych sukcesów

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szyjemy!!!

      Dziękuję dziewczyny no przynajmniej słonik się małej spodobał dałam jej go rano do łóżeczka jak się obudziła i z miejsca zaczęła go szarpać za te szeleszczące uszy ( mam wrażenie, że gdybym jej same uszy uszyła to by wystarczyło )

      Skomentuj


        Odp: Szyjemy!!!

        to jeszcze ma takie bajery to i szeleszcące uszy ją zaciekawiły Co planujesz teraz uszyć ?

        Skomentuj


          Odp: Szyjemy!!!

          Na razie mam milion pomysłów ale i sporo ( jak na moje możliwości, bo przy małej szyć nie mogę) zamówień, więc jedynie rysuję projekty. Myślałam o dinozaurze, szeleszczącym z grzechotką w środku ( coś dla chłopca) i o hipopotamicy w szeleszczącej tiulowej lub koronkowej spódnicy
          Ponadto moja babcia która jest mistrzynią robienia na drutach jak się dowiedziała o tej mojej stronce to stwierdził, że swoje projekty mi podeśle Ona uwielbia robić na drutach dla dzieci i powiedziała, że jak choćby jedna osoba coś zamówi to ona będzie zachwycona, że jakaś dzidzia nosi jej projekt.

          Skomentuj


            Odp: Szyjemy!!!

            Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
            Na razie mam milion pomysłów ale i sporo ( jak na moje możliwości, bo przy małej szyć nie mogę) zamówień, więc jedynie rysuję projekty. Myślałam o dinozaurze, szeleszczącym z grzechotką w środku ( coś dla chłopca) i o hipopotamicy w szeleszczącej tiulowej lub koronkowej spódnicy
            Ponadto moja babcia która jest mistrzynią robienia na drutach jak się dowiedziała o tej mojej stronce to stwierdził, że swoje projekty mi podeśle Ona uwielbia robić na drutach dla dzieci i powiedziała, że jak choćby jedna osoba coś zamówi to ona będzie zachwycona, że jakaś dzidzia nosi jej projekt.
            O to widzę że tworzenie macie rodzinne Na drutach też wspaniałości można robić a jakoś swoich dzieł połączyć nie możecie ?

            Skomentuj


              Odp: Szyjemy!!!

              oj majowa mamaaka Babcia to skarb pewno Maja ma duzo rzeczy made by babcia -ja bym chcala nauczyc sie na szydelku robic ale brakuje czasu na to

              Skomentuj


                Odp: Szyjemy!!!

                Super majowa_mama nim się obejrzysz to rodzinny interes roskwitnie że ho ho chyba to u was rodzinne, te zdolności co?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szyjemy!!!

                  majowa mama właśnie forum przeglądam i trafiłam w wątku zakupy w sieci jedna dziewczyna zamieściła link do strony gdzie można wystawiać swoje ręcznie zrobione rzeczy może cię to zainteresuje Większy obszar to i większy zysk
                  http://art-madam.pl

                  Skomentuj


                    Odp: Szyjemy!!!

                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    majowa mama właśnie forum przeglądam i trafiłam w wątku zakupy w sieci jedna dziewczyna zamieściła link do strony gdzie można wystawiać swoje ręcznie zrobione rzeczy może cię to zainteresuje Większy obszar to i większy zysk
                    http://art-madam.pl
                    Noja też wcześniej przeglądała tą stronkę i aż czasem uwierzyć nie mogłąm że to ktoś samemu zrobił, przepiękne są tam rzeczy.
                    No właśnie majowa_mama to chyba stronka dla Ciebie, a może i 27otsifem coś niedługo tam wystawi, ostatnio się rozkręca w szyciu

                    Skomentuj


                      Odp: Szyjemy!!!

                      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                      Noja też wcześniej przeglądała tą stronkę i aż czasem uwierzyć nie mogłąm że to ktoś samemu zrobił, przepiękne są tam rzeczy.
                      No właśnie majowa_mama to chyba stronka dla Ciebie, a może i 27otsifem coś niedługo tam wystawi, ostatnio się rozkręca w szyciu
                      niektóre ceny tam to powalają ale normalnie takie rzeczy zrobić to i się napracować trzeba i czasu i cierpliwości no i przecież też materiały też kosztują Ale cudeńka tam są to fakt

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szyjemy!!!

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        niektóre ceny tam to powalają ale normalnie takie rzeczy zrobić to i się napracować trzeba i czasu i cierpliwości no i przecież też materiały też kosztują Ale cudeńka tam są to fakt
                        Ceny faktycznie powalają, ale dzisiaj rękodzieło jest w cenie. Niektórych z tych rzeczy napewno bym nie kupiła, ale znajdzie się pewnie ktoś kto kupi. Ile czasu potrzena na uszycie czegoś to najlepiej widzimy po naszych koleżankach z forum

                        Skomentuj


                          Odp: Szyjemy!!!

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          majowa mama właśnie forum przeglądam i trafiłam w wątku zakupy w sieci jedna dziewczyna zamieściła link do strony gdzie można wystawiać swoje ręcznie zrobione rzeczy może cię to zainteresuje Większy obszar to i większy zysk
                          http://art-madam.pl
                          tak teraz jeszcze doładniej przeglądam tą stronkę i aż mnie krew zalewa że ja córka krawcowej nie mam maszyny i szyć nie umiem, jakie są tam przepiękne ubranka i zabawki poszyte, super !!

                          Skomentuj


                            Odp: Szyjemy!!!

                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                            O to widzę że tworzenie macie rodzinne Na drutach też wspaniałości można robić a jakoś swoich dzieł połączyć nie możecie ?
                            Nie możemy niestety, bo babcia mieszka 250 km ode mnie i ma 83 lata więc trudno by jej było przyjechać do mnie zwłaszcza, że dodatkowo zajmuje się moim 93 letnim dziadkiem. Poza tym twórczość babci jest idealna i tylko bym to zepsuła

                            Skomentuj


                              Odp: Szyjemy!!!

                              dziewczyny nie obrażajcie się, że tak piszę w kawałkach i nabijam sobie statystyki, ale w konkursie nie biorę udziału, a trzymam Majuchę na rękach i tak mi wygodniej
                              Za stronkę dziękuję, później zajrzę
                              jeśli chodzi o zdolności to do babci mi daleko jeszcze i faktycznie szycie zajmuje czas, zwłaszcza jeśli szyje się coś pierwszy raz. Najpierw trzeba się nasiedzieć nad wykrojem, później obmyślić gdzie zostawić miejsce do ręcznego zszycie po wywinięciu. A do tego ja jestem totalny amator i mi wszystko zajmuje 5 razy więcej czasu niż krawcowej z doświadczeniem, ale zabawa za to jest przednia

                              Skomentuj


                                Odp: Szyjemy!!!

                                Wiesz praktyka czyni mistrza a że babcia daleko to fakt trochę utrudnia ale jak się wprawisz to i szybciej ci praca pójdzie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X