Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla mamy Odpowiednia pielęgnacja skóry jest ważna na każdym etapie życia kobiety. Ciąża i połóg to czas intensywnej opieki nad dzieckiem, nie można jednak zapominać o pielęgnacji własnego ciała. W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla kobiet.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-02-2015, 16:04
pradip pradip jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pradip.polki.pl

Zdjęcia: 36
Domyślnie Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

Cytat:
Napisał falko12 Zobacz post
Jedenmu pomoże krem zwykły dla kogos innego musi być lepszy to wszystko zalezy od cery.
Dokładnie, też mi się tak wydaje ze to raczej nie będzie obiektywna opinia. No i trzeba pamiętać, że im wcześniej zacznie się takie kremy używać tym gorzej bo zacząć łatwo ale przestać potem już gorzej bo zmarszczki pojawią się w ekspresowym tempie :/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-03-2015, 15:47
pradip pradip jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pradip.polki.pl

Zdjęcia: 36

Cytat:
Napisał sylwka3000 Zobacz post
Proponuję wybrać się do ziko dermo, mają tam duży wybór specjalistycznych kosmetyków i profesjonalną obsługe, która pomoże nam w ewentualnym wyborze
To ja widać miałam pecha bo weszłam niedawno właśnie do Ziko po krem do rąk i babeczka w ogóle nie miała pojęcia o tym co sprzedaje
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2015, 15:15
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

Cytat:
Napisał pradip Zobacz post
To ja widać miałam pecha bo weszłam niedawno właśnie do Ziko po krem do rąk i babeczka w ogóle nie miała pojęcia o tym co sprzedaje
ja tez jakos tego sklepu nie lubie - nio jakos mi nie gra cos w nim
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-11-2015, 08:13
testolandia testolandia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
testolandia.polki.pl

Zdjęcia: 10

No cóż mi też przydałby się taki odwracacz czasu, jak dotąd nic na prawdę godnego polecenia nie znalazła. Młodszym dziewczynom radzę zapobiegać, a nie później próbować wypełniać zmarszczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-12-2015, 07:45
jagna87's Avatar
jagna87 jagna87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jagna87.polki.pl

"Dziewczyny tak naprawdę to nie ma żadnego skutecznego domowego sposobu na zmarszczki. Można wprawdzie nieco opóźnić ich pojawienie się ale jesli już się pojawią to trzeba po prostu wybrać sie na profesjonalny zabieg a nie liczyć na to,że same zniknąc. Raczej nie macie się czego spodziewać. Jest wiele zabiegów. Sama ze swojej strony mogę Wam polecić zabieg osoczem bogatopłytkowym bo daje bardzo dobre efekty i jednocześnie pobudza syntezę kolagenu.
Można sie na to zapisać obecnie w Gdańsku w centrum medycznym Lifemedica:
http://clinicadermatologica.pl/zabie...bogatoplytkowe - tutaj macie kontakt. "
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2015, 11:50
shirleyka shirleyka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
shirleyka.polki.pl

Moja Mama lubi kremy oeparol, tam są dwie serie przeciwzmarszczkowe, jedna się nazywa eliftance.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2015, 07:02
bobusie2 bobusie2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobusie2.polki.pl

Miasto: Poznań
Zdjęcia: 64

Na prawdę godne polecenia są kremy Vichy. Dostałam, stosuję i jestem bardzo zadowolona. Mają jednak jeden duży minus: są drogie, więc pewnie sama sobie bym nie kupiła.

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2015, 00:21
blawatkowa15 blawatkowa15 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
blawatkowa15.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 16

Cytat:
Napisał bobusie2 Zobacz post
Na prawdę godne polecenia są kremy Vichy. Dostałam, stosuję i jestem bardzo zadowolona. Mają jednak jeden duży minus: są drogie, więc pewnie sama sobie bym nie kupiła.
Oj tak kosmetyki Vichy to spory dodatek. Ja używałam w ciąży mleczka z Rossmanna Babydream fur Mama i jak na tą cenę spisało się bardzo dobrze. Nie mogę jednak powiedzieć, że wcale nie mam rozstępów, kilka się pojawiło. Pewnie gdybym nie używała tego mleczka to byłoby ich dużo, dużo więcej
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-01-2016, 11:29
blawatkowa15 blawatkowa15 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
blawatkowa15.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 16

Cytat:
Napisał blawatkowa15 Zobacz post
Oj tak kosmetyki Vichy to spory dodatek. Ja używałam w ciąży mleczka z Rossmanna Babydream fur Mama i jak na tą cenę spisało się bardzo dobrze. Nie mogę jednak powiedzieć, że wcale nie mam rozstępów, kilka się pojawiło. Pewnie gdybym nie używała tego mleczka to byłoby ich dużo, dużo więcej
Dałam plamę, nie ma co:P Co mają zmarszczki do rozstępów Ja używam kremu ziaja, który bardzo dobrze nawilża moją skórę. Jestem z niego bardzo zadowolona Najważniejsze jest jednak odpowiednie nawodnienie organizmu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2016, 14:03
vicky0019 vicky0019 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
vicky0019.polki.pl

A co sądzicie o tego typu zabiegach na zmarszczki - Drstyczen.pl. Uważam, że jeśli chodzi o walkę z zmarszczkami, to jest to chyba najlepszy sposób na pozbycie się ich.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania