Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla mamy Odpowiednia pielęgnacja skóry jest ważna na każdym etapie życia kobiety. Ciąża i połóg to czas intensywnej opieki nad dzieckiem, nie można jednak zapominać o pielęgnacji własnego ciała. W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla kobiet.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-07-2010, 11:12
koniczynka4 koniczynka4 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
koniczynka4.polki.pl

Domyślnie Cellulit moją zmorą

nie wiem co mam robić ... jestem szczupła, mam widoczny cellulit na nogach dokładnie nad kolanami...jestem aktywna fizycznie chodzę na basan czasami siłownia, spacery...co mam jeszcze robić, żeby go zwalczyć?
W sierpniu jadę na wakacje aż wstyd pokazać się w bikini pomocy czy są jakieś skuteczne balsamy? tabletki?
Słyszałam, że na opalonym ciele mniej widać celluit? Czy to prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-07-2010, 11:29
magdaaGdynia magdaaGdynia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
magdaaGdynia.polki.pl

Domyślnie Odp: Cellulit moją zmorą

Nie wiem jak widać cellulit na opalonym ciele ale lepiej jak go w ogóle nie widać
Bardzo dobrze, że ćwiczysz ale może powinnaś też zmienić coś w sposobie odżywiania? Jeść mniej węglowodanów a więcej białek.

Jeśli chodzi o mnie ja od dłuższego czasu stosuję zestaw Lipo Control: tabletki+balsam+masażer, no i oczywiście sport
Po 3 tygodniach cellulit stał się mniej widoczny, a skóra jędrniejsza. Mi bardzo odpowiada ta metoda ponieważ tabletki działają na wewnętrzne warstwy skóry a balsam i masaż na zewnętrzne. Poza tym uważam, że w porównaniu do podobnych produktów, zestaw ten nie jest bardzo drogi. Ja w każdym razie polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-07-2010, 12:22
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
koniczynka4.polki.pl

właśnie przeczytałam, że jakieś okłady z kawy pomagają znacie coś takiego?

zimne fusy z kawy łączy się z balsamem lub kremem, kładzie się na skórę, następnie owija folią i czeka 30 min i zmywa....ciekawe i tanie muszę sprawdzić...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-07-2010, 12:28
Promesse Promesse jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Promesse.polki.pl

Koniczynka ja tez polecam masazery, ja mam philipsa cellesse, bardzo fajnie masuje. Do tego vichy cellu desctock i spoko. Diety nie trzymam jakos sczegolnie, bo jestem fanka pizzy i coca-coli i mimo to, ze jestem dosc szczupla cellulit mialam po wewnetrznej stronie ud. Do tego przed zabiegiem robie peeling, zazwyczaj kawowy, bo te kupne podrazniaja moja skore.

Na sport nie mam zbyt wiele czasu wiec ciesze sie, ze ktos wymyslil ten masazer
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-07-2010, 12:48
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
magdaaGdynia.polki.pl

O kawie słyszałam, metoda faktycznie tania, ale pomyśl ile razy w tygodniu jesteś w stanie to stosować? + 30 minut siedzenia.
Już zdecydowanie wolę użyć masażera.
Poza tym połknięcie tabletki czy nałożenie balsamu jest o wiele łatwiejsze i szybsze w wykonaniu. A koszty zestawu Lipo Control, który stosuję to czterdzieści kilka złotych. To połowa ceny balsamu Vichy więc uważam, że cena jest bardzo dobra.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-07-2010, 10:30
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
koniczynka4.polki.pl

masażery? hym fajna rzecz tylko czytałam, że są głośne i przez to, że zasysają skórę ciężko jest nimi masować ciało.
A możesz podać cenę takiego urzadzonka?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-07-2010, 17:50
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
magdaaGdynia.polki.pl

Nie jak wygląda masażer o którym pisze Promesse, ale mój na pewno nie jest głośny i nie zasysa skóry Masaż nim jest bardzo przyjemny i daje efekty.
Zestaw, którego używam wygląda tak: http://www.domzdrowia.pl/img/product/69170/kind/3
Niestety nie udało mi się znaleźć większego zdjęcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-07-2010, 19:39
Promesse Promesse jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Promesse.polki.pl

Ja zaplacilam za niego ok. 100 euro, ale nie pamietam dokladnie.
Tutaj mozesz poogladac sobie fotki http://album.alfemminile.com/album/s.../Cellesse.html

Glosny bardzo nie jest, sluchajac muzyki nawet nie odczuwasz tego zabardzo. Masuje porzadnie i ja jestem zadowolona z efektow.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-10-2010, 10:14
Chedwa Chedwa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Chedwa.polki.pl

Lato co prawda już dawno minęło, teraz czekają nas spodnie, albo grube rajstopy, ale niedługo Sylwester i karnawał i co wtedy, kiedy będziemy chciały założyć krótszą sukienkę? Może zainteresuje Was nowy program przeciwdziałania cellulitowi - stop-cellulit. Jest to program, który wykorzystuje działanie falami akustycznymi na miejsca, w których pojawia się cellulit i stosowaniu odpowiedniej diety.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2010, 11:29
Ewelinaaa Ewelinaaa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Ewelinaaa.polki.pl

Jeszcze przed ciążą stosowałam olejek antycellulitowy Mamamil (teraz używam z tej firmy kremu na rozstępy) i masowałam uda i pośladki specjalną rękawicą do masażu z plastikowymi wypustkami. Naprawdę było widać efekty po 2 miesiącach. dodatkowo chodziła na fitness i jadłam mniej fast foodów haha a teraz jestem w ciąży wiec cała praca poszła na marne, za rok będę znów się tym martwić ))
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania