Sprawdź skuteczność Centelli asiatica zawartej w Bepanthen Mammy krem przeciw powstawaniu rozstępów

Sprawdź
Kosmetyki na rozstępy - Strona 5 - Forum Mamotoja.pl

Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy > Rozstępy - jak sobie z nimi radzić?
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozstępy - jak sobie z nimi radzić? Szacuje się, że rozstępy pojawiają się u od 50% do 90% kobiet spodziewających się dziecka. Mogą pojawić się w dowolnym okresie ciąży, czasem już w pierwszym trymestrze. Jak sobie z nimi radzicie?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-01-2015, 16:10
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81
Domyślnie Odp: Kosmetyki na rozstępy - jakie?

Cytat:
Napisał kum_pela Zobacz post
ja smaruje brzuch oliwkami maslami i kremami ale brzuszek mam jeszcze nie duzy nie wiem czy bede miala rozstepy czy nie ale zapobiegam
zycze by się nie pojawiły znam kobietki które cala ciaze nie mialy ani jednego rozstepu a one wyskoczyly w ostatnim czasie przed porodem - ale warto zapobiegac
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-06-2015, 17:36
linda84- linda84- jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
linda84-.polki.pl

Ja stosuję Palmers ale to dopiero polowa ciąży. Boję się, że dostane rozstępów, ponieważ z czasów dorastania mam na udach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-06-2015, 08:25
perpetua88 perpetua88 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Zdjęcia: 11

Oczywiście, że warto stosować, profilaktyka też jest ważna, ale duże znaczenie mają też predyspozycje genetyczne. Jednym mimo smarowani wyskakują rozstępy, innym kobietą nawet jak nie nakładają kremów itd to się nic nie pojawia. Ale warto, bo na pewno minimalizuje. Stosowałam, co prawda się pojawiły, ale myślę, że nie tak duże, jakbym miała, gdybym w ogóle nie stosowała kremów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-06-2015, 13:10
linda84- linda84- jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
linda84-.polki.pl

Niestety zaczyna mnie trochę swędzieć brzuch a to podobno pierwsze objawy rozstępów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2016, 01:09
martus91 martus91 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
martus91.polki.pl

Domyślnie Odp: Kosmetyki na rozstępy

MI ten olejek bio oil pomógł z blizną po zadrapaniu kota na brzuchu, ale nie wiem, czy przy zapobieganiu pojawianiu się rozstępów jest też taki dobry? Jakie macie doświadczenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania