Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Płacz podczas mycia włosów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Płacz podczas mycia włosów

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Ona jest cwana, nie da się jej podejść, oczywiście sobie zakładałam i bardzo się jej to podobało ale jak pytałam czy chciałam jej założyć to zaczynała się awanturować i ochlapywać wodą mnie.
    a jakbys zostawila rondo w wodzie to moze z czasem sama sie nim zainteresuje, mja tez cwana jest ostatniom myjemy jej glowke z rącznikiem na czole by nic nie polecialo - jak w sobote zapomnialam o reczniku to pokazywala na recznik i sie go domagala nie dajac sobie zmoczyw wlosow dopoki recznika nie bylo

    Skomentuj


      #32
      Odp: Płacz podczas mycia włosów

      u koleżanki sprawdzało się rondo, nawet w hurtowniach dla dzieci są. ja synka nauczyłam że jak mama myje włosy to patrzymy na sufit, akurat nasza kabina ma tam światełka ledowe więc go zajmuje na chwilę. przy tym zasłaniam ręką żeby woda nie leciała w oczka.
      szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

      Skomentuj


        #33
        Odp: Płacz podczas mycia włosów

        polecam ci kochana trochę delikatniej myć no i rondo do kąpieli super spełnia swoją rolę, zakłądasz dziecku na głowę i nic mu nie leci od oczu, pozdrowienia

        Skomentuj


          #34
          Odp: Płacz podczas mycia włosów

          Napisane przez werna Pokaż wiadomość
          polecam ci kochana trochę delikatniej myć no i rondo do kąpieli super spełnia swoją rolę, zakłądasz dziecku na głowę i nic mu nie leci od oczu, pozdrowienia
          bardziej delikatnie juz się nie da, a o rondzie pisałam wyżej że nie ma opcji żeby dała to sobie w ogóle założyć, tak więc dale myjemy w męczarniach.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X