Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chodzik czy pchacz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Chodzik czy pchacz

    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
    Skoczek to coś takiego w co wkłada się dziecko (powiedzmy, bo nie wiem jak profesjonalnie to się nazywa) i maluszek odpycha się nogami od podłoża i skacze do góry coś jak na trampolince.
    dziekuje za foto nie wiedzialam ze cos takiego istnieje i ze ludzie wkladaja dzieciaczki w takie skoczki - bo pewno na biodra i stawy takie skoczki maja nie za dobry wplyw, teraz duzo tz sie mowi iz trampolina tylko zwykla zle wplywa na stawy dzieciaczkow

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Chodzik czy pchacz

      Nam chrzesna chciała kupić właśnie skoczka dla mojej córci, ale na szczęście spytała się wcześniej i podziękowaliśmy, bo też uważam, że nie należy używać, na stawy to dobrze nie wpływa maluchów, którym wszystko dopiero się kształtuje.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Chodzik czy pchacz

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        a co to sa soczki - bo ja chyba nie w temacie jestem?
        dokładnie to co Perpetua wstawiła
        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        dziekuje za foto nie wiedzialam ze cos takiego istnieje i ze ludzie wkladaja dzieciaczki w takie skoczki - bo pewno na biodra i stawy takie skoczki maja nie za dobry wplyw, teraz duzo tz sie mowi iz trampolina tylko zwykla zle wplywa na stawy dzieciaczkow
        na biodra stawy i dolną część kręgosłupa mają tragiczny wpływ a trampoliny są ok dla dzieci które już same podskakują czyli gdzieś od dwóch lat
        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
        Nam chrzesna chciała kupić właśnie skoczka dla mojej córci, ale na szczęście spytała się wcześniej i podziękowaliśmy, bo też uważam, że nie należy używać, na stawy to dobrze nie wpływa maluchów, którym wszystko dopiero się kształtuje.
        to faktycznie dobrze że Was zapytała

        Skomentuj


          #19
          Odp: Chodzik czy pchacz

          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość

          to faktycznie dobrze że Was zapytała
          Generalnie u nas w rodzinie tak jest, że zanim kupi się jakiś prezent większy konsultuje się z rodzicami dzieecka, by sprawdzić czy to rzeczywiście jest przydatne. sama także też tak robie: wywiad co się przyda, żeby potem dziecko nie miało np.dwóch bujaczków, czy jeździków.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Chodzik czy pchacz

            Fajnie poczytać o nowościach..10 lat temu nie było takich skoczków albo ja nie miałam pojęcia o ich istnieniu..jeśli zaś chodzi o chodzki, to też słyszałam same negatywne opinie..to jest takie na siłe próbowanie żeby dziecko chodziło..a tak naprawdę chodzi o to, żeby dziecko zajeło się sobą a rodzic mial chwile dla siebie. Wkładasz dzieciaka do chodzika i ono sobie chodzi a Ty mozesz robic co chesz..masakra !!!
            A taki pchacz to jednak musisz byc przy dziecku zeby nie poleciało..poza tym dziecko już samo chodzi i nie jest na siłe usadzane do chodzenia..
            Moja córka też miała taki pchaczek i była to świetna pomoc przy chodzeniu ale nc nie było robione na siłę :-)

            Skomentuj


              #21
              Odp: Chodzik czy pchacz

              Jeździki i pchacze zdecydowanie tak. Mój mąż jest fizjoterapeutą i chodziki odradza. Jak zresztą już chyba większość. Jak dziecko będzie chciało, to samo będzie maszerować przy mebelkach. Nic na siłę

              Skomentuj


                #22
                Odp: Chodzik czy pchacz

                żaden chodzik jeśli już to tylko pchacz, ale nie każde dziecko lubi pchacze, moja mała akurat nie cierpi, a chodziki wykrzywiają stawy biodrowe, po co dziecku szkodzić ?

                Skomentuj

                       
                Working...
                X