Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla mamy po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Prezent dla mamy po porodzie

    Ja jako mama po porodzie byłam obdarowywana fajnymi kosmetykami. A maleństwo ubrankami lub grzechotkami.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Prezent dla mamy po porodzie

      A może warto byłoby podarować coś co będzie tylko dla świeżo upieczonej mamy? Wszelkich gadżetów dla dziecka mama ma na pewno dużo, a poza tym na pewno zdążą się jej znudzić. Ja proponuje perfumy. Ostatnio widziałam, że w https://www.perfumeria.pl/Ona/Perfum...fumowana-spray mają w całkiem dobrej cenie zapach Giorgio Armani Armani Code pour Femme, który z pewnością spodoba się młodej mamie Do tego bukiet kwiatów i kartka z życzeniami i prezent gotowy

      Skomentuj


        #18
        Odp: Prezent dla mamy po porodzie

        Dokładnie rudadagusia, zabawek dla dzieci i tego typu rzeczy przyszła mama będzie miała dość. Też bym postawiła na coś bardziej osobistego. Może jakąś ksiażkę? W wolnych chwilach będzie mogła odetchnąć i poczytać w spokoju. A jak nie to to może jakiś ciuszek? Sama na pewno będzie miała kłopot ze znalezieniem środków na własne przyjemności Ostatnio widziałam, że w https://www.limoda.pl/Produkty/Nowosci mają całkiem ciekawy wybór sukienek w atrakcyjnych cenach A jak nie to to może po prostu jakiegoś kwiatka?

        Skomentuj


          #19
          Odp: Prezent dla mamy po porodzie

          Ja jestem za tym, żeby dać prezent dla dziecka, ale do tego też jakiś drobiazg dla mamy. Tylko nie coś związanego z macierzyństwem, ale coś kobiecego. Koleżanka niedługo będzie rodzić i myślę, że oprócz ciuszków dla malucha kupię jej np. taką bransoletkę https://artillo.pl/produkt/bransolet...ku,214541.html .

          Skomentuj


            #20
            Odp: Prezent dla mamy po porodzie

            Z pewnością coś dla dziecka i dla mamy. Jakiś zestaw ubranek i pieluch byłby dobry, a dla mamy jakiś drobny upominek, jak drobna biżuteria.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Prezent dla mamy po porodzie

              Może troszkę kontrowersyjny prezent, ale jeśli jesteśmy dość blisko z młodą mamą to może komplet bielizny. Ja świeżo po porodzie dostałam od mojej siostry komplet bielizny z mojego ukochanego sklepu internetowego Obsesive (https://obsessive.com/pln_pl/produkty/komplety) Komplet był czarny, koronkowy góra i dół. Na początku był trochę za mały ale jak zrzuciłam zbędne kilogramy to okazał się idealny. Wiele osób mam wrażenie, że zapomina że mama to nadal jest kobieta, która lubi czuć się pięknie. Chyba nic tak nie poprawia kobiecie humoru jak świadomość że ma na sobie coś ładnego i seksownego nawet jeśli to kryje się pod znoszonym t-shirtem ubrudzonym łapkami dziecka.
              Pamiętajmy, że młode mamy chcą wyglądać dobrze i nosić ładną bieliznę.
              zofka

              Skomentuj


                #22
                Odp: Prezent dla mamy po porodzie

                To bardzo miły gest. Masz rację, po porodzie cała uwaga skierowana jest na dziecko i oczywiście dla mamy to również największy prezent i nagroda, ale myślę, że mały upominek zrobi jej ogromną przyjemność. Może biżuteria ręcznie robiona ? Fajny prezent jak na mój gust. Lepiej kupić taki drobiazg niż bukiet kwiatów, który po tygodniu wyląduje w koszu na śmieci.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Prezent dla mamy po porodzie

                  Biżuterię to myślę, że po porodzie powinien zafundować mąż/ojciec dziecka. Ty jako koleżanka mogłabyś jej kupić np. jakąś ciekawą książkę albo fajny kosmetyk.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Prezent dla mamy po porodzie

                    W mojej rodzinie jest tradycja, że młoda mama po porodzie dostaje od teściowej biżuterię na pamiątkę. Ja dostałam piękną bransoletkę z Beller. Teściowa zrobiła na niej grawer z imieniem mojej córeczki i jej datą narodzin. Piękny prezent i z klasą.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Prezent dla mamy po porodzie

                      Może warto w tej kwestii bardziej popytać znajomych? Tego typu polecenia są chyba najbardziej wiarygodne
                      Kot z sumieniem to... to jak świnka morska - ani świnka, ani morska...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Prezent dla mamy po porodzie

                        Dzięki za fajne sugestie
                        Życie to szkoła, w której każdy uczy się innej lekcji.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Prezent dla mamy po porodzie

                          Dobre rady, niedługo będę musiała z jakiejś skorzystać

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Prezent dla mamy po porodzie

                            Wszystko zależy tak naprawdę od naszych najbliższych, ja bardzo ciężko zniosłam pierwszą ciążę i teściowie zafundowali nam odpoczynek w spa, ale to już za kilka miesięcy, jak mała podrosła Super to był prezent, na teściów nie mogę narzekać. Od przyjaciółek dostałam np. taki albumik na zdjęcia mojej małej




                            pojemnik na pierwsze zęby na Alieexpress widziałam wczesniej cos takiego, fajny gadzet no i kosmetyki i zabawki. Pamiętam że koleżanki podarowały mi bon do mojego ulubionego butiku to w końcu coś sobie normalnego kupiłam hehe .

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Prezent dla mamy po porodzie

                              Skórzany brelok do kluczy, śliczny gadżet który na pewno się przyda, link do sklepu: https://www.acarassin.shop/brelok

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X