Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

walentynki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

    Dzięki Bogu że mojemu mężowi kończy się już perfuma, więc nie będę musiała myśleć co mogę mu kupić
    drzwi kraków

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

      Walentynki raczej rzadko obchodzimy, ale w tym roku mamy plan, by zrobić coś szalonego. Wspólnie kupujemy sobie bon na lot w tunelu aerodynamicznym i zamierzamy wspólnie poszaleć Nietypowe prezenty dla pary szukam zwykle na Prezentokracja.pl

      Skomentuj


        Odp: walentynki

        kwiaty i czekoladki, uniwesalne, ale prezent zawsze trafiony

        Skomentuj


          Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

          ja jeszcze nie wiem :C

          Skomentuj


            Odp: walentynki

            Zdecydowanie kwiaty, a dla osób, które mają problem z wyborem odpowiednich polecam stronę http://www.familie.pl/artykul/Najpie...i,12822,1.html Co roku przed walentynkami zakochani maja ten sam problem. Co jej/jemu dać w prezencie. Jedni Kupują drogie perfumy, biżuterię, nowy zegarek, dla innych ważniejsza jest romantyczna kolacja, czy bukiet kwiatów. I tutaj zazwyczaj pada pytanie: ale jakie kwiaty mam kupić? Ceny kwiatów zarówno w kwiaciarni uzależnione są przede wszystkim od wysokości. Mała róża to koszt ok. 5 zł za sztukę, duża 10 zł.

            Skomentuj


              Odp: walentynki

              A może takie modne sukienki rozkloszowane: xxxxx
              Last edited by disne; 23-06-2020, 01:18. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: walentynki

                Ja ostatnio dostałam piękną sukienkę z xxxxx i jestem w sumie bardzo zadowolona. Dla mnie to praktyczny i bardzo miły prezent, też lubicie takie prezenciki? Czy coś skromniej?
                Last edited by disne; 23-06-2020, 01:21. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: walentynki

                  W Walentynki trzeba docenić druga osobą Dobrym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby są perfumy. I nie trzeba wcale wydawac niewiadomo ile, są fajne odpowiedniki znanych zapachów -xxxx . Tanio, a pięknie pachną no i są tak samo trwałe
                  Last edited by disne; 23-06-2020, 01:18. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: walentynki

                    Zwykle dawaliśmy sobie jakieś prezenty a tym razem wspólnie ustaliliśmy, że wyjeżdżamy na kilka dni i padło na Gdańsk bo i miasto fajne i byliśmy tam lata temu. Znaleźliśmy sobie hotel specjalnie ze strefą spa xxxx a że w pakiecie walentynkowym są jeszcze zniżki na masaże to już się nie możemy doczekać wyjazdu
                    Last edited by disne; 23-06-2020, 01:19. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: walentynki

                      Chce zrobić jakieś szybkie i dobre ciasto na kolacje z moim mężem. Nie mam za wiele czasu po pracy, bo będe w domu o 16stej a mąż o 20 i zostaje mi 4 godziny na przygotowanie kolacji i upieczenie ciasta. Koleżanka polecila mi ten przepis xxxx . Myślicie, że to ciasto sprawdzi się w walentynki?
                      Last edited by disne; 23-06-2020, 01:19. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Dla kochanego męża

                        Słodko ♥

                        Skomentuj


                          Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                          Ciężko jest tak kupić jeden prezent, który będzie odpowiedni i dla kobiety i dla męzczyzny. W zasadzie tylko sprzęt rtv i agd będzie odpowiedni na taki prezent, ale i tak uważam, że ucieszy się z niego bardziej kobieta niż mężczyzna. Ja nigdy nie kupuje takich prezentów. Niedawno robiłam prezent dla swoich znajomych, którzy wspólnie robili impreze urodzinową i kupiłam im zegarki z tej oferty xxxx
                          Last edited by disne; 23-06-2020, 01:19. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: List miłosny

                            List miłosny super jest otrzymywac, lecz ja tego nie doświadczyłem. Moją zone poznałem dzieki przyjaciółce i do tej pory jestesmy razem. Znosimy się juz 12 lat, które upłynęły w miłości, szacunku i wierności. Dzieci jeszcze nie mamy, lecz wszystko przed nami.

                            Skomentuj


                              Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                              Jezeli chodzi o prezent dla kobiety to dobrym pomysłem będzie bielizna. Możecie sobie zerknąć tutaj: xxxx Mają naprawdę duzy wybór fajnej bielizny. Jak zna się rozmiar bielizny ukochanej osoby to jak najbardziej polecam właśnie taki prezent. Dziewczyna na pewno się cieszy
                              Last edited by disne; 23-06-2020, 01:19. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                                Wszyscy faceci lubią gadżety, więc moj luby dostał ode mnie zegarek sportowy. Wyczytałam gdzies, że przy zamawianiu zegarków Suunto na Zegarownia.pl można dostać 10 % rabat. Wystarczy wpisac kody ,,Fitbodies'' i ,,zlapdystans''. U mnie zadzialało, jak chcecie to możecie sprawdzić u siebie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X