Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Modlitwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Modlitwa

    Myślę że warto chodzić z dziećmi od małego, bo kiedy mają nauczyć się jak zachować się w kościele. A chrzest to uroczystość dla dzieci poniekąd więc nic nie szkodzi jak ktoś trochę poprzeszkadza.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Modlitwa

      Wszystko zależy od dziecka, jedno będzie grzecznie siedziało a drugie będzie biegać w kółko, mimo to warto chodzić od małego żeby dziecko mogło się z tym miejscem oswajać

      Skomentuj


        #18
        Odp: Modlitwa

        Jeśli sami żyjemy wartościami chrześcijańskimi i modlitwa jest dla nas ważna to nasze dzieci tym przesiąkają od małego. U nas np. jest zawsze modlitwa przed posiłkiem i nasz dwuletni syn, kiedy siada do stołu najpierw składa ręce i mówi "Am", co u niego nie oznacza "jeść" tylko "amen".

        Skomentuj


          #19
          Odp: Modlitwa

          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
          Wszystko zależy od dziecka, jedno będzie grzecznie siedziało a drugie będzie biegać w kółko, mimo to warto chodzić od małego żeby dziecko mogło się z tym miejscem oswajać
          Dominika masz rację jedno dziecko siedzi spokojnie a inne chodzi i chodzi. U nas Zuzia to cudowne dziecko od początku grzecznie siedzi w kościele śpiewa i modli sie z ludźmi, a Fabian to przeciwieństwo. Wczoraj na Mszy Św. zaczął chodzić po kościele i tak coraz bliżej i bliżej aż patrzę a On podnosi nogę zeby wejść do księdza pod ołtarz ale delikatnie Go wzięłam i chodził gdzie indziej. U nas na szczęście jest ksiądz któremu płacz i chodzenie dzieci nie przeszkadza.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Modlitwa

            Teresa - Fabianek będzie większy to i zrozumie więcej wtedy ze mszy i będzie spokojniejszy
            bobusie - ładnie że i u was przy posiłku się też modlicie
            Mój synek bardzo che śpiewać w kościele ale jednak nie nadąża za ludźmi :/

            Skomentuj


              #21
              Odp: Modlitwa

              Mój brzdąc w kościele nie wysiedzi, ale na wiosnę zaczynamy kolejny próby On to by tylko biegał i biegał, gdzie się da...

              Skomentuj


                #22
                Odp: Modlitwa

                A mój synek z wizyt w kościele najbardziej lubił księży. Jednak cały problem tkwił w tym, że bał się tych w czarnych sutannach za to uwielbiał tych w białych. Dzieci to maja zajawki. Na księdza w czarnym stroju raz nawet zawołał "mamusiu batman" myślałam, że się spalę ze wstydu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Modlitwa

                  Niby prawda, że każde dziecko jest inne ale też wiele zależy od dnia. Ja z podziwem patrzyłam jak synek znajomych spokojnie siedział w wózku, gdy mój biegał w kościele. Kiedyś byłam bez synka i się podbudowałam, bo ów spokojny chłopiec całą Mszę tak krzyczał, że zagłuszał księdza.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Modlitwa

                    Czasami fajnie jest się tak "podbudować" Piszę to z całym sercem i szczerościom. Ja też nie raz słuchałam jakie mam niegrzeczne dziecko a potem latałam z radości jak te "ułożone" dzieci np. sąsiadów coś odwaliły Takie uroki życia nic się nie poradzi.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X