Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

niemowlęce ubranka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: niemowlęce ubranka

    Ja mam dwóch chłopaków, ale stawiam raczej na wygodę niż elegancję. Nie wyobrażam sobie wbić 3-6 mies szkraba w sztywny garniturek z muchą. Wygląda fajnie, ale raczej niepraktycznie. Koszulka może wychodzić ze spodenek, zawiewa i w ogóle.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: niemowlęce ubranka

      Bardzo tanie ubranka można kupić w sieciówce TXM. Jakość nie jest zła, a przecież i tak zbyt długo dzieciak w tym ubranku nie pochodzi.

      Skomentuj


        #18
        Odp: niemowlęce ubranka

        część ubranek nasz szkrabik dostał po starszych kolegach. paczek było dużo, ubrań jeszcze więcej - przeróżne koszuleczki, dżinsiki, garniturki i inne bajeranckie rzeczy. na początku się tym zachwycaliśmy, ale z perspektywy czasu patrząc to te wszystkie eleganckie rzeczy były mu totalnie niepotrzebne, bo i tak ubieraliśmy go w jakieś bodziaki czy pajace. dopiero teraz, po 6 miesiącach, można tak na serio pomyśleć nad jakimiś bajeranckimi ciuszkami.

        Skomentuj


          #19
          Odp: niemowlęce ubranka

          Dokładnie, na początku idzie w ilosc i wygode (dla rodzicow szczegolnie). Jakies strojenie to dopiero jak dziecko siedzi/raczkuje. Generalnie wtedy juz jest takie bardziej do ludzi wiec i stroic go mozna.

          Skomentuj


            #20
            Odp: niemowlęce ubranka

            Ja mogłabym przeznaczyć na ciuszki dla malucha więcej pieniążków, gdyby nie to, że maksymalnie jeden sezon i koniec - za małe. Dlatego przy wyborze staram się szukać promocji i okazji. Ostatnio trafiłam na tę stronkę: https://kochanyurwis.pl/promocje i widziałam kilka rzeczy, z tych lepszych, które można wypatrzeć w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu zamiast jednej rzeczy, mogę wziąć kilka. A jak wiadomo - ubranek nigdy za mało

            Skomentuj


              #21
              Odp: niemowlęce ubranka

              Mnie ostatnio bardzo przypadła do gustu odzież niemowlęca Mayoral - ubrania świetnej jakości a przy tym w bardzo rozsądnych cenach.

              Skomentuj


                #22
                Odp: ubranka

                krój to chyba taki sam tylko rozcięcie przy szyi podwójne, mój by się wkurzał, jakbym mu tak grzebała przy szyi z dwóch stron

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: ubranka

                  Dzieci niestety bardzo szybko wyrastają z ubranek, my musimy co chwile coś nowego kupować. Dobrze też właśnie wykorzystać rodzinę, niech kupują wam ubranka w prezencie. Sprawdź sobie w sklepie przeróżne propozycje dla chłopców w różnym wieku. Maja tu spory wybór i bardzo dobre ceny.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: ubranka

                    ja tez tylko przez internet kupuje nawet nie mam kiedy chodzic po sklepach chyba ze cos w prezencie dostaniemy

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: ubranka

                      ubranka powinny byc z bawelny organicznej

                      pajacyki polspiochy i spodenki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: niemowlęce ubranka

                        nie kazde sa dobre niestety czasami trafią sie jakies chinskie z pepco ktory wytrzymuja 2 tygodnie

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: niemowlęce ubranka

                          ubranka dla niemowląt najlepiej kupowac od polskich producentow. sprawdzic dokladnie są szyte, gdzie jest fabryka i bedziesz wiedziala co kupować

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X