Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki telefon?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Jaki telefon?

    ja ostatnio wymieniłam smartfona na taki juz z tych z bajerami , zdecydowałam się na Xiaomi, zobacz sobie w bestcena. pl jakie ceny mają, a wybór telefonów super

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Jaki telefon?

      Ja mam Xiaomi. Nie kosztował wiele, a ma bardzo dobre parametry.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Jaki telefon?

        Może używa ktoś z Was telefonu BlackBerry? Chodzi mi o te nowe modele, które mają połączenie klasycznej klawiatury i działają na androidzie, czyli jak typowy smartfon. Wiecie może, jak wytrzymuje bateria? Zalezy mi na telefonie do firmy.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Jaki telefon?

          Czytałam dużo pozytywnego na temat telefonów blackberry. Na pewno sprawdzi się w biznesie. Ma tam kilka zabezpieczeń. A na pewno sprawdzi się jeśli piszecie dużo maili czy sms taka klasyczna klawiatura ułatwia pisanie.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Jaki telefon?

            Napisane przez grazkaZ Pokaż wiadomość
            Czytałam dużo pozytywnego na temat telefonów blackberry. Na pewno sprawdzi się w biznesie. Ma tam kilka zabezpieczeń. A na pewno sprawdzi się jeśli piszecie dużo maili czy sms taka klasyczna klawiatura ułatwia pisanie.
            jakie konkretnie ma te zabezpieczenia, bo mnie to zaciekawiło, wysyłam często maile służbowe telefonem i jakoś mam zawsze obawy co by było jakby t dane wyciekły

            Skomentuj

                   
            Working...
            X