Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak spędzić Dzień dziecka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak spędzić Dzień dziecka?

    Czy zaplanowaliście coś specjalnego na Dzień Dziecka dla swojej pociechy np wypad do kina, parku rozrywki? Napiszcie jak spędzicie ten dzień
  •    
       

    #2
    Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

    U nas są teraz dni miasta jest karuzela więc na pewno poświęcimy troche więcej pieniędzy żeby mały poszalał bardzo fajnie sie złożyło bo nie miałam pomysłu co zrobić z tym dniem a dać samą zabawkę to jak dla mnie troche za mało.Niech maluch poczuje że to jest jego dzień.Myślałam też o zoo...na pewno by sie cieszył.
    ANIA I RAFAŁ

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

      U nas Dzień Dziecka wyglądał tak, że wybraliśmy się do zoo, na razie inna atrakcja nie jest możliwa, bo nasz synek ma 13 miesięcy. Co prawda zoo było w sobotę, bo w tygodniu nie ma możliwości- do zoo mamy ok. 40km.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

        Dobrze też w domu pobawić się z dziećmi i być z nimi tak aby cały dzień był dla nich i to co chcą robić.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

          2lata temu, córcia miała 9 miesięcy, więc raczej nic szczeólnego nie robiliśmy, rok temu byłam w końcówce ciąży, ale mimo to poszłyśmy na lody, na spacer i po prezencik. w tym roku już jest nas 4 synek będzie miłam prawie roczek(bez 15dni) więc już będzie mozna zaszaleć, hehe... tak zaczynam myśleć, że rano basen, potem jakiś niezdrowy;p obiad, prezenty, spacerek i lody, a na wieczór tak ok 17 jakis wypasiony plac zabaw


          ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




          IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



          ---------------------------------------------------

          Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

            Kraina Zabawy TĘCZA zaprasza do bajkowego świata, w którym spełniają się dziecięce marzenia. Największy w Warszawie park zabaw dla dzieci znajdujący się na warszawskich Skoroszach zaprasza na TANIE PORANKI do godz. 12.00 1h-10 zł/os. Każda następna godzina 10 zł, opiekun gratis!!!Tanie poranki obowiązują od poniedziałku do czwartku.

            http://www.tecza-skorosze.pl/cennik

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

              nam się marzy wycieczka, najchętniej zagraniczna, więc próbuję http://chiquita.eu/pl/pl/7marzen.html i może się uda, bo z pomysłem jak zdobyć fundusze na zrealizowanie marzenia mojego dziecka trochę kiepsko ostatnio,

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

                W tym dniu warto odwiedzić Krainę Zabawy Tęcza w CH Skorosze w Warszawie. To największy w mieście park zabaw dla dzieci, gdzie znajdują się zjeżdżalnie, labirynty, ścianki wspinaczkowe, baseny z wielobarwnymi piłeczkami, a także specjalnie wydzielone miejsce dla maluszków poniżej 3 roku życia. A Pan Klaun na pewno zadba o radosne uśmiechy na twarzach wszystkich i tych dużych i małych. To idealne miejsce, aby spędzić niezapomniany Dzień Dziecka i dostarczyć maluchom cudownych wrażeń
                http://www.tecza-skorosze.pl/

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

                  Może warto je zabrać do sali zabaw, animatorem. To taka inna forma rozrywki, w piłeczkach korowych i fajna różnorodność zabaw

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

                    my na pewno zabierzemy synka na stadninę koni- ostatnio uwielbia konie i jazdę na nich do tego chcemy mu kupić konia na biegunach lody i plac zabaw obowiązkowo ! nie dawno mieliśmy u siebie w miejscowości dzień rodzinyi był basen z piłeczkami,trampoliny, dmuchany zamek i labirynt więc młody będzie miał 2x dzień dziecka :-D





                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

                      Ooooooooooo! Uwielbiam Dzień Dziecka-mam troje dzieci 15 lat Monike(zapewne pojdzie z koleżankami do kina), syna Grzesia 11 lat i Olinke 1,5 roku-zaszalejemy na wesołym miasteczku.Monika choć duza panna,lubi z mamą wariować po kinie pojdzie z nami.Lody, gofry ,pizza i wszystko co nazywa się dobrą zabawą...no a tata....załapie się na dobrą kolacje, choć to dzień typowo dla dzieci, to w końcu w kazdym z nas tkwi dziecko i zabawa w tym szczegolnym dniu jest dozwolona dla wszystkich
                      Last edited by koliberek71; 16-05-2011, 11:07.


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

                        Ja planuje wtym roku zabrac Krzysia (16 miesiecy) na lody, bo na codzien nie je slodyczy wiec bedzie to dla niego (mysle) cos niezwyklego... a po powrocie do domu zastanie w pokoiku, przygotowany przez tate prezen - ŁADOWARKE firmy WADER z serii GIGANT...
                        I LoVe YoU - KrzyŚQ

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

                          Napisane przez kasiagie88 Pokaż wiadomość
                          Może warto je zabrać do sali zabaw, animatorem. To taka inna forma rozrywki, w piłeczkach korowych i fajna różnorodność zabaw

                          Zabawa fajna... ale dla starszych dzieci... bylam z moim synkiem jak skonczyl rok i dzieci go poturbowaly... a poza tym mogl skorzystac z nielicznych atrakcji, bo sam nie da rady wspiac sie po drabinkach, a mi tam nie mozna bylo... Teraz ma 16 miesiecy i nie moge sie doczekac do dwoch latek kiedy da rady wszystko zobic sam...Jak ja bylam dzieckiem nie bylo takich atrakcji... DLatego z podziwem patrze na bawiace sie tam dzieci... ich usmiechniete buzki...
                          I LoVe YoU - KrzyŚQ

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

                            Wszyscy wokoło o tym myślą ,a ja zupełnie zapomniałam by wymyślić coś dla mojego 2latka.
                            Owszem coś dostanie na pewno ,ale nie myślałam na poziomie wycieczek.
                            Jaś nigdy jeszcze nie był w zoo - może czas się tam wybrać o ile pogoda dopisze.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

                              Ja zapraszam kilku znajomych z dziećmi (będzie 6 maluchów) i w ogrodzie organizujemy grilla połączonego z różnymi zabawami.
                              Będzie na przykład gra, która nazywa się ,,Poszukiwacze skarbów,,- rysuję na małych karteczkach punkty charakterystyczne w naszym ogrodzie i w każdym kolejnym miejscu będzie karteczka z następną podpowiedzią. Dzieciaczki będą biegały z jednego punktu do drugiego. Na końcu będą czekały drobne upominki.
                              Dla większych dzieci będą słodycze i kolorowanki, a dla mniejszych książeczki i zabawki.
                              Będą też zabawy typu- slalom z jajkiem na łyżce, pogramy w siatkówkę, w dwa ognie.
                              Ogólnie nie robimy jakiś WIELKICH prezentów- chodzi o cały wesoło spędzony dzień

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X