Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsza Mama dla swojego Maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Najlepsza Mama dla swojego Maleństwa

    Po ciężkim i długim porodzie naturalnym, który niespodziewanie skończył się "cesarką" wreszcie zostałam Mamą. To było wspaniale przeżycie usłyszeć pierwszy raz płacz dzidziusia i dowiedzieć się, ze córcia dostala 10pkt Apgar. Dodatkowa atrakcją bylo to, że urodzila się w moje imieniny czyli Wigilię 24.12. :-) Tego uczucia i tej chwili nikt mi nie odbierze.

    Cudownie jest być mamą:
    - i mieć obok siebie małego szkraba wiedząc, że teraz córcia jest od ciebie całkowicie zależna - i od taty też,
    - i tulić się do córki,
    - być i żyć dla kogoś tak małego i wielkiego,
    - i widzieć jej pierwszy uśmiech, słyszeć pierwsze slowa, widzieć jak raczkuje, ząbkuje, chodzi itp.,
    - i wykonywać z córką i przy niej różne czynności, w których z czasem sama zaczyna ci pomagać,
    - i patrzeć jak córka próbuje coś zrobić i czeka na moją pomoc, bo sama nie da rady,
    - i cieszyć się gdy córka przytula sie do mnie, czuję, że jestem sie jej bardzo potrzebna,
    - i uśmiechać się gdy rano córka przybiega do mnie i daje mi buziaka,
    - i wiedzieć, że córka ma także zły humor,
    - i móc wpływać na jej wszechstronny rozwój,
    - i chwalić córkę, zakazywać i byc konsekwentną,
    - i móc bawić sie z córką w domu i poza nim,
    - i KOCHAĆ, oddać córci swoje serce,
    - i ... jeszcze wiele tak mogłabym wymieniać.

    Bycie mamą jest to cudowne uczucie, o którym nigdy się nie zapomni i które nigdy nie przeminie. Tylko ta osoba, która została mamą może tego uczucia doświadczyć.
    Cudownie jest jeśli mama może swój czas poświęcić dziecku do momentu kiedy pójdzie do przedszkola.
       
Working...
X