Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

modne dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: modne dzieci

    u nas podobnie zwłaszcza jeśłi chodzi o wyjscia na piaskownicę czy plac zabaw, sukienki od święta i pogody

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: modne dzieci

      nio ja to moglabym policzyc na palcach dwoch dloni ile Zosia razy wystapila w sukience hehe - ona jest taka mała rozrabiaka ze bardziej do niej pasuja luźne rzeczy niż eleganckie

      Skomentuj


        #18
        Odp: modne dzieci

        też ciągle kupuję coś nowego dla dziecka, rzeczywiście to się stało przyjemniejsze niż kupowanie dla siebie, ale nie zwracam uwagę na modę, tylko na to by wszystko było wygodne, praktyczne i bezpieczne, a dopiero na końcu ładne .

        Skomentuj


          #19
          Odp: modne dzieci

          Napisane przez werna Pokaż wiadomość
          też ciągle kupuję coś nowego dla dziecka, rzeczywiście to się stało przyjemniejsze niż kupowanie dla siebie, ale nie zwracam uwagę na modę, tylko na to by wszystko było wygodne, praktyczne i bezpieczne, a dopiero na końcu ładne .
          To prawda dziecku łatwiej coś kupić i bynajmniej w moim przypadku tak nie wybrzydzam jak przy zakupach dla siebie

          Skomentuj


            #20
            Odp: modne dzieci

            Mam takie samo zdanie w tej kwestii i również uważam,że w pierwszej kolejności powinna liczyć się dla nas wygoda naszego dziecka,a nie to czy dane ubranka są modne czy nie,to schodzi na drugi plan.

            Skomentuj


              #21
              Odp: modne dzieci

              Ja kupuję dużo przez internet, bo tam można znaleźć dużo fajnych rzeczy. No i oczywiście poluje na promocji. Na wyprzedażach można kupić naprawdę wiele rzeczy. Lubię też outlety. Jak się dobrze rozejrzymy, to można coś fajnego znaleźć.

              _______________
              Toalety przenośne i kontenery sanitarne: http://wcserwis.pl/category/toalety/

              Skomentuj


                #22
                Odp: modne dzieci

                Moda swoją droga,a też zwracajmy uwagę na to czy dana rzecz pasuje naszemu dziecku,czy warto się nią interesować,bo jak słusznie stwierdził Przedmówca- nie wszystko co modne bywa też ładne i wygodne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: modne dzieci

                  Mega promocja na Pampersy w Polomarkecie. Dopiero dzisiaj się zorientowałam, dlatego muszę szybko znaleźć jakiś market w okolicy. Promocja obowiązuje chyba do jutra tylko, więc warto się pospieszyc

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: modne dzieci

                    Sama staram się nie podążać ślepo za modą i to samo dotyczy również dzieci, tym bardziej, że szybko wyrastają ze swoich ubranek. Modne dzieci wcale nie oznaczają drogo ubranych dzieci, pamiętajmy o tym.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: modne dzieci

                      A czy kupujecie dzieciom droższe buty?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: modne dzieci

                        Napisane przez tamisia Pokaż wiadomość
                        A czy kupujecie dzieciom droższe buty?
                        Kupuje buty porządne,wybieram przy tym polskich producentów. Staram się zaoszczedzić zamawiajac przez internet, bo sklepy internetowe mają zwykle korzystniejsze ceny niz sklepy stacjonarne ( no i wybór rzeczy jest o wiele większy).

                        Jednak nie oszczędzam na jakości. I staram się zwracać uwagę na jakość wykonania podeszwy oraz materiał z jakiego jest wykonany bucik.Powinien być naturalny.

                        Mogę Ci polecić to miejsce:
                        https://e-butydladzieci.pl

                        Mają tam naprawdę dobre ceny na obuwie dla maluchów.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: modne dzieci

                          Uwielbiam Pepco, maja naprawdę urocze rzeczy. Zwłaszcza, a może przede wszystkim dla dziewczynek. Dla chłopców rzadko udaje mi się tam kupić jakiś ładny ciuszek. Może to wina sklepu w moim mieście? Dla mojego Irka kupuję ubrania w Internecie.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X