Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

    Cześc. Jakie macie podejście do chirurgii plastycznej?

    Sama jestem zdania, ze wszystko jest dla ludzi, ale rzeczywiście nie powinno się przesadzać i robić z siebie karykatury.
  •    
       

    #2
    Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

    Ja również jestem tego samego zdania. Sama nie wiem czy zdecydowałabym się na bardzo inwazyjny zabieg ale od jakiegoś czasu wykonuję sobie zabiegi ostrzykiwania kwasem hialuronowym ( zmarszczki mimiczne przy ustach) . Po ukończeniu 30 roku życia zauważyłam,ze moja skóra straciła jędrność. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmie, jest to całkowicie niegroźny środek tak wiec nie może nam zaszkodzić. Jednocześnie efekty są świetne ! Zmarszczki są wygłądzone, mimika taka sama jak wcześniej. Efekt utrzymuje się nawet do roku ( wszystko zależy od konkretnej osoby ale u mnie długo się to trzyma jak zauważyłam).
    Regularnie chodzę do Bona Dea w Krakowie xxx Profesjonalny gabinet, na ich stronie możecie sobie poczytać o zabiegach.
    Last edited by disne; 30-07-2020, 19:45. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

      Ważne jest po każdym zabiegu upiększającym stosowanie odpowiedniego nawilżenia. Ja stosuję xxx firmy Noviere. To szwajcarska nowość w Polsce dopiero się pojawiła ale jestem jak na razie zadowolona.
      Last edited by disne; 30-07-2020, 19:45. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

        Ja osobiście nie zdecydowałabym się na żaden zabieg tego typu. Jeśli jednak ktoś miałby czuć się po nim lepiej i pozbył by się kompleksów to czemu nie. W końcu wszystko jest dla ludzi.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

          A ja jestem zdania, że wszystko jest dla ludzi. Sama jestem po zabiegu korekcji nosa u dr Anny Olender w Żarkach Letnisko i jestem bardzo zadowolona. Akurat decyzja o operacji nie była moim widzimisię, tylko miałam naprawdę garbaty nos.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

            Moim zdaniem wszystkie takie rzeczy siedzą u nas w głowie. Mi osobiście wszystko się u mnie podoba, chociaż nie wykluczam, że na starość kiedy ciało już straci młodzieńczy wygląd nie otworze się na jakieś zmiany. Ogólnie jakiś czas temu czytaliśmy ze znajomymi odnośnie chirurgi plastycznej i bardzo często pojawiała się klinika MedicusSelf - xxxx może komuś przyda się namiar bezpośredni na nich. Tak czy inaczej uważam, że wszystko jest dla ludzi.
            Last edited by disne; 30-07-2020, 19:45. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

              tez wyznaje zasade, ze wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem chociaz tez kazdy inaczej rozumie pojecie umiar wydaje mi sie, ze chirurgia plastyczna to tez w duzym stopniu szansa na pozbycie sie kompleksow. ja np. powiekszylam sobie piersi po urodzeniu dziecka i jestem bardzo zadowolona ze swojej decyzji. roznica jest dla mnie widoczna, mam miseczki anatomiczne mentor, wielkosc dobrana proporcjoanlnie do mojej figury, wiec nie ma mowy o sztucznym efekcie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

                Słabo się na tym znam. Raczej nie będę w stanie pomóc.
                I wieczność była dawniej trwalsza.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

                  Chyba nie czuje takiej potrzeby, a wy?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

                    Jedna z lepszych w branży, maja wiele lokalizacji a jakość usług wysoka. To bezpieczne miejsca, z dobrymi fachowcami oddanymi pracy i z chęcią sprawiania nam przyjemności

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

                      Dziewczyny, a jakie zabiegi wykonywałyście w Magicznej Klinice? Może modelowanie ust? Mnie właśnie kusi bo nie jestem zadowolona z wyglądu swoich ale boję się, że coś pójdzie nie tak...

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

                        ewelina, ja robiłam u nich usta i powiem tak - nie masz się czego obawiać bo naprawdę znają się na tym co robią. Usta wyglądają naturalnie a są delikatnie uwydatnione. No i mają fajny, soczysty kolor. Nie masz się co zastanawiać

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

                          Ja uważam, że wszystko dla ludzi. Po ciąży też miałam problem z brzuchem i zdecydowałam się w końcu na zabieg/operację plastyczną brzucha. To już mój drugi zabieg w klinice dr Anny Olender i jestem zadowolona.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

                            Nie wiem, czy bym się zdecydowała. Chyba, że mój wygląd zagrażałby mojemu zdrowiu lub bardzo utrudniał funkcjonowanie w społeczeństwie.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

                              Generalnie o chirurgii plastycznej i estetycznej mam dobre zdanie. Medycyna e naszym kraju jest na wysokim poziomie, więc zabiegi są bezpieczniejsze, a efekty coraz lepsze. Polecam zerknąć opis kilku popularnych zabiegów z tego zakresuhttps://medycynaestetyczna.waw.pl/zabiegi/chirurgia-estetyczna/

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X