Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skuteczna reklama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Skuteczna reklama

    Moim zdaniem banery itd. nie przynosza wiekszych efektow. Najlepiej postawic na reklame w internecie- w koncu tam kazdy zaglada przed dokonaniem decyzji o zakupie itd..
    Last edited by gagatka; 13-07-2020, 12:26. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Skuteczna reklama

      Mój mąż jest hydraulikiem i założył bezpłatne konto na: wykonawca.taelo.pl .Napisał w kilku słowach czym się zajmuje i po kilku dniach klienci sami się do niego zgłaszali z różnymi pytaniami. Dzięki temu się rozreklamował, a teraz roboty mu nie brakuje
      Last edited by gagatka; 13-07-2020, 12:28. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Skuteczna reklama

        Ja mógłbym polecić Wamnogloszenia.taelo.pl To serwis z ogłoszeniami fachowców. Jako klienci dodajecie darmowe ogłoszenie i szybko bez zbędnego szukania otrzymujecie gotowe oferty od agencji marketingowych czy fachowców. Wszystko jest proste, działa sprawnie a portal cieszy się dobrymi opiniami.
        Last edited by gagatka; 13-07-2020, 12:28. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Skuteczna reklama

          Ktoś z Was wykorzystuje w reklamie i pozyskiwaniu nowych klientów bazy firm? Wiem, wiem wiele osób hejtuje ten sposób reklamy i pozyskiwania klientów i uważa te wszystkie bazy za nic nie warte. Ja jednak mam inne zdanie i uważam, że warto je wykorzystywać o ile kupimy dobrej jakości bazę.
          Last edited by gagatka; 13-07-2020, 12:29. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Skuteczna reklama

            Myślę, że najlepiej reklamę zlecić profesjonalistom. Nie ma co robić jej na własną rękę.

            Skomentuj


              Odp: Skuteczna reklama

              Witajcie,
              korzystaliście może kiedyś z usług agencji reklamowej Vizer ? Potrzebuję profesjonalnego, ale też niezbyt drogiego wsparcia w zakresie reklamy dla mojej firmy.
              Last edited by gagatka; 13-07-2020, 12:30. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Skuteczna reklama

                Plakaty, banery, ulotki, gazetki reklamowe możecie wydrukować w xxx . To bardzo solidna, profesjonalna drukarnia, zawsze wszystko wykonują porządnie i w terminie. Teraz drukowaliśmy u nich również kalendarze do firmy.
                Last edited by gagatka; 13-07-2020, 12:31. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Skuteczna reklama

                  Co do drukarni to bardzo sobie chwalę Copio. Wiele razy korzystałam z uch usług i zawsze druk jest wysokiej jakości i wykonany w terminie. Mają studio graficzne, więc jak trzeba to zajmą się projektem. Pełen profesjonalizm i zupełnie przyjemne ceny.
                  Last edited by gagatka; 13-07-2020, 12:31. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Skuteczna reklama

                    Jedna z ciekawszych, skutecznych i bardzo tanich form reklamy sa xxx gadżety biurowe spersonalizowane, czyli z logo naszej firmy/jej nazwa. Wszelkiego rodzaju notesiki, dlugopisy, pisaki, olowki, linijki czy etui na karty/telefony - sa chetnie brane, a nastepnie uzywane przez klientow, dzieki czemu oni sami (juz za friko) reklamuja nasza firme Nie proste?
                    Last edited by disne; 30-07-2020, 17:38. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Skuteczna reklama

                      Zbyt szeroki temat, ale będę się upierał, niezaleznie od tego jaki biznes prowadzicie to udział w targach branżowych to ogromna szansa, dla Was. Z drugiej strony wielu się wydaje, że jak się jedzie na targi to się stawia "namiot" i ludzie przyjdą uwierzcie, że to tak nie działa, poczytajcie troszkę na - xxx firma specjalizuje się w systemach wystawienniczych nie tylko na targach, ale w Waszych biznesach mogą Wam pomóc dostosować lady, stoiska w sklepie, aby ludzie zauważali to co Wy chcecie, aby zobaczyli.
                      Last edited by disne; 30-07-2020, 17:37. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Skuteczna reklama

                        Co myślicie signuskrakow.pl/litery-przestrzenne"o takich literach przestrzennych ze styroduru? Jest to dobry sposób na zareklamowanie swojej firmy?
                        Last edited by gagatka; 13-07-2020, 12:21. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Skuteczna reklama

                          W marketingu często liczy się szybkośc wdrażania innowacji, dlatego mogę ci polecić reklamę typu push - jest ona bardzo skuteczna. Obecnie to jedna z najlepszych form reklamy. Oczywiście jeżeli jest dobrze wdrożona
                          Last edited by gagatka; 13-07-2020, 12:21. Powód: link - reklama

                          Skomentuj


                            Odp: Skuteczna reklama

                            Co by nie mówić najbardziej sprawdza się reklama internetowa. Każdy z nas obecnie szukając czegokolwiek kieruje się właśnie tam. Warto jednak pamiętać, że taka reklama aby była skuteczna i przyciągnęła oko musi zostać wykonana profesjonalnie. Dlatego projektowanie www warto zlecić fachowcom w branży, którzy takimi tematami zajmują się na co dzień, więc wiedzę na ten temat mają naprawdę sporą.
                            Last edited by gagatka; 13-07-2020, 12:22. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Skuteczna reklama

                              Nie wiecie jeszcze na co postawić jeżeli chodzi o reklame dla firmy? Ja zastanawiam się nad wystawieniem swojego stoiska na targach. Jeżeli będzieice też myśleć o takiej opcji to zajrzyjcie na stronkę Proponują tam świetne hostessy idealne na takie i inne okazje.
                              Last edited by gagatka; 13-07-2020, 12:23. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Skuteczna reklama

                                Zgadzam się w 100% z poprzednimi wypowiedziami. Pozycjonowanie w internecie i kampanie AdWords są bardzo istotne jeżeli pragniemy rozpromować własny biznes. Korzystaliśmy z usług firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Cenowo dobrze i przede wszystkim jest jakość i pożądany efekt
                                Last edited by gagatka; 13-07-2020, 12:23. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X