Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co na śniadanie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Śniadanie: Co na śniadanie?

    Witam,

    Mam 15 miesięcznego synka i totalnie brak pomysłów na śnadania. My zawsze jemy kanapki albo mussli. Mały zwykle je kanapki, jajko, serek, albo pseudo mussli, czasem naleśniki z jabłkami. Macie inne fajne pomysły na śniadanka? Parówek nie jadamy, preferujemy zdrową domową kuchnie, mamy swój ogródek itp Z góry dzięki za podpowiedzi.
    Salamandra

  •    
       

    #2
    Odp: Co na śniadanie?

    Płatki kukurydziane, muslii, naleśniki, wiosenne kanapeczki, soki z wyciśnietej marchewki i jabłuszka, jogurciki z kawałkami własnych owoców, omlety z szyneczką, placuszki serowe, tosty.
    Doriaś ur.17.03.2008




    Tristaś ur. 11.03.2010

    Skomentuj


      #3
      Odp: Co na śniadanie?

      Napisane przez sylciar Pokaż wiadomość
      Płatki kukurydziane, muslii, naleśniki, wiosenne kanapeczki, soki z wyciśnietej marchewki i jabłuszka, jogurciki z kawałkami własnych owoców, omlety z szyneczką, placuszki serowe, tosty.
      dokładnie jeszcze bym dorzuciła do tego pożywne śniadanka z amarantusem (tu jest przepis: amarantusowe papu z Tatento.pl - mniami!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Co na śniadanie?

        Kasza jaglana z bakaliami tez pyszna i jak zdrowa. Tu przepis : http://lekko-i-przyjemnie.blogspot.c...-na-sodko.html

        Skomentuj


          #5
          Odp: Co na śniadanie?

          Ja od czasu lubię zjeść na śniadanie sałatkę tzw. sałatka grecka pysznie i zdrowo
          Sałatka ryżowa- Najlepsza z owocami .

          Skomentuj


            #6
            Odp: Co na śniadanie?

            My lubimy parówkę (taką min 90% mięsa) nadziewaną żółtym serem i na ciepło. Serek fajnie się roztapia i dzieciaki zajadają.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Co na śniadanie?

              Zazwyczaj u mnie są płatki owsiane z owocami lub kanapki czy tosty a dziś zrobiłam takie wspomnienie z dzieciństwa kluski lane na mleko i dzieci również zjadały

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Co na śniadanie?

                Ja dawno już tostów nie jadłam. Ale jakoś nie mam rano czasu na ich robienie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Co na śniadanie?

                  Córka lubi konkretne śniadania, najchętneij je naszą swojską kiełbasę podaną na ciepło. Syn natomiast najchętniej zjada śniadania na bazie mleka( płatki, kaszki itp.)

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Co na śniadanie?

                    Płatki, naleśniki, budynie, przy naleśnikach można bardzo kombinować, kaszka manna z sokiem owocowym też jest pycha, mój smak dzieciństwa.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Co na śniadanie?

                      A co tu wymyślać. I po co? Ja byłam nianią przez kilka lat i wiem, że wiele mam nie robi z tego jakiegoś problemu. I wszystkie mamy, które znam zwykle dają dzieciom na śniadanie codziennie prawie to samo. I jakoś nikt nie widzi w tym problemu. Zwykle to są kaszki, płatki z mlekiem, kanapki z serem, wędlina, pasztetem, czasem jakieś kupne drożdżówki albo zupy mleczne.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Co na śniadanie?

                        ja ostatnio ciągle bawię się w owsianki. i codziennie jemy owsiankę, ale każdego dnia z czymś innym

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Co na śniadanie?

                          U mnie ostatnio je się sporo jajek. Teraz szukam pomysłu na pastę z jajek w wersji fit.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Co na śniadanie?

                            Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                            U mnie ostatnio je się sporo jajek. Teraz szukam pomysłu na pastę z jajek w wersji fit.
                            ja lubię bardzo pastę z jajek z suszonymi pomidorami
                            U mnie bardzo dzieci uwielbiają jajka więc często na śniadanie mają albo jajecznicę albo jajka na twardo na kanapki

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Co na śniadanie?

                              Takiej pasty jeszcze nie robiłam. Muszę wypróbować to połączenie.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X